Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » sesja czyli bezludna wyspa
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
sesja czyli bezludna wyspa
0
30 Marca 2012r. 22:00
Chcę więcej czasu poświęcić na sesje. Ostrzegam, że moja wymowa nie jest taka jaka powinna być i że jestem w 100% amatorem ale chyba fajnie się gra razem. Sesja na luzie i zabawna. Więcej informacji podam później. Wpisywać się kto w ogóle chętny.
Terminy:
16:00-23:00 poniedziałek-piątek
w weekendy chyba bez żadnych ograniczeń.
Możecie zagrać raz lub kilka razy jak się Wam spodoba. Terminy to ogólnie kiedy w ogóle może dojść do sesji ale proszę nie czytać tego, że jedna sesja będzie trwała bite 7h lub bez przerwy. Na pewno się jakoś zgadamy ja podzielę ludzi i będziemy grać. Jeśli macie jakieś inne życzenia proszę pisać. Jeśli chcecie jakieś bardziej zaawansowane systemy to mogę zagrać ale nie masterować jak na razie.

A oto wersje sesji:
Klasyczna- Cóż, nic wam to nie mówi. Jest to normalna wersja gry z tą różnicą, że każdego dnia gracze wybierają rzecz.
Standardowa- Czyli rzeczy są dostępne tyle, że trzeba poszukać.

Wymagania to mikrofon i ts ewentualnie możemy się zgadać na skype.
Na wasze życzenie mogę dodać rasy, magię czy Wszech potężny wie co. Proponuję dodać zawód bohaterowi.

A teraz dla tych zupełnie zielonych. Budzicie się sami lub z kimś na piaszczystej gorącej plaży. Przed sobą widzicie dziewicą dżunglę. Musicie, przeżyć rozwikłać tajemnicze ludów lub swoich poprzedników. Odnajdzie tajne eksperymenty i przeżyjcie lub po prostu wydostańcie się z tego zielonego piekła by zobaczyć raj stworzony przez ludzi.

Musicie opisywać co Wasza postać robi. Np idę załatwić się w dżunglę i zakopuję to co zakopać mam. Każdy szczegół się liczy a za barwne i bardzo dobre opisy szczęście Was nagrodzi. Pytajcie się bo ten kto pyta nie błądzi.

To tak w skrócie naprawdę to jest bardzo łatwe i w 5s do nauczenia.

Przykład:

Mówisz co robisz.
[m]-Jesteś na bezludnej wyspie co robisz?
[g]-Idę do dżungli poszukać bananów.
[m]-Niestety nie znajdujesz bananowca le widzisz piękne brązowe kokosy i cieknie Ci ślinka.
[g]-próbuje wejść na te drzewo z kokosami.
[m]- nie udaje ci się spadasz i łamiesz nogi. Krew tryska z twoich otwartych złamań. Gdy udaje Ci się dojść do siebie widzisz przed sobą wygłodniałego wilka, który ma nadzieję na smaczny posiłek. Zbliża się do Ciebie i wiesz, że ma ochotę wyjeść Ci wnętrzności.
itd.
Ostatnio edytowany przez Plazma 30 Marca 2012r. 22:16, W całości zmieniany: 2
_________________
0
31 Marca 2012r. 9:46
hmm, ja raczej do tego sie nie pisze ale jesli chcesz robic takie Sesje to warto sobie sciagnac poradniki do D&D w pdf. Tam masz od groma informacji(rasy,magia,klasy itp.)
_________________
0
31 Marca 2012r. 15:07
Ja ma poradniki z D&D tyle, że do tego każdy musi znacz podstawy czyli kilka godzin samej teorii, a mistrz też z prawdziwego zdarzenia powinien być.
_________________
0
31 Marca 2012r. 20:23
na Mistrza Gry najbardziej ty pasujesz jak masz lekkie rozeznanie w tym. Innym musialbys wytlumaczyc jak sie w to gra, a jesli mialbys dodac rasy,klasy itp. to wtedy najlepiej zeby kazdy sobie sciagnal w pdf poradnik D&D albo czegos innego
_________________
0
4 Kwietnia 2012r. 2:06
Mogę się zapisać? Jestem otwarty na Twoje warunki. Miałem do czynienia z RPG bardzo wiele, od strony Mistrza Gry i Gracza. Głównie po necie.
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
4 Kwietnia 2012r. 13:14
Mistrzowałeś? Najprawdopodobniej przerastasz mnie poziomem, bo ja gram od niedawna co prawda mam talent ale trza mi doświadczenia i muszę poszukać kogoś kto by dorównał Twojemu poziomowi wtajemniczenia. Jak coś to jesteś zapisany i jak coś będę robił zawiadomię Cie.
_________________
0
4 Kwietnia 2012r. 15:36
Sądzę, że każdy potrafi się dobrze bawić. Wszystko tak naprawdę zależy od kreatywności i poziomu inteligencji. Dasz radę, Plazma! :P

Ach, no i czekam na wiadomość. Mam dać moje Gadu-gadu, Skype?
Ostatnio edytowany przez Louvaine 4 Kwietnia 2012r. 15:37, W całości zmieniany: 2
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
4 Kwietnia 2012r. 18:09
Postaram się z wyprzedzeniem zawiadomić Was ale gg i skype nie zaszkodzi. Nawet może numer telefonu.
_________________
0
4 Kwietnia 2012r. 18:18
Gadu-gadu: 3813603
Skype: louvaine24

Tylko proszę... bez spamu postronnego. ;)
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.