Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » Prośby na temat zmian skryptów, dodania funkcji lub ulepszenia istniejących
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Prośby na temat zmian skryptów, dodania funkcji lub ulepszenia istniejących

Strona 3 z 3
  «   12
3
0
4 Lutego 2016r. 20:08
Myślę, że warto powrócić do idei różnych tematycznych ,,pokoi" na spamie, gdzie można by było dyskutować na wiele tematów, bo są tutaj różni ludzie od młodych i zielonych w niektórych kwestiach, po starych wyjadaczy, dlatego spam jest pod tym względem niewydolny pod względem rozwijania społeczności. On-a ma potencjał do stania się dużą i aktywną społecznością, z tym, że potrzeba do tego okoliczności, gdzie wielu ludzi bez względu czy gimby, czy otakó, czy nawet emeryci mogliby się wypowiadać w miarę swobodnie, znajdować i poznawać podobnych do siebie ludzi.
_________________
0
8 Kwietnia 2016r. 16:31
Jutuby na profilach podniosly bunt przeciw zwyklym, szarym userom.
_________________
0
8 Kwietnia 2016r. 21:30
u mnie działa xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
19 Czerwca 2016r. 19:51
Ja mam taki pomysł, żeby dodać przy avatarze danego anime licznik ile odcinków jest wrzucone. Dlaczego, bo wiele z tutejszych seriali jest puste, tzn. niby dany serial jest dostępny, ale jak się wejdzie w listę odcinków, to tu rozczarowanie, nie ma ani jednego.
_________________
"Bo kto pierwszy wejdzie w odmęty mroku, ten najszybciej ujrzy w nim jasność...(czy jakoś tak to szło)
~Chan
0
21 Czerwca 2016r. 16:18
proponuję odebrać nowym prawo do tworzenia tematów ^^
skoro odebrano im prawo do wstawiania linków na profilach ze względu na wysyp reklam, to teraz przyszła pora na tematy z dupy wzięte...
prawo do tworzenia tematów powinny mieć konta ze stażem minimum 2-3 miesięcy, żeby nie było więcej takich reklamujących się LaoBongów i dzieci od tibi ^^
_________________
0
21 Czerwca 2016r. 19:01
Brzmi spoczi :>
_________________
0
24 Czerwca 2016r. 11:01
Brzmi nawet bardzo dobrze, moim, jakże skromnym, zdaniem :)
I z tym koszem byś coś zrobił, jakieś usuwanie tematów po 30 dniach, czy w ogóle go schować zablokować, dodać możliwość usunięcia.
_________________

0
1 Listopada 2016r. 15:11
wniosek 1)
tak na marginesie
tytuły odcinków - po wejściu w odcinek nad odtwarzaczem wyświetla się 'odcinek #01 online' - można by tam wrzucić nazwę? Wtedy ładniutko się do czegoś przyda, taki tytuł jakby zatytułuje ^^
wniosek 2) podobny do tego na marginesie - emocja ślinienia! Troszkę się wtedy ugrzecznię, słowo!
wniosek 3) jakiś taki mądry myk do zgłaszania użytkownika z pozycji jego profilu -> straż sąsiedzka mogłaby podsuwać robotę nieobecnym na zmianie Milicjantom, choć wiąże się to z nadużyciami, co też mi przeszło przez myśl. Ale można by to wbajerować z jakąś opcją 'opisu/argumentu zgłoszenia',które notabene nie powinno być anonimowe, żeby nadużywającego też można było przyczaić w razie czego.

