Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » Prośby na temat zmian skryptów, dodania funkcji lub ulepszenia istniejących
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Prośby na temat zmian skryptów, dodania funkcji lub ulepszenia istniejących

Strona 1 z 3
1
23   »
0
15 Stycznia 2013r. 18:55
Postanowiłem stworzyć nowy temat, w którym można wrzucać wszelkie pomysły na temat SKRYPTU, tak więc wszelkie prośby administracyjne czy kadrowe będą usuwane ;)

Postaram się przeanalizować każdy pomysł i odpowiedzieć na niego, można pisać nawet o najmniejszych rzeczach, na które zwróciliście uwagę lub których wam brakuje.

Serdecznie zapraszam od dzielenia się swoimi pomysłami! ^.^
_________________
0
15 Stycznia 2013r. 19:04
Zmiana panelu uploadu, proponuję wyraźny podział na anime z aktualnego sezonu(te dodawane) i osobno inne.

Yuichi: Przyjęte do realizacji, na pewno pomoże to ogarnąć upy :3

UKOŃCZONE
Ostatnio edytowany przez Yuichi 29 Stycznia 2013r. 22:05, W całości zmieniany: 3
_________________
0
16 Stycznia 2013r. 12:19
ja poproszę dodanie dwóch pozycji do masowego dodawania upu, tzn tytuł polski i datę premiery. Żeby nie trzeba było potem bawic sie w edycje.:3
Tak po za tym przypominam marudnie o opcji zamknięcia serii ^^

Yuichi: Jak najbardziej przyjęte :3

UKOŃCZONE
Ostatnio edytowany przez Yuichi 29 Stycznia 2013r. 22:05, W całości zmieniany: 3
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
30 Stycznia 2013r. 10:59
Przyjęte, przetestowane i (*O*) DZIAŁA :3 Dzięki :)

To teraz troszkę uwag, bo najlepiej je zebrać w jednym miejscu:P


A propos statusu uploadu, to chyba to info tez jest tylko do wiad uploadera (tylko anime ostatnio dodane mają takie oznaczenie -chyba)informacja o statusie mogłaby być pod danymi anime po prawej str, tam gdzie ograniczenia wiekowe itd.

Jeszcze prośba o możliwość zmiany opiekuna uploadu.
No i rubrykę o autorze napów, ew żeby można było takie info wklepać jako opis odcinka (obecnie nie da się bo jest limit wymaganych znaków i sama informacja o tłumaczu to za mało)

Ostatnio edytowany przez Dziabeł 30 Stycznia 2013r. 14:47, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
6 Lipca 2014r. 17:40
Usprawnienie Ankiet - dodanie możliwości segregowania odpowiedzi według ilości głosów/alfabetycznie

Podgląd do pisanych artykułów

_________________
0
6 Lipca 2014r. 18:06
PODGLĄD! októrymęczęjużodzaaraniawieków :c

no i żeby można było dodawać więcej niż jeden jutub na str/profil/artykuł, żeby na spamie działały znowu
linki do kwejków eeee więcej grzechów chwilowo nie pamiętam xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
12 Lipca 2014r. 10:22
a mooże by tak dodać te wszystkie magiczne narzędzia uploaderskie w rozwinięciu profilu? Tak żeby zamiast "coś tam kiedyś będzie" był od razu podgląd naszych serii ( teraz jest po kliknięciu "dodaj ep" plus "pokaż mój upload") tak by było trochę na skróty dla bakaleni |:D
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
12 Lipca 2014r. 12:40
Halo halo. Przypominam i proszę już któryś tam raz o to, aby dodać dla redaktorów funkcję podglądu swojego artykułu przed jego dodaniem.
_________________
0
3 Października 2014r. 12:00
^
I
I

Dołączam się do apelu Hokaru.
Ostatnio edytowany przez Bardu 3 Października 2014r. 12:01, W całości zmieniany: 1
_________________
0
5 Października 2014r. 2:12
Ulepszyć grę hazardową przez dodanie opcji va banque/all in :D skreśliłem z wiadomych przyczyn ~ :P
Ostatnio edytowany przez barthes8 5 Października 2014r. 2:12, W całości zmieniany: 1
_________________

0
6 Października 2014r. 10:43
Wczoraj gdy próbowałam pod każdym z tytułów anime próbowałam wstawić za pomocą funkcji youtube trailer, ale działało tylko pierwsze okienko z filmikiem potem się coś buguje, jakby tekst nad tym filmikiem wskakuje w miejsce okienka filmowego. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale przez to musiałam skorzystać z z opcji wideo :o
_________________

0
5 Listopada 2014r. 14:16
Jeżeli wchodzi to w ulepszanie strony, to proponuje usunąć bug z opisami odcinków. Mianowicie ostatnio dodałem opis odcinka, następnie go usunąłem z powodu zapisania tego opisu w nie tym odcinku co trzeba, jednakże ten opis dalej tam jest. W panelu edycji nie ma informacji o istniejącym jakimkolwiek opisie odcinka. :)

http://on-anime.pl/anime/Darker-Than-Black-Kuro-no-Keiyakusha-Gaiden/online Pod pierwszym odcinkiem

Poza tym, ostatnio przeglądając encyklopedie anime, doszedłem do wniosku, że brakuje powiązań pomiędzy seriami. Dodanie ich ułatwiłoby odnajdywanie kolejnych serii danego anime. Dla przykładu na stronce Darker Than Black można dodać powiązania do jego dwóch innych serii.


Ostatnio edytowany przez Ichigo 5 Listopada 2014r. 15:53, W całości zmieniany: 3
_________________

0
15 Marca 2015r. 18:13
1. zrób pan batona, coby sobie mogli szarzy userzy kliknąć, żeby zgłosić niedziałający odcinek :P ew żeby ich przekierowywało na pw do uploadera serii, ale to pewnie za duże wymagania xd
2. przydałaby się "gablota" zasuszonych głów byłych userów ludzi, którzy coś dla strony robili/robią itd, a których w redakcji nie ma, bo już nie robią ( trzymanie tam leni nie ma sensu) xD
3. PW MASOWE DLA ZARZĄDU! :P
4. jakieś magiczne, widoczne powiadomienie o pw bez konieczności odświeżania strony o.O
5. kolory w redakcji, rozróżnienie na uploaderów i trolle od artykułów no i ranga skrzata, jeśli się takowy pojawi no i korektora :P ( artykuły np zielone (tak samo korektor plus skrzat), upload niebieski, os z 2 uprawnieniami fiolet)
Żelków nie będzie!
xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
15 Marca 2015r. 23:49
Olaboa tyle roboty xD

No dobra, postaram się w najbliższych dniach po kolei zrobić te rzeczy wszystkie O:

Zacznę od guzików na upa.
_________________
0
16 Marca 2015r. 19:23
No dbam żebyś się nie nudził i nie miał czasu na żarcie tylu żelek xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Strona 1 z 3
1
23   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.