Nawigacja

Manga

Wszelkie dyskusje na temat japońskiego komiksu

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Manga » Nieudany zakup...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nieudany zakup...

Strona 1 z 2
1
2   »
0
17 Kwietnia 2016r. 12:01
Mieliście kiedyś tak,że manga którą kupiliscie zapowiadała się fajnie,a okazała się zupełną klapą? Piszcie tutaj,jakie mangi były waszym 'nieudanym zakupem' :)
_________________
0
17 Kwietnia 2016r. 17:15
Nie zdarzyło mi się to. W Internecie jest tyle stron ze skanlacjami, że sprawdzenie, czy dany tytuł przypadnie nam do gustu nie stanowi najmniejszego problemu.
_________________
~CHOCOLATE~
0
3 Czerwca 2016r. 12:13
Zawsze można właśnie sobie zobaczyć w internecie co będzie, żeby nie zmarnować pieniędzy
_________________
Zobacz oriflame nowy katalog i zamawiaj najtaniej!
-1
8 Sierpnia 2016r. 14:24
>Niebiańska Podróż Feniksa okazała się klapą,chyba następnym razem nie dam się namówić na shounen-aia.
_________________

Sapere aude!
0
16 Sierpnia 2016r. 12:46
Parę razy mi się to zdarzyło. Ale nie odrzucałam serii, zawsze ją dokańczałam.
Tytułów niestety nie pamiętam, nawet jeśli próbuję daleko sięgnąć pamięcią. :v
_________________
0
19 Grudnia 2016r. 19:18
Powiem tak:
Z mangami zazwyczaj nie mam większego problemu, jednakże z Light Novelami różnie bywa. Najbardziej szczerze mówiąc rozczarował mnie ostatnio ,,Blask Księżyca" będący ogromnym niewypałem.
_________________
-3
12 Stycznia 2017r. 10:53
Ja w sumie nie oceniam za bardzo całych serii. Czasami miałem taką sytuację, że po obejrzeniu stwierdziłem, że czegoś brakowało, ale i tak oglądam całą serię
_________________
Jak szukacie kosmetyki to na co zwracacie uwagę? Poczytajcie http://bez-silikonow.pl/gdzie-szukac-kosmetyki-bez-sls-parabenow-silikonow/
0
12 Stycznia 2017r. 17:49
to temat o mangach...
_________________
1
16 Stycznia 2017r. 13:37
Kurcze, a już miałam pisać, że przysłali mi za małe buty....:(
_________________
-1
27 Stycznia 2017r. 15:18
Na początku mojej przygody z mangą niektóre nie podobały mi się np. Tokyo Ghoul, ale po 3-krotnym przeczytaniu odkryłem te mangę na nowo hehe :D Bestia z ławki obok jest najlepsza!
_________________
Jest pytanie: żylaki odbytu zewnętrzne jak leczyć i nie znasz odpowiedzi? Sprawdź!
0
17 Czerwca 2017r. 0:25
Nie zdarzyło mi się tak jeszcze, zawsze sprawdzam z wielu stronek nowy tytuł, aby nie zdarzył mi się nieudany zakup.
_________________
Konbanwa, przybyli z daleka! Jam jest Pani i Władczyni Pociągów!
0
17 Czerwca 2017r. 12:05
Acid Town ;-;
_________________
Teito
0
18 Lipca 2017r. 0:45
Najgorszym, do tej pory, Goth. Oczekiwałem czegoś zupełnie innego.
_________________
0
23 Sierpnia 2017r. 8:35
Mi się nie zdarzyło, zawsze czytam najpierw ogólny opis w internecie i jeśli mnie zainteresuje, to idę do księgarni i na spokojnie przeglądam przed zakupem. Niektóre mangi wciągnęły mnie ostatecznie bardziej, inne mniej, ale nie powiedziałabym, żeby którakolwiek była "nieudanym zakupem".
_________________
0
4 Grudnia 2020r. 17:12
Źle wspominam jakieś romansidło, na które wydałam 2 dychy. Sprzedałam je tak szybko, jak kupiłam. Nazwy nie pamiętam, mało charakterystyczne było.
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.