Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Ankieta- Japońska animacja w filmoterapii
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Ankieta- Japońska animacja w filmoterapii
0
3 Lipca 2013r. 15:30
Witam wszystkich,
piszę pracę licencjacką na temat "Japońskiej animacji w filmoterapii", byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety.
Ankieta jest krótka i anonimowa. Zależy na czasie gdyż,do tej pory miałam bardzo silnego przeszkadzacza (anime ^^) jeśli chodzi o pisanie pracy,a promotorka też nie jest najszybsza w sprawdzaniu tego co się do niej wyśle, dlatego ankieta zamiast trzy tygodnie temu w internecie znajduje się od dzisiaj. Obrona za dwa tygodniechoper8
Z góry dziękuję wszystkim którzy pomogą

Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/1pox_sfzIlrV7fQKJsoJPUK2Em6yewjLxZNUXsrm0aUA/viewform

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem
Wyniki ankiety również będą dostępne po jej wypełnieniu
_________________
0
3 Lipca 2013r. 15:46
Wypełnione, chwile zajęło, a wiem jak może pomóc. Wszystkich innych leniów studentów znających ten ból oraz inniejsze pokolenia zachęcam również, bo czemu by nie.
_________________
0
3 Lipca 2013r. 17:13
Róbta Narodzie xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
3 Lipca 2013r. 17:24
wypełniłam :)
mam nadzieję, że pomogłam.
_________________
0
3 Lipca 2013r. 20:08
Dziabąszcz, haha xD Towarzyszka melduje iż wykonała zadanie!
_________________
0
3 Lipca 2013r. 20:09
Gut, Gut xD

>daje Mav tacę z ptysiami<
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 3 Lipca 2013r. 20:09, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
4 Lipca 2013r. 20:34
Tajga zrobiła :D
_________________

0
4 Lipca 2013r. 22:30
Nia widzi ankietę, Nia wypełnia ankietę. :d
_________________
0
4 Lipca 2013r. 22:54
Ankieta wypełniona. :3
_________________
Meh

0
4 Lipca 2013r. 23:40
Również wypełniłem. Powodzenia w licencjacie. : )
_________________


0
5 Lipca 2013r. 0:41
Bardzo dziękuję wam za pomoc, mam nawet już nadkomplet, więc bardzo pozytywnie :)

Udostępniam również podsumowanie wyników: https://docs.google.com/forms/d/1pox_sfzIlrV7fQKJsoJPUK2Em6yewjLxZNUXsrm0aUA/viewanalytics

_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.