Nawigacja

Gry

Japońskie gry komputerowe, konsolowe i inne

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Gry » Touhou 09 Phantasmagoria of Flower View - rekordy i replaye
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Touhou 09 Phantasmagoria of Flower View - rekordy i replaye
0
2 Listopada 2009r. 11:22
Tutaj moi mili wrzucajmy swoje screeny tablicy rekordów oraz replaye. Ważne jest, żeby:
- pisać post ze screenem z rekordem tylko jeżeli pobił on poprzedniego piszącego
- osobno liczymy rekordy do każdego poziomu trudności!! czyli easy bije tylko easy a normal bije tylko normal :)
- plik replay wrzucać jako link z rapida czy innego filefactory (mają tylko 35 kb) i nadawać im nazwę ″Nick.rpy″, czyli ja np. będę je nazywał ″Avril.rpy″
- replaya pobranego wrzucamy do folderu ″replay″ i zmieniamy mu nazwę na konkretny numer: pierwszy replay ma nazwę th9_01.rpy, drugi th7_02.rpy i tak dalej. Jest to istotne, bo inaczej Touhou nie odtworzy replaya!
- najlepiej by było gdyby posty były pisane tak jak mój, czyli pogrubiony i zwiększony do 20tki napis z poziomem trudności, potem screenshot, lub/oraz link do replaya z napisem REPLAY również pogrubione i w 20tce.
Zaczynamy!

NORMALz błędem w nicku ale to ja :D


REPLAY
http://www.filefactory.com/file/a080gga/n/Avril09_rpy
Ostatnio edytowany przez Avril 23 Grudnia 2009r. 14:52, W całości zmieniany: 1
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.