Nawigacja

Gry

Japońskie gry komputerowe, konsolowe i inne

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Osu!
0
28 Września 2009r. 18:46
http://osu.ppy.sh/

Gra rytmiczna, która moim skromnym zdaniem jest dużo ciekawsza niż jakiekolwiek Gitar Hiroły czy Fresty of Fajery.
Zasady są w prosty sposób pokazane w filmiku na głównej stronie (i możliwe do obczajenia dzięki tutorialowi w samej grze). Zaletą bez wątpienia jest to że beatmapy (czyli "toto zręcznościowe" ułożone pod piosenkę) są tworzone nie przez twórców, a zwykłych ludzi. To powoduje że ilośńâ€! grywalnych utworów jest ogromna. Powoduje to także że uświadczymy tu Ran Ran Ruu i Barrel Rollowych remixów, a z normalnych utworów - tylko te popularniejsze. Ah. No i przez lekko około-japoA„skawą otoczkę możemy znaleAońâ€! praktycznie każdy opening z anime.

Grajcie i nie porywajcie się z motyką na słoA„ce. "Easy to learn, hard to master". A jak wreszcie kupię sobie nowy komputer (od tygodnia używam sprzętu brata, bo mój stary złom odmówił współpracy) to zagramy partyjkę na multiplay'u.
_________________
0
15 Lutego 2016r. 20:13
Widzę, że temat śpi, szkoda, jednak mam nadzieję, że są tu osoby, które chętnie podyskutują na temat ;) CZOŁEM
http://i.imgur.com/v1ErbRp.jpg
Ostatnio edytowany przez Gomennasai 15 Lutego 2016r. 20:14, W całości zmieniany: 2
_________________
W dążeniu do sukcesu ważna jest determinacja
0
19 Lutego 2016r. 15:47
też chętnie pogram, ktoś poleci mapę ciekawą?
_________________
0
18 Marca 2016r. 19:27
Jakby ktoś chciał pograć to pisać na priv. :3
_________________
0
15 Sierpnia 2016r. 14:50
Ja tam w to lamię. Nadal nie potrafię nauczyć się grać. XD
_________________
0
22 Sierpnia 2018r. 15:58
Chętnie zagram z kimś ^^
Można pisac na pv

_________________
0
2 Listopada 2018r. 12:41
Czasem sobie pogram z nudów, ale w duble nie mam z kim :(
Tyle że ja gram bardziej w łapanie tych tam owocków bo nie umiem w te kółka xD
_________________
Anee


0
4 Grudnia 2020r. 17:15
A gracie może na tabletach?
_________________
0
22 Lutego 2021r. 16:40
Mnie się zdarza, ale wolę myszką
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.