Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » Pytanie dotyczące tematów do dyskusji
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Pytanie dotyczące tematów do dyskusji
0
11 Listopada 2015r. 22:47
Wiem,że nie powinienem zadawać tutaj tego pytania ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi!Właśnie stworzyłem nowy temat ale nie wiem gdzie go znaleść.Jest jakaś zakładka z moimi tematami lub coś w tym stylu ?
_________________
0
12 Listopada 2015r. 9:19
nie pamiętasz gdzie zakładałeś temat? Pogratulować. Nikt nie przewidział opcji takiej sklerozy...
http://on-anime.pl/forum/temat/329-Seria-Guilty-Crown zakładam, że o to ci chodzi. Swoją droga jak wół, po prawej str masz "najnowsze tematy"...
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
12 Listopada 2015r. 9:28
Wiem gdzie ale jak np parę innych osób założy w tym dziale inne tematy to jak idiota mim swojego szukać ?
_________________
0
12 Listopada 2015r. 13:30
O co chodzi? Wszystkie działy mają raptem kilka tematów...
Poza tym nikt nie mówi, byś szukał tematów, jak idiota. Otwierasz odpowiedni dział, gdzie mogłeś założyć temat (jak stworzyłeś temat o grach to w dziale gry) i używasz ctrl+f.
_________________
0
12 Listopada 2015r. 15:06
Ok dobra
_________________
0
3 Czerwca 2016r. 12:05
Rok 2015, ludzie nadal nie umieją korzystać z internetu. UŻYJ OPCJI SZUKAJ :D
_________________
Zobacz oriflame nowy katalog i zamawiaj najtaniej!
0
3 Czerwca 2016r. 12:14
Rok 2016, ludzie nadal odkopują nieaktualne tematy. Użyj mózgu.
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.