Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kącik kucharski
1
29 Lipca 2017r. 22:50
Po wielu godzinach rozmyślań stwierdziłem, że i ja muszę wstawić jakiś temat na forum i tak o to chcę zaprosić was moi mili Foodeatersi na wielkie otwarcie kącika kucharskiego. W temacie tym chciałbym żebyście podzielili się ze mną fotkami jedzonka, które własnoręcznie przygotowaliście lub zrobili to dla was wasi bliscy, miłoby było gdyby ktoś z was zechciał także napisać nam przepis na przygotowanie takiego specjału. Tak więc, Foodeatersi do dzieła!.
_________________
I'm Legend

1
29 Lipca 2017r. 22:52
Ja chciałem zapytać, czy można tylko patrzeć i się ślinić? :D
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
0
30 Lipca 2017r. 0:51
Nie lepiej brzmiałoby kącik kulinarny? xD
Ragnar tu zadaję dobre pytanie! Bl jak mogłeś nie zrobić regulaminu na ten temat! ;D

Generalnie rzucam link do jakiś artykułów kulinarnych co się na stronie pojawiły~
https://on-anime.pl/czytelnia/tag/619-Mniam

Może było ich więcej ale nie chce mi się na stronie szukać bardziej jakiś artów z przepisami i zdjęciami.

ej a mogą być przepisy w języku szwedzkim? Bo kilka przepisów mam właśnie w tym języku. Będziecie mogli sobie użyć tłumacza google xD

Dobra już nic nie piszę tutaj ale pewnie wróce tu kiedyś i rzucę jeszcze jakimś zdjęciem!
Ostatnio edytowany przez barthes8 30 Lipca 2017r. 1:27, W całości zmieniany: 1
_________________

0
16 Sierpnia 2017r. 20:47
Dobry pomysł. Tematyka bardzo miła mojemu sercu, chociaż od gotowania, wolę konsumpcję.
_________________
~ Głos za mną przypomina mi:
Rozpostrzyj skrzydła, jesteś aniołem.
Pamiętaj, żeby dostarczyć z prędkością światła,
trochę miłości i radości.


0
5 Maja 2022r. 11:49
O tak :) ja również :) I właśnie nabrałam niesamowitego smaku na... pizzę z https://www.caprinew.pl/ ! Podobno jest rewelacyjna!
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.