Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Jak postać z anime (zdjęcia Japończyków)
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Jak postać z anime (zdjęcia Japończyków)
0
1 Maja 2015r. 12:19
W anime często występują postacie płci męskiej o charakterystycznych, bardzo smukłych korpusach (zazwyczaj są to te mniej przypakowane przystojniaki), których sylwetka jest mocno zbliżona do kobiecej (np. u Levi'a z Attack on Titan) lub posiada dość szerokie ramiona i wąskie biodra a mimo tego jej ciało jest chude i nie przypomina "V" jak to zwykle widuje się u realnych mężczyzn przy takich proporcjach.
Nie widziałam nigdy na żywo człowieka, który przypomina mangową postać, do niedawna sądziłam, że tacy po prostu nie istnieją ale zasłyszałam, że ponoć w Japonii na prawdę żyją tak zbudowane osoby. Macie może zdjęcie jakiegoś aktora, piosenkarza czy innego Japończyka, który pasuje do opisu? Bardzo mnie nurtuje jak to by mogło wyglądać, zwłaszcza ten pierwszy, mocno androgyniczny typ a w google grafika nie udało mi się znaleźć zbyt wielu rozebranych od pasa w górę panów, którzy różnią się jakoś szczególnie budową od białych ludzi. W sumie jeśli ktoś wie jakie są różnice w budowie ciała między Japończykami a Europejczykami (kościec, mięśnie) to byłabym wdzięczna gdyby mi o tym napisał :)
_________________
0
3 Sierpnia 2015r. 17:27
"Co ja paczę?" xDD
_________________
0
3 Sierpnia 2015r. 19:57
może być?
Ostatnio edytowany przez mlecz1323 3 Sierpnia 2015r. 19:57, W całości zmieniany: 1
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.