Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Hej, może wypadało by się przywitać...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Hej, może wypadało by się przywitać...

Strona 1 z 3
1
23   »
0
13 Sierpnia 2015r. 20:02
Ohayo, jestem Amelia, albo jak kto woli, Diamondz :p Jestem tu nowa i teraz tak myślę, że wypadałoby się przywitać :vv
Bardzo lubię oglądać anime, a moim ulubionym jest Angel Beats *-* Tak bardzo je kocham <3
Hihi, jeżeli komuś się chciało wchodzić w ten post i go przeczytać niech napisze "Ohayo" pod spodem, tak dla powitania czy coś :3
_________________
0
13 Sierpnia 2015r. 23:38
Cześć Amelia ;) Ja jestem Patka, niestety nie jestem tu nowa, już jakiś czas temu założyłam konto ale długo mnie tu nie było i nadrabiam zaległości xD.

Witam serdecznie na on-a ;)
_________________
0
14 Sierpnia 2015r. 1:33
Yo.
_________________
0
14 Sierpnia 2015r. 1:35

cześć
_________________
0
16 Sierpnia 2015r. 10:56
Ohayou! Nazywam się Anastazja i mam 14 lat, od niedawna oglądam anime i moim najulubieńszym jest Death Note. I ♥ Kira ~~


A tak serio to drodzy czytelnicy tego posta, cieszę się serdecznie, że go czytacie i jesteście na stronie. , marnuje sobie życie, coś tam studiuje, oraz gadam głupoty. Tutaj udaje podrywacza, a tak naprawdę sam nie wiem co robię. :D Wiele osób chciało mnie opisać, czasem częściowo się im udawało, jednak nie można mej osoby zamknąć w paru zdaniach, czy słowach. Trzy słowa, które mnie najbardziej opisują to: kreatywny, leniwy, ekscentryczny... chyba :D
Ostatnio edytowany przez 0 4 Stycznia 2022r. 21:58, W całości zmieniany: 3
_________________
0
16 Sierpnia 2015r. 15:38
witam
Jestem szczery brzydzę się kłamstwem, nie trawie fałszywych.
Kocham rap i gry video z nadmiaru wolnego czasu pokochałem anime:)
_________________
0
18 Sierpnia 2015r. 14:07
Cześć ;)
Jestem Zosia ;p
marnuje wakacyjny czas leniąc się niemiłosiernie ...
jednak nie na tyle,żeby nie przeczytać komentarzy powyżej ;)
_________________
0
24 Sierpnia 2015r. 22:08
Ohayo! Hajimemashite :D
Ja jestem Oliwia i w sumie tez jestem nowa. Mam 13 lat ale i tak uwielbiam Yaoi :) Tak wiem jestem dziwna hehe >:P
Ostatnio edytowany przez Zonna 24 Sierpnia 2015r. 22:09, W całości zmieniany: 1
_________________
0
6 Września 2015r. 15:16
Ohayo !!!
Jestem Maciej lub jak ci wygodniej Seconder . Więcej o mnie można się dowiedzieć w moim profilu więc się nie rozpiszę .
Witamy na On-A !!
_________________

0
15 Września 2015r. 21:18
Hej :3 Mam na imię Kamila, i jak widać jestem nowa na tej stronie :D Trochę nie wiem co i jak na razie ale może niedługo się połape we wszystkim xd Jednym z moich ulubionych anime jest Tokyo Ghoul :3
Miło mi Was poznać! :>
_________________
0
3 Października 2015r. 22:12
cześć wam :3 . Jestem Anka mam 17 lat... Anime oglądam od dawna a moimi ulubionymi są :
- shingeki no kyojin
- tokyo ghoul
- hellsing
- i wieele innych :)
Ogólnie jestem osobą spokojną i cichą (no i trochę leniwą :D ) ale lubię poznawać nowych ludzi .Więc mam nadzieję że znajdę tu chociaż kilku nowych znajomych :)
_________________
0
4 Października 2015r. 8:55
Hejcia!!! :33

Jestem Kacperek i mam 9 lat. Lubie anime. Anime jest fajne. Oglondam anime od wczoraj. Bardzo lubie hentai. To muj ulubiony gatunek. Potem lubie naroto, spanczbob i note death. To bardzo fajne anime som. Polecam polecam.

Ogulnie jestem osobom fajnom, mondrom, pracowitom. Nie lubie hodzici do szkoly i jak mama wola mnie na ziemniaki. Lubie ciągać laski za warkocze.


ogulnie rzecz bioronc amino i mango to !@#$$%%^%&$^*^(.



tak.

#zapraszamnaprofil
#followme
#likeme
#f4f #l4l
_________________
0
4 Października 2015r. 21:33
Cześć ehhmm.. co tu napisać .. Kacperek już wszystko przebił więc dodam że nazywam się Radek , w lutym skończę 18 . Anime oglądam od paru lat . W przyszłości zamierzamy z kolegą polecieć do Japonii - visa trwa 90 dni więc większość ciekawszych miejsc i zabytków spokojnie można zwiedzić .
Ostatnio edytowany przez Yezree 4 Października 2015r. 21:34, W całości zmieniany: 2
_________________
0
12 Października 2015r. 20:43
Siemanko . Mam na imię Marcin mam 16 lat i chodzę to technikum w gdańsku . Interesuje się anime , mangą oraz wszystkim co jest związane z japonią . Anime oglądam już od jakiegoś roku .Lubie słuchać muzyki oraz rysować . Moim największym marzeniem jest zamieszkanie w tokyo . Niestety nie znam nikogo z mojego otoczenia kto by podzielał moją pasje więc mam nadzieje że kogoś takiego tu znajdę . Jeżeli ktoś by chał popisać to mój numer gg 55927324 . Mam nadzieje że wy przyszłość może kiedy się zaprzyjaźnimy będziemy mogli spotkać się w realu i pogadać . Jestem trochę nieśmiały i niedoświadczony jeżeli chodzi o forum więc mogę mieć problemy z pisaniem . Nie lubię siedzieć cały czas w domu więc jak ktoś chciałby się spotkać to możne napisać to mnie . Moimi ulubionymi anime są noragami , sao , Tokyo Ghoul oraz wiele innych .
_________________
0
14 Października 2015r. 7:16
Ohayou gozaimasu. Lila bądź Lily, zwracaj się jak uważasz. Z jednej strony zwykła, pospolita dziewczynka, szara myszka. Z drugiej pyskata, rozpuszczona małolata. Jeszcze z innej metalowiec bez sensu życia. Po prostu sobie żyję, niepotrzebna nikomu. ~
Oglądam anime od niedawna, jakichś dwóch, trzech lat. Ulubione serie anime to Tokyo Ghoul, Ao Haru Ride, Inu x Boku SS. Z mangi preferuję Horimiya, Strobe Edge, Hirunaka no Ryuusei.
_________________

Strona 1 z 3
1
23   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.