Nawigacja

Wasza twórczość

Wszelkiego rodzaju twórczość fanowska.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Wasza twórczość » Stream On-anime by Lisu
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Stream On-anime by Lisu
0
9 Marca 2016r. 22:27
Witam!

Pomysł wstępnie został przyjęty przez Administrację, więc zwracam się teraz do Was, kochane On-Animki.
Wpadłem na pomysł streamu on-anime, z racji że streamuję już trochę czasu, to pomyślałem że może chcielibyście żebym umilał wam rozrywką niedzielne smutne wieczory przy kakao.
O tej samej porze, co niedziele, grałbym z wami gry związane z anime, organizował zawody/konkursy, moglibyście puszczać swoje ulubione kawałki na livie, oraz ze mną grać.

Z góry dziękuję za odpowiedzi oraz opinie, czy też pomysły, bo wiele da się zmienić/ustalić.

Link do mojego kanału: https://www.twitch.tv/trickyfoxylive/profile

Ostatnio edytowany przez Lisek 9 Marca 2016r. 22:28, W całości zmieniany: 2
_________________
0
10 Marca 2016r. 0:14
zgrałbys ze mną w league of legends?
_________________
kaede
0
10 Marca 2016r. 9:48
Często gram z widzami wiec wpadaj na strimy
_________________
0
10 Marca 2016r. 11:38
Całkiem fajnie, zawsze się cieszę kiedy coś się dzieje w społeczności. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z twórczością i co do tego ma administracja. Osobiście raczej nie jestem zainteresowany, ale życzę powodzenia i wytrwałości ;)
_________________
0
10 Marca 2016r. 13:04
"smutne wieczory przy kakao" to, aż się prosi o nadinterpretacje.

W sumie nie wiem co bym oglądał lub robił na czymś takim, więc życzę powodzenia. Może na jakiś konkurs się skuszę.
_________________
0
11 Marca 2016r. 4:53
W zimie jak jest szaro to łatwo o #wieczorne #depresję ale jest na szczęście kakao
Ostatnio edytowany przez Lisek 11 Marca 2016r. 16:01, W całości zmieniany: 1
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.