Nawigacja

Wasza twórczość

Wszelkiego rodzaju twórczość fanowska.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Wasza twórczość » Zuo, czyli Kasiek pisze.
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Zuo, czyli Kasiek pisze.
0
5 Lutego 2012r. 0:54
O tak, prawie 1 w nocy, a Kasiek wpada na genialny pomysł.

"Czemu by nie założyć tematu, w którym ludzie proszą mnie o napisanie dziwnych rzeczy? przecież to będzie frajda!"

Pomysł jest prosty, wymyślasz temat, a ja staram się napisać do niego krótkie opowiadanie w wolnej chwili.
Zasady:
1.Erotyka odpada na 100% Romanse..Nie wiem. Raczej też, chyba, ze chcecie czytać wyobrażenia dziewczyny, która nigdy faceta nie miała i od 11 lat mieszka z samymi kobietami w domu.
2.Fanfiction raczej też. Jestem fatalna we wczuwaniu się i pisaniu w stylu danej postaci, po za tym mam słabą pamięć do anime :'D

Na razie tyle, jak ktoś mnie czymś zaskoczy to dopisze :P

Przykład
"Napisz coś o zabawie w parku jesienią, chcę żeby to było smutne"
można oczywiście rzucać bardziej szczegółowe pomysły, aczkolwiek za dużo od kogoś takiego jak ja nie wymagajcie. Zresztą jak zobaczycie pierwsze odpowiedzi to poznacie mój poziom.


Temat pewnie nie będzie nazbyt popularny, aczkolwiek od razu mówię, żeby nie rzucać pomysłami na lewo i prawo. Jak tylko coś napisze pojawi się tutaj jako nowy post.

O i tak na koniec, miło by było jakbyście po przeczytaniu zostawili jakieś słowo komentarza :>


Ostatnio edytowany przez Kasiek 5 Września 2013r. 1:34, W całości zmieniany: 2
_________________
0
5 Lutego 2012r. 10:32
mieszkasz z samymi kobietami ...napisz coś o tym xD
no a tak poważnie TY SIE ZABIERZ POWAŻNIE ZA PISANIE OPOWIADANIA A NIE .___. dla rocy to za mało jedna kartka od czasu do czasu D:
_________________
0
5 Lutego 2012r. 13:10
Krótkie opowiadanie o tym jak dwie dziewczyny, mimo panującej wokół wojny i nienawidzące się na wzajem, łączą siły by dotrzeć do starożytnego artefaktu w środku miasta o którym opowiadano od wieków w legendach, mogącego przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron. Są jednak niezainteresowane konfliktem i jego wygrywaniem, raczej obie chcą posiąść jakąś moc by w spokoju żyć z dala od tego wszystkiego. Na końcu okazuje się, że artefaktu nigdy nie było, ale zyskują przyjaźń miedzy sobą, dzięki której mogą uciec z dala od zawieruchy wojny.

Może być? :)

ps. fajnie by było, gdyby jedna była zupełnie niewrażliwa na otaczającą zewsząd śmierć, a nawet nie bała się wykorzystać ludzi, by przeżyć. Druga natomiast miałaby silne wartości moralne, chciała ratować wszystkich za cenę swojego życia... no ale to zależy jak Ci się wpasuje x3
Ostatnio edytowany przez Yuichi 5 Lutego 2012r. 13:13, W całości zmieniany: 1
_________________
0
5 Lutego 2012r. 14:07
Opowiadanie o młodej czarownicy, która żyje sobie w średniowiecznym miasteczku i praktykuje tam czarną magię. W końcu mieszkańcy się o tym dowiadują i chcą ją zabić, a ona wymyśla jakąś intrygę po śmierci, aby się na nich odegrać. :D kocham takie klimaty, plz~~~~
_________________
0
5 Lutego 2012r. 14:57
Prezento dla Runa

Run:
Krótkie opowiadanie o tym jak dwie dziewczyny, mimo panującej wokół wojny i nienawidzące się na wzajem, łączą siły by dotrzeć do starożytnego artefaktu w środku miasta o którym opowiadano od wieków w legendach, mogącego przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron. Są jednak niezainteresowane konfliktem i jego wygrywaniem, raczej obie chcą posiąść jakąś moc by w spokoju żyć z dala od tego wszystkiego. Na końcu okazuje się, że artefaktu nigdy nie było, ale zyskują przyjaźń miedzy sobą, dzięki której mogą uciec z dala od zawieruchy wojny.

Może być? :)

ps. fajnie by było, gdyby jedna była zupełnie niewrażliwa na otaczającą zewsząd śmierć, a nawet nie bała się wykorzystać ludzi, by przeżyć. Druga natomiast miałaby silne wartości moralne, chciała ratować wszystkich za cenę swojego życia... no ale to zależy jak Ci się wpasuje x3








Unikając double posta

Prezento dla Conan
Conan:
Opowiadanie o młodej czarownicy, która żyje sobie w średniowiecznym miasteczku i praktykuje tam czarną magię. W końcu mieszkańcy się o tym dowiadują i chcą ją zabić, a ona wymyśla jakąś intrygę po śmierci, aby się na nich odegrać. :D kocham takie klimaty, plz~~~~


