Nawigacja

Upload

Informacje od uploaderów anime o uploadzie

Strona główna » Strona i forum » Upload » Kolejka uploadów
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kolejka uploadów
0
17 Stycznia 2016r. 11:24
Witam serdecznie,

Poniżej przesyłam listę animę jaką w ciągu najbliższego tygodnia postaram się wrzucić.

1. Choujigen Game Neptune The Animation (podmiana obecnych 4 epków i uzupełnienie pozostałych) - wrzucone
2. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - napisy w trakcie robienia
3. Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan - napisy w trakcie robienia
4. Ao no Kanata no Four - w trakcie
5. Bubuki Buranki - w trakcie
6. Luck & Logic - w trakcie
7. Valvrave The Liberator - od 8 epka do przygotowania napisy - w trakcie
8. Valvrave The Liberator II - napisy w trakcie robienia
9. Schwarzesmarken - w trakcie
10. Phantasy Star Online 2 The Animation - w trakcie

Będąc szczerym mam możliwości aby wrzucać codziennie nawet 50-100 epków wliczając w to kodowanie i upload. Problem są i będą napisy. Jeśli znajdą się osoby do współpracy to chętnie rozruszam temat na stronie.
Ostatnio edytowany przez Qidin 27 Stycznia 2016r. 12:46, W całości zmieniany: 3
_________________
0
18 Stycznia 2016r. 22:54
Hmm, tak się zapytam, skąd weźmiesz napisy do Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai? Na ANSI nie ma, są tylko hardki od Besamira, który udostępnia tylko wybranym linki do swoich wydań, a dostępne dla ogółu są tylko na pewnej stronie online. No chyba że sam będziesz tłumaczył.
_________________
0
23 Stycznia 2016r. 16:40
Serie Divine Gate ja będę upał, tylko jak na razie nie ma jeszcze do niej napisów.
_________________
0
27 Stycznia 2016r. 12:42
Spoko Savi - wiem, że jest przypisana do Ciebie. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai? - jestem na etapie przygotowywania napisów.
_________________
0
29 Stycznia 2016r. 21:46
ależ my napisów nie robimy o.O Przecież wyraźnie to pisałam, że nie rzucisz ze swoimi napisami upa
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 12 Marca 2016r. 9:32, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.