Nawigacja

Wasza twórczość

Wszelkiego rodzaju twórczość fanowska.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Wasza twórczość » Przez świat z aparatem - nasze fotografie.
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Przez świat z aparatem - nasze fotografie.

Strona 2 z 2
  «   1
2
0
17 Czerwca 2015r. 17:54
Niedaleko od domu w sumie^^ Góry, jeziorko, pastwiska, a wszystko otacza dziki las wysoko nad poziomem morza.
_________________
Raz podjęta decyzja nie podlega zmianie


[center]
0
18 Czerwca 2015r. 9:44
Takiemu to dobrze ^^ jeszcze pewnie do tego wszystkiego kręte drogi ^^
u mnie co prawda nie ma jezior, ale jest stare koryto rzeki i czasem na wiosnę w czasie roztopów robią się takie fajne rozlewiska. Ale żeby były roztopy musi być zima ;P
_________________
0
3 Maja 2016r. 23:23
Dawno nikt nie ruszał tego tematu, więc odświeżę go swoimi zdjęciami z listopada z pobytu we Francji :)

_________________
0
16 Maja 2016r. 13:06
Vanillia piękne zdjęcia. Masz może swojego bloga foto albo miejsce, gdzie wrzucasz swoje fotki? Chętnie bym obejrzała. Jeszcze z ciekawości spytam, czym robiłaś :)
_________________
0
16 Maja 2016r. 15:04
Dziękuje bardzo:)
Bloga nie mam. Zdjęcia wrzucam na instagrama, ale rzadko (i jednak mimo wszystko zazwyczaj jest to moja twarz xd). Na Snapchacie też wysyłam pseudo artystyczne fotki. Robione telefonem, samsung galaxy s5. Teraz zmieniłam telefon i zdjęcia wyglądają jeszcze lepiej :D
Ostatnio edytowany przez Vanillia 16 Maja 2016r. 15:05, W całości zmieniany: 1
_________________
0
17 Września 2018r. 21:54
Ładny kot! <3
_________________
Esspi (◕ ‿‿ <✿)
1
11 Października 2018r. 20:19
Jako, że dawno nikt tu nie zaglądał a przynajmniej niczego nie dodawał dorzucę foteczkę, z dawnego, górskiego spotkania
_________________

Strona 2 z 2
  «   1
2
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.