Nie dokońca zgodne z prośbą, ale~ najwyzej napisze jeszcze raz :>
https://docs.google.com/document/d/1gdsEv6OWsSPLD8xTMkCSszm13wWk5dSWVs7fmGFhBME/edit <- dopóki ron nie naprawi linków kopiowac to lub dodawac ":" po https :c


Ostatnio edytowany przez Kasiek 5 Lutego 2012r. 16:18, W całości zmieniany: 7
_________________
0
8 Lutego 2012r. 1:33
Fajny Temat sobie śpi ~ Pora go obudzić ~
Temat o hazardziście ,który zostaję zabójcą by spłacić swe długi hazardowe ~. Magia , krew ,proch , żetony ^^"
Jakieś klimaty mafijne i może gdzieś rosyjska ruletka ~ Krótki pomysł napisałem ale żaden inny pomysł do głowy mi nie wpadł :D
_________________

0
8 Lutego 2012r. 10:42
Wyobrazenia erotyczno-romantyczne spod pióra osoby mieszkającej od 11 lat tylko z babami, mogły by być bestsellerem :D
Ostatnio edytowany przez hikoo 8 Lutego 2012r. 10:43, W całości zmieniany: 1
_________________
0
5 Marca 2012r. 20:00
Hmmm... jestem ciekawa jak bardzo jesteś porąbana...liczę na coś totalnie dziwnego,przerażającego czegoś co mnie zaskoczy ... niech będzie o dziewczynie która hmmm... niewiem może była chora psychicznie czy coś byle było dziwnie strasznie i fajnie :) może rzucać siekierami jak chcesz XD no ale tak serio to żeby to miało ręce i nogi pamiętaj ma być DZIWNIE XD
_________________
0
23 Marca 2012r. 16:45
Może zamiast dawania pomysłów razem stworzymy coś? Przy tym wolałbym, żeby to było opowiadanie o kimś lub o kilku osobach ale, żeby każdy ingerował choć trochę w wszystkie postacie. Ewentualnie jeden pisze jeden rozdział, lub ktoś pisze a inni wymyślają alternatywną wersję fabuły.

Dlaczego ero odpada? Eh moje erotyczne opowiadanie, gdzie mumia gwałci głównego bohatera, który tak naprawdę jest szaleńcem ale nawet swój chory umysł zatracił w podróży za...
Ostatnio edytowany przez Plazma 23 Marca 2012r. 16:49, W całości zmieniany: 1
_________________
0
23 Marca 2012r. 19:34
https://docs.google.com/document/d/1tcYYvtduasUlPdD1Q2wce-uXM13rwxhx5eKZyPaTnug/edit
https://docs.google.com/document/d/1tcYYvtduasUlPdD1Q2wce-uXM13rwxhx5eKZyPaTnug/edit

Z racji, że brak mi czasu i weny, a dawno nic nie puszczałam w tym temacie, a i trochę głupio tyle kazać czekać barthowi...
Mała zajawka opowiadania...Cóż na razie nie trzyma się to nawet kupy, ale przynajmniej starałam się coś pisać jak miałam czas.
Możecie sobie na razie ponarzekać na wykreowany świat, a kunan może ponarzekać co to ja z niej zrobiłam :>

@Plazma

Wybacz, ale temat nie dla zabawy, a dla samorozwoju :P
Jeżeli chcesz czegoś takiego to załóż taki temat chociaż podobne istnieją gdzieś w off-topie.
Ostatnio edytowany przez Kasiek 23 Marca 2012r. 19:42, W całości zmieniany: 1
_________________
0
5 Września 2013r. 1:44
DABL POSTING ZEBY WKURZYC MODÓW I ZASPANIC DZIAŁ MUAHAHAHAHAHA

A tak srsly od dzisiaj to temat o kasiekowych wyczynach z pisaniem o/

Które prawie nie istnieją.
Ale będe się starać.
Srsly.

Update expa jest planowany w dalekiej przyszłości aka jak rozplanuje lepiej fabułe bo jestem na scenie którą chcialabym wrzucić, ale nie wiem czy jest sens ją wrzucać ^^;

W najbliższej przyszlosci chce stworzyc totalne zło *_* ale to tajemnica z dużą ilościa spoilerów i pytaniem czy kasiek ma czas xD

a żeby nie było pusto wrzucam mój ulubiony short jaki napisałam ;-; (nawet poprawiony przez moja stara polonistke!)
https://docs.google.com/document/d/1RG42uz0C6b5E0JFU5hRNUIK1YOQk7brP5zcRjyS_iDQ/edit?usp=sharing
Ostatnio edytowany przez Kasiek 24 Września 2013r. 23:22, W całości zmieniany: 3
_________________
0
3 Października 2014r. 18:27
coś nowszego:

Sweet Dreams
Ostatnio edytowany przez Lenalee Lee 3 Października 2014r. 18:27, W całości zmieniany: 1
_________________
0
13 Stycznia 2015r. 17:32
Ooo... dama pisząca o wyścigach ^^ napisz o nich coś jeszcze ;) btw u mnie jakiś czas temu ktoś taką fajną niespodziankę zostawił - zakręt może nie do końca miły (korzenie dość mocno pokarbowały drogę) ale przejście przez niego nie sprawia problemów. Kogoś wspaniale natchnęło i rozlał tam olej, a że padał deszcz to nie było opcji tego zauważyć. I tak oto zakręt przez który śmiało można lecieć 100-120 km/h, przy 40 słał ludzi do 1,5 metrowego rowu ;P
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.