Nawigacja

Wasza twórczość

Wszelkiego rodzaju twórczość fanowska.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Wasza twórczość » Okashi-dubbing rekrutacja!!
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Okashi-dubbing rekrutacja!!
0
3 Lutego 2016r. 19:28
孤 Chciałbym zaproponować wam udział , w tworzeniu najprościej ujmując ,,Dubbingu do Anime itd" , grupa ta oto wymarła i jako założyciel i pomysłodawca nie zamierzam tak łatwo porzucać swoich planów.
Jak pewnie sami wiecie takich ewemenentów ,jest parę w sieci , jednak jak wspomniałem wyżej wyszedłem z własnej inicjatywy stworzenia takiej grupy. Stronka ,,jest bo jest" dla niektórych , może się wydać cukierkowa lecz współpracując z płcią piękną xD , stworzyliśmy coś takiego (Nie widzę najmniejszego problemu , aby go zmienić w momencie dołączenia większej liczby osób.).
Resztę informacji etc. bo nie będę tutaj opowiadania pisał , znajdziecie na stronie. ZAPRASZAM <CLICK> 孤
http://okashi-dubbing.y0.pl/themes/news.php
Ostatnio edytowany przez Senzetsu 3 Lutego 2016r. 19:30, W całości zmieniany: 2
_________________
0
3 Lutego 2016r. 20:04
haha... gówniany pomysł
_________________
Mura-chan <3
0
3 Lutego 2016r. 21:53
xD Dziękuje, za opinie.
_________________
0
4 Lutego 2016r. 11:38
Ja mam tylko pytanko, czy są jakieś wymagania wiekowe?
Ostatnio edytowany przez MisiaAmisia 4 Lutego 2016r. 11:38, W całości zmieniany: 1
_________________


A ty ile miałeś lat, kiedy w twoich oczach zginął świat?
0
6 Lutego 2016r. 15:22
Osobiście nie lubie dubbingu w anime... chociaż dobrze nagrany może przekonać jakichś leni którzy nie lubią czytać, do oglądania. I gdyby nie to że nie potrafie czytać z ,,uczuciami" (krótko: potrafie tylko recytować) i to że jestem za młody, to chętnie bym pomógł. W każdym bądź razie życze powodzenia!^^
P.S Możliwe że nie wszystko jasno napisłem.. ale po prostu często używam skrótów.
Ostatnio edytowany przez Ksu-Kub 6 Lutego 2016r. 15:22, W całości zmieniany: 1
_________________
0
6 Lutego 2016r. 15:29
w każdym razie/bądź co bądź...
_________________
Mura-chan <3
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.