Nawigacja

Manga

Wszelkie dyskusje na temat japońskiego komiksu

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Manga » Manga Bleach
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Manga Bleach
0
21 Sierpnia 2016r. 18:21
W związku z gorącym jak świeże bułeczki z Lidla tematem zakończania Wybielacza chciałam się Was, drodzy uższyszkodnicy zapytać:
-co sądzicie o mandze? <wiem, wiem - myślicie sobie: 'dżizas, jakie głupie pytanie!'>

ale przede wszystkim pytanie do tych, którzy mangę skończyli - a więc znają zakończenie:
-co sądzicie o mandze w kontekście zakończenia?
-spodziewać się sequela?
-co o samym zakończeniu możecie powiedzieć?

Niby temat tani jak barszczyk, ale w związku z zagorzałą dyskusją na powyższe doszłam do wniosku, że na Zdecydowanie Najważniejszej Stronie Na Temat Animu i Mango W Internetach <w skórcie ZNSNTAiMWI - tak, tak, właśnie tak w głowie określam on-a!>... doszłam do wniosku, że tego tematu nie powinno zabraknąć!

Proszę pamiętać żeby spoilery ubierać w stosowne ostrzegające ubranko ^^
Ostatnio edytowany przez konsta 21 Sierpnia 2016r. 18:22, W całości zmieniany: 2
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
0
23 Sierpnia 2016r. 14:41
Jest! Nareszcie się to skończyło! Mimo sentymentu do wybielacza (mniejszego niż do naruto czy one piece) ciesze się, że to koniec :D Jak każdy tasiemiec to było trochę za bardzo przeciągane... dobrze, że nie tak tragicznie jak death nołt :X Jak dla mnie manga Ok, była fajna do pewnego momentu ale i tak lubię. Ah i dziękuje za ten temat, bo przypomniał mi, że to już czas nadrobić te nieprzeczytane rozdziały~ Ogólnie zawsze jak kończę jakiegoś tasiemca to część mnie znika umiera XD I już tylko został One Piece z wielkiej trójki ale kto wie, może ta wielka trójka powróci w formie 3 sequelów :X więc to dla mnie chyba czas aby nadrobić mangę i anime Gintamy :D
co sądzicie o mandze w kontekście zakończenia?

spodziewać się sequela?

co o samym zakończeniu możecie powiedzieć?


Eh, mam nadzieję, że w miarę czytelnie na te pytania odpowiedziałem i że za bardzo nie namieszałem tą ilość okienek spoileorwych do otwarcia :X

PS "w skrócie ZNSNTAiMWI"... bosze ten skrót jest nawet dla mnie za długi ^^'"

kolejne punkty expa zdobyte :X
Ostatnio edytowany przez barthes8 23 Sierpnia 2016r. 14:50, W całości zmieniany: 5
_________________

Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.