Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Gry i Esport

Strona 1 z 2
1
2   »
0
3 Sierpnia 2015r. 18:44
W jakie gry niezwiązane z anime gracie?

Ja gram w Starcraft 2, CS:GO. Czasami też pogram w Heroes of the Storm, Fife, Football Managera.

Zapraszam do dyskusji.
_________________
Amatorski gracz Starcraft 2 (Diamentowa Liga). CS:GO (Gold Nova Master).
SC2 - Kashim.817
0
3 Sierpnia 2015r. 20:21
Need for Speed Underground 2 i Call of Duty 4 Modern Warfare ^^
Ostatnio edytowany przez PostOrganic 3 Sierpnia 2015r. 20:21, W całości zmieniany: 1
_________________
0
4 Sierpnia 2015r. 0:42
Need For Speed Underground, Underground 2 (w to najczęściej), Most Wanted z 2005 roku, Carbon, Hot Pursuit z 2010 roku. Kiedyś próbowałam w World of Tanks. Obecnie marzy mi się Underground 3. Taka NFSowa baba ze mnie. ;_;
_________________
0
4 Sierpnia 2015r. 10:03
Miło słyszeć, że przedstawicielki płci pięknej również grają w NFS'y. Szkoda, że już nikt nie gra na Multi HP 2010, po premierze ludzi było od groma, ale gdy zagrałem rok później ludzi było tyle co kot napłakał...
W WoT'a też grałem, ale komp nie daje sobie rady. Na prawdę szkoda bo byłem całkiem niezły ;-;
Ostatnio edytowany przez PostOrganic 4 Sierpnia 2015r. 10:07, W całości zmieniany: 1
_________________
0
4 Sierpnia 2015r. 10:17
Właśnie w NFS też grałem Underground, Underground 2, Most Wanted, Carbon, ProStreet, Undercover i Shift w kolejne części nie grałem. Do tego jeszcze GTA, Wiedźmin :D
Ostatnio edytowany przez Kashim 4 Sierpnia 2015r. 10:17, W całości zmieniany: 1
_________________
Amatorski gracz Starcraft 2 (Diamentowa Liga). CS:GO (Gold Nova Master).
SC2 - Kashim.817
0
4 Sierpnia 2015r. 23:42
Ja niestety nie gram w Hot Pursuita na Multiplayerze. Dlaczegóż to? Brak umiejętności do zainstalowania spolszczenia. Słaby poziom języka angielskiego. Komputer PC ostatnimi czasy wyłącza się bez mej zgody. Aczkolwiek kiedyś spróbuję. I może pojeździmy razem, drogi PostOrganic. O ile zechcesz oczywiście. Jednakże ostrzegam, umiejętności jazdy jak i strategii w grach komputerowych mojej osoby są niższe niż minimalne, mogę nawet powiedzieć o ich braku. Dlatego porzuciłam WoTa. To, że jestem ,,płcią piękną" nie oznacza też, że potrafię pobić mężczyznę. Kieruję się zdaniem ,,Gram, bo lubię". ^^
_________________
0
4 Sierpnia 2015r. 23:46
Jeśli Ci się komputer sam wyłącza może to być od zasilacza. Pewnie do wymiany :P

Edit. Albo Ci się przegrzewa, masz wysokie temperatury.
Ostatnio edytowany przez Kashim 4 Sierpnia 2015r. 23:49, W całości zmieniany: 1
_________________
Amatorski gracz Starcraft 2 (Diamentowa Liga). CS:GO (Gold Nova Master).
SC2 - Kashim.817
0
4 Sierpnia 2015r. 23:54
Trafna hipoteza. Szczerze? Ostatnio nie mam nawet czasu na grę, więc zbytnio nie przejmuję się wadliwościami. Komputer stoi nie ruszany od ponad dwóch tygodni. A to nie jest normalne, skoro w rodzinie liczę jeszcze młodszego brata o podobnym guście do gier, co ja. Prawda? ;D
_________________
0
5 Sierpnia 2015r. 15:26
The Elder Scrolls iv Oblivion (teraz Skyrim potem planuję resztę części) Bioshock, Amnesia, The Settlers, Heroes, Diablo II...i inne wszelakie gry rpg i strategie..(które udźwignie pc)
_________________
0
6 Sierpnia 2015r. 10:56
Leauge of Legends :v
_________________
0
6 Sierpnia 2015r. 11:00
buuuu LoL jest do bani :D W LoLa akurat nie gram. Zagrałem kilka gier w dotę 2, ale odpuściłem. Jedyne moba jakie czasami zagram to Heroes of the storm.

ACE w CS:GO
_________________
Amatorski gracz Starcraft 2 (Diamentowa Liga). CS:GO (Gold Nova Master).
SC2 - Kashim.817
0
6 Sierpnia 2015r. 11:13
Ej, ale LoLa proszę nie obrażać :c
Jeśli miałbym wymienić gry, w które gram w kolejności od największego zajmowania czasu to będzie:
- League of Legends
- ArmA 3
- Rocket League
- Battlefield 3

W CS:GO grałem, ale miałem przerwę i teraz trzeba wbijać jakieś rangi żeby w ogóle móc grać turniejówki, więc aktualnie odwyk. :D
_________________
0
6 Sierpnia 2015r. 12:17
Jeśli chodzi o League of Legends to ja jedynie oglądam ligę Europy w TV. .-. Ale gra całkiem przyjemna, nie powiem. Aczkolwiek mnie nie wciąga.
_________________
0
6 Sierpnia 2015r. 14:25
Tak musisz mieć 3lvl żeby grać turniejowe.

____
ACE w CS:GO
ZvP Diamentowa Liga (NA Serwer)
_________________
Amatorski gracz Starcraft 2 (Diamentowa Liga). CS:GO (Gold Nova Master).
SC2 - Kashim.817
0
6 Sierpnia 2015r. 15:11
Zagraj 80+ turniejówek... każą ci wbijać 3 poziom... -.-

PS.: Pan zerg?
Ostatnio edytowany przez Kiroshima 6 Sierpnia 2015r. 15:13, W całości zmieniany: 1
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.