Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Anime które zapadło wam w pamięć
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Anime które zapadło wam w pamięć

Strona 2 z 3
  «   1
2
3   »
0
7 Maja 2016r. 11:07
Było mnóstwo fajnych tytułów,które bardzo mi się podobały i wciągnęły na bardzo długi czas jednak po jakimś czasie mimo wszystko o nich zapominałem. W pamięci zapadły mi tylko 2 tytuły i które na zawsze pozostaną w moim sercu nawet pomimo negatywnych opinii. Mógłbym się na ich temat rozpisać,ale powstałaby mega dlugaśna rozprawka xD Są to tytuły,które większość z nas zna bardzo dobrze (znam takich co nie znają xD) a są to:

Dragon Ball - od tego tytułu wszystko tak naprawdę się zaczęło (chodzi o świadome oglądanie). Wiążę z nim masę wspomnień i cudownie spędzonych chwil,które niestety nigdy nie powrócą. Mimo iż zdaję sobie sprawę z tego że ma on mnóstwo wad i błędów to jednak będąc młodszym nie zwracało się uwagi na takie rzeczy. To dzięki przygodom malutkiego chłopca z ogonkiem mieszkającego w górach wciągnąłem się w świat japońskich animacji na dobre

Naruto - a dlaczego ? Dlatego że ten właśnie tytuł porusza problemy,które spotykają większość z nas dzięki czemu nawet mogłem zżyć się z niektórymi postaciami do tego stopnia że zachowanie niektórych z nich było bliźniaczo podobne do mojego przez co mogłem zrozumieć ich zachowanie.Do tego jeszcze dochodzi świetna ściezka dźwiękowa,która w idealny sposób potęguje emocje podczas danej sceny. To jest bodajże jeden z tytułów przy których wzruszałem się najczęściej. Chwile z tym tytułem są niezapomniane i niezastąpione.
_________________
0
7 Maja 2016r. 23:04
Pokemon :v
_________________
gitara siema
0
11 Lipca 2016r. 15:36
1. FMAB, te walki, ta akcji i momenty w których do końca nikt nie wiedział co się stanie.
2. Attack on Titan, za to, że jest tajemnicze (CO JEST W TEJ PIWNICY?), za to, że krew się leje hektolitrami a głównych i pobocznych bohraterów autor nie oszczędza.
3. Bleach, za całokształt.
4. One Piece, spędziłem około 13-14 tyśięcy minut na dogonienie anime. Tak przenerdziłem tak kilka miesięcy więc zapadło w pamięć.
5. Log Horizon, za to, że jest tajemnicze i naprawdę dobrze zrobione, moim osobistym zdaniem bije SAO na głowę.
_________________
/.\
0
12 Lipca 2016r. 13:18
Another... Nigdy chyba nie zapomnę tego tajemniczego klimatu ♥
_________________
„Z czasem, cierpienie łagodnieje. Ale ja, nie chcę czasu, by je wyleczyć. Nawet jeśli chcemy uciec od bólu i zapomnieć o wszystkim, czekają na nas przeszkody, które nas zwolnią w dążeniu naprzód"
0
8 Sierpnia 2016r. 11:39
Anime,które zapadły mi głęboko w pamięci toż:
>Kuroshitsuji-styl i czasy wiktoriańskie robią na mnie duże wrażenie,wszak to nie tylko ten motyw uwiódł mnie.Dobrze rozbudowana fabuła,odpowiednio dobrane postacie oraz przyzwoita kreska. Ocena 10/10
>Jigoku Shoujo-"Gdy kogoś nienawidzisz z całego serca,wystarczy,że napiszesz o północy imię i nazwisko tej osoby",fabuła co prawda momentami była monotonna i nudnawa,wszak motywy głównej bohaterki oraz filozoficzne rozważania nad egzystencją człowieka uratowały niedociągnięcia fabuły. Ocena 10/10
>Darker Than Black-na początku nie zapowiadało się na fajerwerki i oklaski,dopiero tak po 7 odcinku rozwinęło skrzydła i ukazało swoje nieskazitelną i subtelną osobowość. Ocena 10/10
>Ah!My Goddess-"Gdy świat jest przeciwko Tobie,wystarczy,że zadzwonisz na Boską Linię",świetna komedia i fantasy połączone z elementami romansu.Kreska co prawda słaba ale za to muzyka,fabuła oraz bohaterowie uratowały anime w mych oczach. Ocena 10/10
>HunterxHunter-tasiemiec,które wg mnie jest najlepszy i najmniej zepsuty z pośród wszystkich innych(oczywiście,tylko anime).Co tu dużo pisać,genialny pod każdym względem,obejrzyjcie a przekonacie się. Ocena 10/10
>Nana-wydawała mi się na zwykłe "okruchy życia" oraz niewyróżniająca się z pośród innych serii,wszakże po obejrzeniu zmieniłem zdanie,toteż jestem teraz w 100% zgodny,iż anime to perełka wśród morzu,którą niełatwo złowić. Ocena 9/10
>Sakamichi no Apollon-jazz i inne sardynki z 1966 roku.Anime pod względem muzyki oraz kreski wręcz idealne,zaś fabuła i bohaterowie nie do końca. Ocena 8/10
>Higurashi no Naku koro Ni-anime o psychicznych dziewczynkach i chłopcu również z zaburzeniami psychicznymi ale czy to źle? Ocena 8/10
>Death Parade-ciekawość co czyha po śmierci każdego dręczy,toteż owe anime świetnie wyjaśni co czeka każdego z nas. Ocena 9/10
>Tari Tari-szkolne życie,nic niezwykłego ale czy to decyduje o wartości anime? Ocena 9/10
_________________

Sapere aude!
0
16 Sierpnia 2016r. 12:49
Jest trochę serii które do dziś pamiętam. Nie pamiętam połowy tytułów, ale wiem że napewno Pokemony.
_________________
0
10 Maja 2017r. 18:35
Najbardziej to Rosario to Vampire
_________________
0
11 Listopada 2017r. 0:07
kakegurui, jako kicha =_=
_________________
0
24 Grudnia 2017r. 15:15
Fairy Tail
Wszystkie anime studia Ghibli
No i Muminki oczywiście
Ach i Gigi la trottola
_________________
Ciszą łatwo można coś zniszczyć, a chaos pomaga zacząć od nowa.
0
16 Marca 2018r. 18:49
Noragami
_________________
weronika kotek
0
23 Sierpnia 2018r. 22:22
Nana
Kuzu no honkai
Death Parade
Kuroshitsuji
_________________
0
27 Sierpnia 2018r. 9:35
Kuroshitsuji
Noragami
Another
_________________
0
28 Sierpnia 2018r. 2:16
To Love Ru
Mirai Nikki
Another
KissxSis
Ostatnio edytowany przez komino34 28 Sierpnia 2018r. 2:22, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Sierpnia 2018r. 19:10
Clannad: After Story
KissxSis
Mirai Nikki
Gosick
Bokura Ga Ita
Boku no Pico :/
_________________
"Nie oszczędzaj miłości
to kiepski interes"

"Telewizję podzielono na kanały,
bo śmieci się segreguje"
0
29 Sierpnia 2018r. 4:19
Hyouka
_________________

Strona 2 z 3
  «   1
2
3   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.