Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Świat onlajnów

Strona 9 z 13
  «   2345678
9
10111213   »
1
1 Grudnia 2016r. 2:47
Ta mynda wraca, naaah. Jeszcze magiem będzie! Naaah!
Podoba mi się to jak Diabeł trzyma Pieprza w ryzach, jak nikt inny. Chętnie bym zobaczyła jakieś lekcje! Bym przyszykowała Diablenej Pani jakiś strój, huhu x3 Na pewno jest jeszcze coś, czego może go nauczyć!
Kisne z Ziemniaczka. Pierwsze zadanie... wykopki, tematycznie Karasu jemu zawalił xD
Huhu, sceny! Wgl to nie wiem do czego pije ten Edzio, w końcu jakoś za wiele to się nie wydarzyło między nimi, a ten to łapy kładzie! Ale widać, że tak tylko byle Drewienko nie czuł się pewny.
Wulgarny cytat
MMMMM! Wygrał dla mnie ten chap! Chciałabym go widzieć częściej takiego ostrego. Nie ma marudzenia! To nasz władca! Miażdży i bez mocy, i bez mocy słuchają go. Co prawa niby ma tam jakieś papierki na to, jednak mimo wszystko papierek to nie zaklęcie maga, sam musi utrzymywać ten burdel w garści.
Podoba mi się spostrzeżenie Grzecha, Blika, który jak wiadomo jest mega złośnikiem-buntownikiem i nawet Pieprzowi się opierał... w kwestii nawiązania ponownej współpracy x3 Więc tak potężna istota stworzona przez pół-boga czuje respekt przed człowiekiem. Co prawda nie do końca jeszcze go poznał, jednak ma szacunek do Karasu nie wywarty fizycznie.
Blik:
Nadal nie rozgryzł młodego dowódcy.
Trochę go to irytowało.
Z Aeszmą było łatwiej.
Szybko się dowiedział, na ile może sobie pozwolić.
Czyli właściwie na nic.
Ale jego brat, to zupełnie inna para kaloszy.
Było w nim coś takiego...
Bez większego wysiłku wzbudzał szacunek.
Z nim po prostu trzeba było się liczyć.
Także dla mnie bohaterem chapka jest Karasu < applause >
1 Grudnia 2016r. 16:39
Ukryta zawartość
4 Grudnia 2016r. 22:52
najdłużej na świecie skrobany koment! *.* //ma osobną notkę na pulpicie do komentowania onlajnów *.*
Ostatnio edytowany przez konsta 4 Grudnia 2016r. 22:53, W całości zmieniany: 2
5 Grudnia 2016r. 19:55
Część trzydziesta siódma 18+

– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
5 Grudnia 2016r. 22:09
Dziwnie, że akurat Draco Piperz wybrał. Jakoś tak za mało on dla mnie widowiskowy na taką posadkę.
Blik to taki uroczy, jak z taką pasą mieli ziemię xD
Grzechy mają swój świat xD Jednak tak uroczo Blik z Szałwią się "tarmoszą".
Domowe przysmaki Muffy! Odcinek pierwszy - jak zrobić pyszną kawę:
Kiedy wychodził, w powietrzu unosiły się kłęby białej mąki, lukier skapywał różowymi kleksami na podłogę, a Ptyś z zapałem kręciła krem.
Taaak, luukier, taaak mąką, to ofc w mojej kuchni niezbędne rzeczy, gdy robię kawę! xD A! I oczywiście krem to podstawa, bez kremu nie ma dobrego ptysia, więc i kawa bez kremu nie smakuje odpowiednio, bo ptysie to jest boski pierwiastek! xD < za plecami Muffy pojawia się niezbyt słit aura, piekarnik popełnia wybuch > Kuchnia to prawie... prawie moje naturalne środowisko!
I pojawił się mój element stroju!!! UAAAOO! Mogę Ci potem strzelić z tych pasków z krzyżami? x3
Mega historia! Czyli jednak On umarł, a sama Diabeł go wykończyła! Jestem jednak ciekawa, jak ona przejęła tą moc. Brr, to jednak to taki istny Diabeł! A jaj jej kawę... pożyczyłam trochę ten... przecież niedużo! xD Waah, fajna historia *o* I poznajemy jej naturę diabelską, woo. I jak tam ten z Pieprzem ten... romantycznie nad jeziorkiem takie tematy o młodych chłopcach, uaaa, szooo hot xD
O! Pieprz takie doki doki na Ptysia! Ale chwila... to pewnie potem będę miała przewalone jak ktoś się dowie, ejj! D: Myślałam, że może jednak wybierze Karasia, w końcu jego braciszek. Albo nawet Diabła, w sumie jakby nie patrzeć na pewno przeżyli... parę chwil nie do zapomnienia xDD Czy ja się tam dowiem tego? *^* Ale ale... ten Pieprz to głupek uroczy xD
Woo, mam moją historię życia! Sama się poświęciłam... albo... poświeciłam się dla cukru w kadzi, haha. Kisne! Słodka śmierć! Jednak to trochę makabryczne powstanie! Może właśnie to wyjaśnia dlaczego ja widzę tam urok, gdzie nikt inny tego nie widzi => patrz nowy zwierzaczek xD Kurcze, nawet Pieprz się skrzywił xD A Diablica odniosłam wrażenie, że sama nie wie dokładnie jak takie przeobrażenie się dokonuje! Huu! Czarny medżik *-* Więc reszta mgliście przedstawiona! Chcę wiedzieć dokładnie! I czy jest więcej takich jak ja? I tak właściwie różnię się od czarodzieja tym, że jednak mnie trzeba było stworzyć, jednak nasza magia jest równie silna? Plus ja mam jakiś dziwny gratis słodkości xD Ale np. mag jest silniejszy ode mnie jakbyśmy się bili np. żywiołem ognia? I! Kurcze, ósmy grzech - magia. Czuję się taka... taka... zua, władam takim zuem, huhu. Jednak magowie sędziowali, ale zuooo xD
OHO! Nju bohater. O tego pulpeta Ci chodziło, taa? < polewa nowego pulpeta sosem > Nu nie wiem, nie wiem, trudno coś powiedzieć. Ciekawi mnie, co to za mag. Pewnie potężny, jednak bart był szefem, więc mniej potężny, hmmm < miętowi w palcach wyimaginowaną brodę > Jednak imię ma super w kremik xD Właściwie dopiero się uczy? To może jakiś geniusz będzie! Nic mi do głowy nie przychodzi jakby mógł się wpasować w nasze towarzystwo i czym zabłysnąć xD
5 Grudnia 2016r. 22:26
Ukryta zawartość
5 Grudnia 2016r. 22:55
hahaha JA widzę Muffę w tej kuchni XD Poczekajcie tylko, to ukażę wam prawdziwą moc lukrowego żywiołu xDD Admin, banany i będzie jeszcze lepiej \o/ Muffa, Draco za mało splendit? Ja tam go lubię z tym tatuażem, co to się zaczyna nie wiadomo gdzie XDD No i co dwa smoczydła to nie jeden! ^^ Ale umówmy się, nie każdy może być taki fab, jak białowłosy kurdupel <3 I tak, boski strój piekielnej zakonnicy zawdzięczamy niezaprzeczalnie lukrowej wyobraźni Mafff. Taaa daaam \o/

– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
8 Grudnia 2016r. 17:40
baka Ron!:
"Oho Konsia(...)"

Konsia? Konsia?! >.< Roooon, pomiędzy 't' a 'i' są cale dwa klawisze, jak mogłeś trzasnąć taką literówkę? *.* bo to literówka, prawda?! Powiedz, że literówka!

koment właściwy w trakcie budowy ^^
Ostatnio edytowany przez konsta 8 Grudnia 2016r. 17:42, W całości zmieniany: 4
8 Grudnia 2016r. 21:29
obawiam się, że było to celowe oczywiście, mój błąd, jak ja mogłem tak nie trafić w klawisze?
16 Grudnia 2016r. 20:58
Trzydziesta ósma 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 16 Grudnia 2016r. 22:53, W całości zmieniany: 2

