Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Świat onlajnów

Strona 10 z 13
  «   3456789
10
111213   »
1
14 Stycznia 2017r. 18:35
Łaa, te hot sceny Pieprza i Leggle. Te troszczące się Drewienko, uroczo!
Blik mnie rozczula <#
co tak bajarza nie doceniają! Myślałam, że może się wykaże przy tym stworze z dachu, ale chyba sam szcza w gacie xD
_________________
1
14 Stycznia 2017r. 19:23
Ukryta zawartość


Huh jak zwykle, jedyny minus to to, że szybko się skończyło! :C
_________________
2
15 Stycznia 2017r. 4:11
Kiedy czekasz tak długo, otwierasz wyczekiwany ep, a tam taka długość
_________________
1
16 Stycznia 2017r. 13:10
komencioch \o/ w zasadzie nie wiem po kij w spoilerze, ale uznajmy, że tak jest estetyczniej!
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
1
17 Stycznia 2017r. 18:58
to ja też dam w spoiler \O/
_________________

3
23 Lutego 2017r. 20:45
Z okazji tłustego czwarteczku, do kawusi i pączusiów ~ Jedziemy z tym koksem \o/
Czterdzieści części minęło~ 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 3 Lipca 2017r. 18:23, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
2
24 Lutego 2017r. 21:09
No jak rany, nie pchajcie się tak z tymi komentami, bo człowiek nie nadąża z czytaniem ^^
A ja myślałam, że ktoś, poza mną tęsknił za tą bandą oszołomów:C
Część Czterdziesta pierwsza 18+



Ostatnio edytowany przez Dziabeł 24 Lutego 2017r. 21:09, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
24 Lutego 2017r. 22:25
No bo wszyscy w ciężkim szoku, że po tylu miesiącach ozięblej ciszy nareszcie powrócili! *o*

Spoiler
_________________
0
25 Lutego 2017r. 11:11
Uuu na Ziemniaka można liczyć \o/ i jakich miesiącach xD Zaraz wyjdą lata świetlne :P za to poziom kłopotów został chyba utrzymany!
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
13 Kwietnia 2017r. 0:18
u w końcu odrobiłem zaległości~ ^^^
hmm
_________________

2
26 Kwietnia 2017r. 21:57
Taki surprajz \o/



Część czterdziesta druga 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 15 Lipca 2017r. 11:24, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
2
26 Kwietnia 2017r. 22:38
Omatko, onlajny z zaskoczenia!

Spoiler
_________________
1
26 Kwietnia 2017r. 22:44
Jak to tak nie podziwiać ogrodzenia! Co te szkielety robiły, mam... myśli, haha.
Aw, pocieszam Orionka, że ma za wielki tyłek to nie idzie.
Nu co za dziewucha! Rwie się do pracy, kiedy można sobie postać i zwyczajnie podziwiać!
Haha, tekst o kolumnie mnie rozbił. Tak, tak < kiwa głową > mogłabym być taką, ach! Ogromną, wnoszącą się ponad wszystkim, by mogli podziwiać te wyrzeźbione, bajeczne jednorożce *-*
Haha, kurcze, ten Pieprz wchodzi tak gwałtownie. Prawdziwy... demon!
Karasu dyplomata jak się patrzy.
Jak my wykańczamy Pieprza, o gasz, biedak, haha.
Nie no nie! Koniec w takim momencie! Czekam mocno na resztę.
To ja też coś zacytuję:
No ładnie wylądowali. Jak zwykle, domeną gryfów jest pakowanie się w sytuacje bez wyjścia, kłócenie się, i paniczna próba robienia rzeczy niemożliwych. Ale jakie doświadczenie w tym już mają!
_________________
1
28 Kwietnia 2017r. 11:26
Powiem tak, uśmiech pojawia się zawsze jak czytam o gryfach. Ale już mnie tak ni zaskakują postacie (ale nowa część była zaskoczeniem!;) ale w sumie co z tego jak się to świetnie czyta ;D
Ale w sumie pewnie zaskoczą mnie jakieś zwroty akcji~ To tak ogólnie a resztę daję w...

Spoiler
_________________

0
30 Czerwca 2017r. 12:34
Chciałbym powiedzieć, że w Twoich pracach zdecydowanie zbyt mało jest opisów, to czego potrzeba tej opowieści to właśnie opisów. Długich, przesyconych szczegółami. Wtedy nikt Ci nie powie, że krótki fragment :)
I tak, przeczytałem zaległości, możesz pisać dalej :P
_________________


Strona 10 z 13
  «   3456789
10
111213   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.