Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Nowelki i opowiadania » 50 piętro (praca konkursowa +18)
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
50 piętro (praca konkursowa +18)
0
24 Maja 2015r. 22:31

W wolnej chwili pisane, wersja bez korekty. O czym to jest? Wizja świata za 100 lat i burzliwe życie bohaterów w "post-apokaliptycznych" realiach.
Miała być jednorazowa powieść a wyszedł pierwszy rozdział książki którą pociągnę dalej.

Ze względu na dużo ekscesów +18






Krople deszczu bębniące o szyby szklanego budynku wyrwały mnie z głębokiego snu. Rzęsisty deszcz padał już od poranka. Zawsze, kiedy pada czuję w sobie ten spokój, tak jakby cała woda zalała świat i pochłonęła go głucha cisza. Nie potrafię się pozbierać, mimo że pozostała godzina zajęć już chciałem wyjść, tylko, po co. Pada deszcz, jest zimno i ciemno, normalni ludzie w taka pogodę siedzą właśnie w domach. Ale czy ja jestem normalny?

50 Piętro - moja powieść konkursowa +18
_________________
0
25 Maja 2015r. 12:44
"biła od niej aura mroczności. " ~~ Zaznaczam tekst i jednocześnie sugeruję, by zmienić tą aurę na jakieś inne określenie, bo wydaje mi się ten zwrot bardzo komiczny xD
_________________
0
25 Maja 2015r. 21:18
Dobrze się czyta. Jestem ciekaw kto, lub co będzie motywem przewodnim dalszego ciągu tejże opowieści. Również poprzeczka normalności i jej miejsce jest sporą zagadką. Z czystym sumieniem // namawia o jeszcze.
_________________
Raz podjęta decyzja nie podlega zmianie


[center]
0
29 Maja 2015r. 11:57
moralność? zamierzam się jej pozbyć, chory świat wymaga chorych działań ;)
_________________
0
29 Maja 2015r. 17:14
Otóż to, Totek, rebeliancie! Fight fire with fire
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.