1
16 Grudnia 2016r. 22:54
Awwwwwwoooo! *-* Boski chap!
Początek to taki... taki ah xD Klimatyczny! Taki jaki jest Pieprz naprawdę. Liczę na takich więcej "przebysków" jego natury. Niby zmieniał się w wilka i był ujarzmiany przez Muffę nie raz, ale mam wrażenie, że to była tylko lekka wersja na uspokojenie. Lepiej być dzikim zwierzem niż być świadomym złem?
Myślałam, że z Pieprzem coś się wydarzy więcej, ale może i lepiej, że nie xD Chociaż ze swoim aniołekim to on mógł poszaleć, hehe. Chociaż i tak niby tu za dużo... tego... xD
Uroczo Pożoga taka zazdrosna.
Akcja z Blikiem faaaajnaaaa *-* CO tam on pokazywał, ho ho, Ptyś też by chciał! xD I taki urwis a taki grzeczny, oh.
Karasu:
- Podwędziłeś dziwkę Śmierci? - Zapytał, zanim zdążył ugryźć się w język.
Kurcze. To tak mi się podoba, to by sugerowało, co tam Blik robił xD
Pieprz nieźle wbił królową w ziemię, auć! Ciekawe co teraz zrobi, skoro została całkowicie pozbawiona władzy w tym miejscu. Już Blik nic nie pokaże </3
Totalnie się rozpływam jak ten lukier z ptysi. Spełniona po tym czapie jestem... mmm... < idzie się rozpływać >

EDIT
Blik Puchacz Ruchacz - z dedykacją dla Dziabuszka dopisuję <# [żeby nie przepadło] Haha. Biedna Gienia!
Ostatnio edytowany przez Maviya 16 Grudnia 2016r. 23:10, W całości zmieniany: 1
17 Grudnia 2016r. 1:07
Konsia trzaska kolejny szybki koment \o/ tym razem w formie skończonej \o/
Ostatnio edytowany przez konsta 17 Grudnia 2016r. 1:15, W całości zmieniany: 5
17 Grudnia 2016r. 16:52
konsta:
//lubiła gdy Ptyś miała jaja wielkości Oriona
Hahahahha, kisne!!! Ja nadal mam! PHI! Mogę pokazać, jak się błyszczą xD
Muffa to dawno dostała "młotkiem", więc nie wiem, co Cię tak dziwi xD Właściwie przy samym stworzeniu z niej czegoś madżik, to przecież wpadła na głowę do kadzi, haha. Potem jeszcze leżałam trupem, myślisz, że to się nie odbija na psychice? Zwłaszcza w tak młodym wieku? xD
Ale chciałam sprostować. Ofc to była meegaa czadowe, że ja tak nawalałam na taką bestię \o/ Znaczy ciastkiem nawalałam xD Tylko jednak wtedy był po prostu demonem. Muffa nie znała tej historii jego. I tak jak pisałam wcześniej, może tak było, że Pieprz zamieniał się w wilka, żeby to bardziej przekierować w dziką stronę, a nie stronę takiego totalnego myślącego zła, jakim jest. Może w wilku było łatwiej przez tą dzikość, a nie demoniczny ciężar zła. Plus w dodatku poczęstował ją Pieprz morderczym słowem. Nic dziwnego, że była taka niepewna, gdy znowu ujrzała tę mroczną aurę. Jednak z tym bagażem wiedzy i doświadczeń zrobiła mu ptysie narkotyczne xD Wiedząc, że Sawa poszła w pył, bo Pieprz się naćpał. Wiedząc, że w sumie może ją zabić od tak. Czasami się zatrzymuje na chwilę, by pomyśleć, jednak mimo tego nadal jest trzepnięta.
< nie przekreśla Blika, wywiesza transparent "chcemy Blika w pokazach" >
Koment o gadżetach trafiony, bym kupowała xD
A biedna, bo zabrali jej Blika </3
21 Grudnia 2016r. 11:35
Ja chciałam tylko powiedzieć, że czekam na kolejną część \o/

czuję się uzależniona od codziennego sprawdzania, czy już jest kontynuacja >:C
14 Stycznia 2017r. 18:07
Daaawno, daaawno temu, w Kawowej galaktyce, znalazł się mały słoik z chwilą świętego spokoju. Jednak było go całkiem i zupełnie niedużo, w dodatku, podczas magicznej transmutacji w chore myśli, a następnie przemianie w przygody ulubieńców z Pomylonej Gildii, okazało się, że dawka jest totalnie niewystarczająca.
Dlatego też niezbędna jest cała fura ciastkowego paliwa, by poławiacz słoików mógł zgromadzić większy zapas i zmusić leniwą autorkę, do wyduszenia z siebie treści, o mniej żenującej długości! Pamiętaj i ty możesz dać kopa na zachętę wesprzeć poławiacza xD

Część trzydziesta dziewiąta 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 27 Kwietnia 2017r. 0:25, W całości zmieniany: 4

Strona 9 z 13
  «   2345678
9
10111213   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.