Nawigacja

Gry

Japońskie gry komputerowe, konsolowe i inne

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Gry » Akiba's Trip: Undead & Undressed
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Akiba's Trip: Undead & Undressed
0
9 Września 2017r. 12:16
Grał ktoś w Akiba's Trip: Undead & Undressed? Widziałem kilka gameplay'ów na YouTube i gierka wygląda całkiem przyjemnie. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą grą?
_________________
Jeśli ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się, walcz z całych sił, broń tego obiema rękami. / Kaiza
0
22 Września 2017r. 19:25
Dobra, nie czekając na opinie kupiłem grę i jestem zadowolony. Chodzimy po Tokio i polujemy na coś w rodzaju wampirów. Zdzieramy z nich ubrania, a promieniowanie słoneczne robi swoje. W walce pomagają nam przedmioty, które możemy zbierać. Gra toczy się w jednej z dzielnic Tokio, która została dobrze odwzorowana, łącznie ze sklepami, które się tam znajdują (producenci zakupili licencje). Minusem jest grafika, która jakoś specjalnie nie powala. Jednak jak ktoś lubi takie klimaty, to jak najbardziej może zagrać.
_________________
Jeśli ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się, walcz z całych sił, broń tego obiema rękami. / Kaiza
0
23 Września 2017r. 11:49
Czy możesz mi napisać na jakim komputerze / laptopie grasz i czy działa Ci płynnie gra? Ja mam kilkuletnie urządzenie, a też chciałbym w tę grę pograć, ale trochę się martwię, że nie będzie mi działać. Czekam na info :)
_________________
0
23 Września 2017r. 13:30
Działa mi płynnie. Wszystkie ustawienia i rozdzielczość na maksa. Mam taki komputer:
- Intel Core i5 6600K
- GeForce GTX 960
- 8 GB RAM
- 1 TB dysk twardy
_________________
Jeśli ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się, walcz z całych sił, broń tego obiema rękami. / Kaiza
0
23 Września 2017r. 16:52
Mam laptopa Lenovo R500, procesor Intel Core 2 Duo, 4 GB, zintegrowana. Pójdzie?
_________________
0
24 Września 2017r. 13:16
Z takim sprzętem to zapomnij o tej grze :)

Ale ta gra chodzi także na PS 4, PS 3, PS Vita i na urządzeniach z Microsoft Windows (tablety, telefony komórkowe / smartfony), więc masz jeszcze szansę pograć ;)
_________________
Jeśli ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się, walcz z całych sił, broń tego obiema rękami. / Kaiza
0
24 Września 2017r. 15:15
Mam telefon z Windowsem - Nokia Lumia 735. Na nim mogę zainstalować Akibe?
_________________
0
24 Września 2017r. 20:48
Nie, nie, nie. Tu nie chodzi o telefony z Windowsem Phone, czyli takie jak np. w tamtym rankingu, a o urządzenia które mają Windowsa desktopowego, chociaż niekoniecznie są telefonami, np. tablet Microsoft Surface Pro.

Z całą pewnością Twój smartfon odpada, bo ma Windows Phone, a nie Windowsa jaki jest np. w laptopie :(
_________________
Jeśli ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się, walcz z całych sił, broń tego obiema rękami. / Kaiza
0
25 Września 2017r. 18:20
Szkoda, że na telefonie się nie da :( Cóż, muszę czekać aż rodzice kupią mi nowy komputer, to sobie wtedy dopiero zagram.
_________________
0
6 Czerwca 2022r. 14:59
Grało się kiedyś. Dobre wspomnienia, aż chyba pożyczę od brata xboxa i wrócę na ulice Tokio :)
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.