Czy to ma sens?
//nie jest do końca pewna, czy wyraziła się obrazowo >.<

Edit

wniosek 4) podbijam temat spoilera z wniosku pierwszego!
wniosek 5) scroll na top strony - strzałencja która jednym klikiem by nas uniosła ku górze \o/ Roooon, skombinuj nam taką! Życie ułatwi!
Ostatnio edytowany przez konsta 4 Listopada 2016r. 22:58, W całości zmieniany: 1
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
0
28 Listopada 2016r. 20:14
Wpiszę tutaj bo zapomnę:
- proszę zrób na spamach możliwość normalnego wrzucenia obrazka w spoiler typu wulgaryzmy etc aby chociaż hiperłącze robiło bo ucina fragment linku (zawsze można 2 razy kliknąć ale to upierdliwe)
_________________
0
6 Kwietnia 2017r. 21:08
generalnie zauważyłem coś ciekawego jeśli chodzi o obrazki... jakiś czas temu wrzuciłem obrazki na hostmat i potem na profil w [img][/img] i coś dzisiaj obrazek na profilu oraz gif co mam w podpisie przestały się pojawiać na chromie... z początku myślałem, że skasowali mi te obrazki na hostmat ale nie... dlatego je sobie jeszcze raz wrzuciłem na hostmat. Linki wsadziłem w [img][/img] i obrazki z powrotem działają...

Tylko tak chciałem zgłosić, bo coś chyba strona po jakimś czasie przestaje pokazywać starsze(?) obrazki albo ma problem z niektórymi stronami hostingowymi... hmm (przynajmniej na chromie) O.o No jest jeszcze możliwość, że to mój chrome albo flash czy coś ma problemy O.o
_________________

0
6 Kwietnia 2017r. 22:48
Polecam sprawdzić adblocka, bo ostatnio sobie upodobał blokować obrazki na on-a - pewnie z wrażenia, że nie ma żadnych reklam do zablokowania. Albo inne cosie z rozszerzeń.
Ostatnio edytowany przez Yuichi 6 Kwietnia 2017r. 22:48, W całości zmieniany: 1
_________________
0
6 Kwietnia 2017r. 23:29
Ok... w sumie ja na tym chromie nie ma żadnych rozszerzeń pomijając te podstawowe (no może jakiś arkusz google czy coś... hmm)... i adblocka też brak... no chyba, że się gdzieś ukrył
Ale w sumie on-a nie było by on-a jakby nie miało było jakiś problemów \o/ takie wstydliwe to on-a, że ukrywa niektóre rzeczy przede mną ^^'
_________________

1
28 Maja 2017r. 10:59
Ostatnio dostrzegłem, że filmy wrzucone w [ wideo][/ wideo] wiecznie się buforują. Nie wiem czy to wina jutuba, czy jakichś nowych skryptów. Ni wim.
Tag [ youtube][/ youtube] wcale nie działa. Cóż, może tylko ja mam ten problem. Musiałby ktoś jeszcze to potwierdzić. :P
Ostatnio edytowany przez Ichigo 28 Maja 2017r. 10:59, W całości zmieniany: 1
_________________

0
26 Września 2017r. 11:09
Roniasty, można by wynaleźć narzędzie, które łączyłoby tytuły anime? Tak jak mamy pod daną bajką powiązane pliki czy artykuły dodać powiązane serie? Co by się nie plątać jeśli bajka ma kilka sezonów lub ovy. nie, żeby inne strony tak miały ^^'
Ostatnio edytowany przez konsta 26 Września 2017r. 11:10, W całości zmieniany: 1
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
0
1 Października 2017r. 14:39
w sumie tak się zastanawiam jak ożywić to forum (no dobra ludzie na tematach spamerskich praktycznie tylko piszą a chciałbym, żeby też pisali w innych tematach ;_;)
Nawet nie wiem ale moze coś takiego porponowałem kiedyś aby zrobić jakaś belkę na głównej stronie, która będzie przenosić do najciekawszego tematu - nie spamowego - (wybranego przed redakcje np temat miesiąca) lub też po prostu temat o dyskusji na temat danego sezonu anime (bo belka z sezonem jest). Czasem w sumie pojawia się artykuł o tych anime jakie wyjdą ale i dla mnie sensu tam nie ma pisać za dużo komentów np o rzeczach, które wydarzyły się w jakimś odcinku lub po prostu o danym anime pogadać, bo do tego jednak forum lepsze.

A tak w skrócie:
Belka na głównej dla najlepszego tematu miesiąca - nie spamerskiego - wybranego przed Redakcję lub temat dyskusyjny o danym sezonie bajek.

I ankieta na forum też by się przydała (chyba, że jest a ja nie umiem jej używać) ^^'
Ostatnio edytowany przez barthes8 1 Października 2017r. 22:26, W całości zmieniany: 2
_________________


Strona 3 z 3
  «   12
3
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.