Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kanały Youtubowe?
0
11 Października 2016r. 13:44
Jeśli taki lub podobny temat powstał to proszę go usunąć :X może mam sklerozę... a tak to...

Na jakie youtubowe kanały najczęściej wchodzicie? Jakie są wasze ulubione?
I jakie polecacie?

To ja zacznę od tego, ze w miarę regularnie wchodzę na Every Frame a Painting
Jest to kanał o filmach... Chyba najlepszy na yt w mojej opinie (ale kto wie wszystkich takich nie widziałem) :D




Ostatnio edytowany przez barthes8 11 Października 2016r. 13:45, W całości zmieniany: 3
_________________

0
11 Października 2016r. 19:42
Bart, przyznaj się, że to sprytnie zastawiona pułapka na gimbusy :D
Ostatnio edytowany przez Ragnar 11 Października 2016r. 19:55, W całości zmieniany: 1
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
0
12 Października 2016r. 9:18
Ale nie musiałeś im o tym pisać! Ogólnie to są jakies pomówienia! XD
Ostatnio edytowany przez barthes8 12 Października 2016r. 10:13, W całości zmieniany: 1
_________________

0
12 Października 2016r. 18:49
hahahahah R, to żeś dowalił xDDDD Przyznaj, że subskrybujesz kanały o różowych królewnach!
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
12 Października 2016r. 19:28
chyba o królewiczach i ich rumakach... :D
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.