Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Święty Spokój

Strona 3 z 9
  «   12
3
456789   »
0
21 Lipca 2013r. 20:20
Deś robisz mi z Florcia bedgaja nooo xD
Ja wiem, że go nie lubisz no aleeeeeeeeeeeeeeeeeeee XDD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Lipca 2013r. 9:14

Aś zrobiła zabezpieczenie w razie gdybym chciał ich zamordować w szpitalu, niezły ruch Aś..

Ukryta zawartość
_________________


0
22 Lipca 2013r. 11:09
No jakoś się do nich przywiązałam xD
Twój ruch Deś ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Lipca 2013r. 12:15
Nieźle się uśmiałam z tego iż Wilk myśli na poważnie, że Alicja zarznęła jego siostrę xD
Nic dziwnego, że odbija mu po czymś takim. Biedaczek.
Ten chapter był super! Czekam na kolejne rewelacje :)
_________________
0
22 Lipca 2013r. 19:13
Ukryta zawartość
Ostatnio edytowany przez Desfaq 22 Lipca 2013r. 19:27, W całości zmieniany: 1
_________________


0
22 Lipca 2013r. 20:22
*_*
jemu to potrzebny kopniak w d.. xDD

hm dobra coś wymyślę, ale to już jakoś jutro :P
Stadium Przemka. Dobre ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
25 Lipca 2013r. 8:55
Ukryta zawartość
_________________


0
25 Lipca 2013r. 17:31
Ukryta zawartość
Ostatnio edytowany przez Desfaq 25 Lipca 2013r. 17:37, W całości zmieniany: 1
_________________


0
28 Lipca 2013r. 23:34
Ukryta zawartość
_________________


0
29 Lipca 2013r. 9:58
Ukryta zawartość
_________________


0
29 Lipca 2013r. 10:51
omg Deś xD

Piekielna Mariola xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
30 Lipca 2013r. 0:22
Final Aeon, Brakujący element, ostatnie ogniwo, czy jakoś tak oraz mój ostatni post tutaj : )


PS: Aś, Ty swojego nie kończ, dam tutaj końcówkę dość otwartą więc pisz dalej, nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość : )



Ukryta zawartość






Aś, powodzenia Ci życzę w dalszej pracy. Dziękuję za uwagę wszystkim, którzy czytali to.
Dziękuję również tym, którzy wspierali mnie (Aś i Mav) oraz życzę udanych wakacji, szkoły, życia.
Dobrej nocy.

Des
_________________


0
30 Lipca 2013r. 13:01
Deśko czemu ostatni :c
Bez Ciebie to mi motywacja siądzie :P
Szatańskie zakończenie xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
30 Lipca 2013r. 16:47
Szkoda, że kończysz Deśku :c Hm, zostanę sama w gnębieniu Dziabła, aby pisała, buu.
Dzięki za życzonka ^ ^
No to niezły bajzel się zrobił xD Dziabeł, jako dobra duszyczka [trzeba wierzyć xD] zapewne wyciągnie Przemusia, pozbiera jakoś? D: Tylko nie od razu, żeby było więcej dramatyzmu xD To Flo ma przerąbane, fiuu. Jeszcze go wsadzą za pobicie.
_________________
0
3 Sierpnia 2013r. 10:13
Dlaczego skończyłeś tak nagle? T.T
To było naprawdę fajne opowiadanie, podobało mi się.
Mam nadzieję, że Dziab coś napisze jeszcze, bo mam straszny niedosyt.
T.T nie kończcie tego za szybko. :c
_________________

Strona 3 z 9
  «   12
3
456789   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.