Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Świat onlajnów

Strona 8 z 13
  «   1234567
8
910111213   »
2
21 Listopada 2016r. 10:31
ooo komenty, komenty \o/
Ukryta zawartość
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
27 Listopada 2016r. 18:35
Część trzydziesta trzecia 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 27 Listopada 2016r. 21:53, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
27 Listopada 2016r. 20:18
Cytat:
Tymczasem Ziemniak zaniepokoił się wyraźnie.
Truskawki pod koniec jesieni.
Dziwna magia.
To mnie rozbiło xD
Fajne poznanie Diabła, zboczenica, od razu mi sukienkę podciąga! Ale tak, to mój nowy bóg! Ciastki, huhu *q*
Pieprz z cyganeczką............................. O FUUUJ FUUUUJ, A JA SIĘ Z NI CAŁOWAŁAM, FUUUUUJ!! < pluje na cztery strony świata, zjada pastę do zębów >... fuj, z każdą się całuje x: Mogłam czymś się zarazić od tego wszaka!
Scena Leggle z Drewienkiem ocaliła mi musk po tych Pieprzowych łóżkach. Brrr. Mega podoba mi się, że on zauważył i powiedział! Nadal nie wiem, kto tu będzie seme i już sama nie wiem, kto ma nim być. Trudne wybory przed Tobą xD Nu chyba, że na zmianę, też fajnie by było *-*
Szałwia na ten moment jest moim fav bohaterem. W sumie Blika też bardzo lubię! I jeszcze... parę... xD
Oho, niezła przygoda się szykuje.
A fgl, smuteczek, jestem zwykłą czarodziejką xd
_________________
1
27 Listopada 2016r. 20:31
Spoiler


Cytat
A fgl, smuteczek, jestem zwykłą czarodziejką xd


Nie taką zwykłą! Nikt na całym świecie nie opanował używania magii ptysi! Sama byłabyś w stanie pewnie rozwalić połowę magów!
Ostatnio edytowany przez Yuichi 27 Listopada 2016r. 20:34, W całości zmieniany: 1
_________________
1
27 Listopada 2016r. 20:40
A resztę utopić w lukrze XDDD Muffa jest jedyna w swoim rodzaju!
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
27 Listopada 2016r. 22:51
Panie policjancie!? gdzie pan jest!? XD
_________________

1
28 Listopada 2016r. 2:25
Część trzydziesta czwarta 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 1 Grudnia 2016r. 18:28, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
28 Listopada 2016r. 13:21
Może zawierać spoilery i inne rzeczy
Ostatnio edytowany przez barthes8 28 Listopada 2016r. 13:30, W całości zmieniany: 4
_________________

0
28 Listopada 2016r. 13:40
Oooooooooooh, oooooh! < już miała pisać morderczy opis jak to podpala Pieprza > ale w sumie mam z tym niezły pomysł! Trochę słabo mi, że tak napisałaś, jak ja mam go teraz bić, podpalać... dokuczać mu, unnnniuuuu!
Możliwe przyszłe spoilery. +18, +herezje, +chińskie dziwne znaczki, +odjedź, nie pacz, chroń swój umysł
Ostatnio edytowany przez Maviya 28 Listopada 2016r. 13:53, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Listopada 2016r. 17:07
Spoiler
Ostatnio edytowany przez Yuichi 28 Listopada 2016r. 17:18, W całości zmieniany: 1
_________________
3
29 Listopada 2016r. 0:16
Tylko byście bili biednego Pieprza xD Już wystarczy, że wszyscy w unlajnach się nad nim znęcają \o/

Cześć trzydziesta piąta 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 1 Grudnia 2016r. 18:28, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
29 Listopada 2016r. 1:01
OHOHOHO! Aniołek meeega fajny, normalnie aż bym... ochroniła go ramieniem < pewnie nawet nie sięga > wzięła pod swoje skrzydła! < pewnie by musiał nieźle się skurczyć > zaopiekowałabym się nim! < pewnie by przypadkiem podpaliła > CUDOWNY! I ejjj ejj, co go łączy z Blikiem? :3 Nawet Haj się zapatrzył, huhu! Czy ja mogę sobie zamówić jakieś kocie ruchy Blika dla mnie? Znajdę różowy szlafroczek! Dla niego... hehehe! *q*
Nie tak dramatycznie! Pieprz słabo zabija, zawiodłam się xD I w sumie po kij Druid umierał?! Wiesz co... xD
Cytat:
- To teraz na bank ją zeżre. - Bart nabrał całą garść prażonej kukurydzy

BART! Myślałam, że jesteśmy przyjaciółmi! Cholera... gdzie kukurydza dla mnie?! Dlaczego nic nie mogłam zjeść, w końcu ognisko było!! Bart... xD
_________________
0
29 Listopada 2016r. 1:28
Muffa zabrała mi fav cytat! Aż go zescreenowalam! A tak poważnie to
to tak na szybko, dopiszę resztę rano!


//wyczuwa chaotyczność swojego komentarza, ale inaczej ny dy rydy *.*
Ostatnio edytowany przez konsta 29 Listopada 2016r. 12:04, W całości zmieniany: 1
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
0
29 Listopada 2016r. 1:56
Na Bliku? XD tylko większym? XD to ja czekam na większy koment *.* Muuffa Masz talento do łapania i wciągania do opowieści jakiś dziwnych istot xD
A co do splendoru śmierci, to jakoś bardziej kusiła mnie wizja totalnie epickiego fejla xD
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 29 Listopada 2016r. 12:20, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
2
30 Listopada 2016r. 23:05
Część trzydziesta szósta 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 30 Listopada 2016r. 23:06, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Strona 8 z 13
  «   1234567
8
910111213   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.