Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
prezentacja
0
14 Października 2016r. 17:21
Hej, z racji tego, że nie wiem, gdzie to wstawić, idę na offtopic.
Otóż, za tydzień mam projekt w szkole i muszę zrobić prezentację na wybrany temat. Oczywiście wybrałam anime. I tutaj potrzebuję waszej pomocy, ponieważ nie wiem za bardzo o czym mówić. Jak na razie mam historię anime, skąd pochodzi itp, typy i style, moje pierwsze i ulubione, najpopularniejsze oraz dlaczego je lubię. Co wy byście dodali? O czym jeszcze napisać? Według was, jakie anime jest najpopularniejsze i warte oberjzenia?


Stay alive |-/
_________________
I am your worst, I am your worst nightmare


▒█▀▀▀ █▀▀█ █░░ █░░   ▒█▀▀▀█ █░░█ ▀▀█▀▀   ▒█▀▀█ █▀▀█ █░░█
▒█▀▀▀ █▄▄█ █░░ █░░   ▒█░░▒█ █░░█ ░░█░░   ▒█▀▀▄ █░░█ █▄▄█
▒█░░░ ▀░░
0
14 Października 2016r. 20:19
Hmm... ja na pewno poruszyłbym temat Evangeliona ^^
_________________
0
15 Października 2016r. 18:31
Myślę, że powinnaś wspomnieć o Studio Ghibli, z "oskarowym" Spirited Away.
_________________
~CHOCOLATE~
0
15 Października 2016r. 22:42
ogólnie jak długa ma to być prezentacja?
a może temat hentajów byś poruszył? albo o tym dlaczego Otaku jest (czy tam było źle) odbierane w Japonii
W sumie dużo rzeczy można pod anime podłączyć. Ale z tym studio ghibli to ginko ma dobrym pomysł ~
_________________

0
15 Października 2016r. 23:37
Ogólnie omówić różne tematy poruszane w anime z przykładami. Zaprezentować wyróżniające się studia, scenarzystów, animatorów. Można pokazać, jakie znane filmy zostały zainspirowane przez anime. Opowiedzieć o aktorach głosowych, o tym, jak wygląda praca nad powstaniem serii - od kastingów, poprzez pracę nad postaciami, samą animacją. Nad technikami animacji. Toż to temat rzeka jest.
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.