Nawigacja

Upload

Informacje od uploaderów anime o uploadzie

Strona główna » Strona i forum » Upload » Poradnik Uploadera II
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Poradnik Uploadera II

Strona 2 z 2
  «   1
2
0
4 Kwietnia 2014r. 22:39
Homer - próbowałem tej twojej metody przy pomocy Format Factory i w ogóle nie ma napisów, nie wiem co ty wymyślasz ale to nie działa. Włączenie "use system decoder" nic nie daje. Właściwie wszystko jest ładnie w MKV ale by zachować style czcionek, trzeba je zainstalować na winie i oglądać w playerze który te style uwzględni, na razie mam plik avi bez napisów, i spróbuje tego co radzi Dziabeł...

Fajnie było by skonwertować te pliki do avi zachowując wszystkie style subów, inni jakoś to zrobili. Ale jak zwykle w sieci nigdzie nie pisze jak to zrobić, znalazłem tylko gadaninę z 2011 roku o tym że szkoda na to czasu....

Ale twój poradnik jest dobry, zrobiłem dzięki niemu prawie wszystko co chciałem, szukam jeszcze tylko jakiegoś ludzkiego sposobu do połączenia avi z subami Madao Way by zachowały się style...
_________________
0
4 Kwietnia 2014r. 22:51
Dziabeł - AVI_ReComp - pozwala mi tylko na wybranie jednego stylu, czyli tylko jednej czcionki. Pytanie jak robią to inni że zachowują wszystkie style czyli wszystkie czcionki plus ich różne ustawienia (kolor, wielkość, miejsce wyświetlania na ekranie) ????????? Może ni do Avi tylko jakiegoś innego programu trzeba to konwertować najpierw a potem dopiero do Avi ?????????????????//
Ostatnio edytowany przez wsk90 4 Kwietnia 2014r. 23:32, W całości zmieniany: 1
_________________
0
4 Kwietnia 2014r. 22:53
Chłopie, chcesz coś pisz na pw. Recomp używa tych czcionek, które masz dodane w folderze windowsa, sam Ci ich nie zrobi. Zadbaj, o to, żebyś miał czcionki, jakie dodają autorzy do każdego epa a będzie działało :)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
4 Kwietnia 2014r. 23:07
Tak szczerze powiedziawszy nie wiem co kolega chcę, wszystko co jest związane z poradnikiem, było prowadzone na zasadzie metodą prób i błędów, i odnosiło się jedynie do pliku .mkv, nie na .avi, do .avi masz avirecomp. Po za tym używam teraz media coder i mkvmerge gui i szczerze nigdy nie instalowałem czcionek podanych przez autora.
_________________
0
4 Kwietnia 2014r. 23:22
Zgadza się, Recomp widzi wszystkie czcionki (są one zainstalowane w win) ale kiedy dodaje napisy w formacie ASS wchodzę ustawienia, pojawia się okno wykryte style i tam każe mi wybrać tylko jeden....
_________________
0
5 Kwietnia 2014r. 19:25
A przepraszam po diabła tam włazisz? dodajesz napy, olewasz ustawienia i wszystko hula. Jak zaczniesz wybierać, to ograniczy się do jednego stylu.
Ja tam nigdy nic w ustawieniach nie ruszam. Nadgorliwość czasem gorsza od faszyzmu ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
9 Marca 2015r. 16:19
FF widzi wszystkie czcionki, w poradniku nie jest napisane żeby :
_________________
0
9 Marca 2015r. 21:35
FF ma głupią tendencje wtedy do nakładania czionki wybranej w opcjach na te, ktore są avisunthowane. Nie wiem czemu i nie wiem czemu nie mozna tego wylaczyc. jedyne co mozna zrobic to zabrać mu sciezke do czcionki w opcjach i wtedy mozna probowac konwersji, ale z reguly wykrzacza mi to program.
_________________
0
9 Marca 2015r. 23:11
bez avisynth mi za bardzo nie chce łapać napisów, dlatego polecam tą opcję którą pokazałem na screen-ie (avisynth(włącz) i (typ napisów na żadne). Jak ktos będzie mial problem w FF z odcinkami dual-audio niech da znać- pomogę.
aha dopiszę że FF robi śliczną jakość odcinka aczkolwiek ma problemy z jakością(ogm) jak i rozmiarem gotowych odcinkow( plik 720p srednio 500mb) ale... Vk to ladnie konwertuje :)
Ostatnio edytowany przez mlecz1323 9 Marca 2015r. 23:14, W całości zmieniany: 2
_________________

Strona 2 z 2
  «   1
2
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.