Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » co zmieniłbyś w anime?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
co zmieniłbyś w anime?

Strona 2 z 2
  «   1
2
0
13 Września 2019r. 22:01
darling in the franxx - cale anime to jedno wielkie XD, fabula niespojna jakas, nudne postacie i nudny motyw - mogli sie bardziej postarac
_________________
0
13 Września 2019r. 22:03
tokyo ghoul - anime mialo cudowna kreske, muzyke i piekne postacie. ale jednak mi sie nie podobalo - manga byla 100000 razy lepsza.
_________________
0
13 Września 2019r. 23:33
Boruto - mimo iż po tym tytule nikt nie oczekiwał cudów (trzeba mierzyć siły na zamiary) to raczej nikt się nie spodziewał tego że ta produkcja będzie zawalona nudnymi - nie wnoszącymi nic do fabuły fillerami od góry do dołu - oglądanie tego anime powinno być nową metodą tortur. Ta produkcja jest tak nudna że nawet po wypiciu 4 kaw musisz się zmuszać by to oglądać. Jeśli ktoś myślał że Naruto + Shippuden jest zalany fillerami to tutaj jest tego jeszcze więcej. Ten tytuł to najbardziej chamski skok na kasę jaki widziałem,który w dodatku zanudza widza na śmierć. Co bym zmienił? Poczekałbym po prostu aż nazbiera się materiału z mangi.
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony Wczoraj o 11:04, W całości zmieniany: 3
_________________
0
Wczoraj o 0:08
Arifureta - ta produkcja jest obrzydliwa - nie mam pojęcia jak w roku 2019 można wypuścić produkcję,która ma tak obrzydliwą kreskę lub grafikę jak kto woli. Fabuła w tej produkcji leży i kwiczy i w dodatku jest pomieszana. Nasz bohater ląduje w ciemnej jaskini z potworkami ale dowiemy się jak tam trafił dopiero później - czemu nie na początku ? Przez to widz kompletnie nie ma pojęcia co się dzieje i dlaczego się tak dzieje. W dodatku o tym że nasz bohater został przeniesiony do innego świata dowiadujemy się z bodajże kilku zdań - czemu nie pokazali jak on w ogóle do tego świata trafił ? Nie mam zielonego pojęcia. Co bym zmienił ? W ogóle bym tego nie emitował xD Jak ktoś chce podobną produkcję w której bohater zostaje przeniesiony do innego świata i zostaje zdradzony przez ludzi to niech obejrzy sobie Tate No Yuusha No Nariagari,które zjada "to coś" na śniadanie.
_________________
0
Wczoraj o 0:55
Koi to Uso - oczy postaci są ZBYT duże i fabuła taka sobie
_________________

HiroZero~
0
Wczoraj o 1:18
Kyoukai no Kanata - bardzo mnie irytuje Mirai Kuriyama i to jest jeden powód z kilku których nie chce mi się wymieniać dlaczego nie podoba mi się to anime, ale przyznam że grafika jest bardzo ładna i to mi się jedyne podoba w tym
_________________

HiroZero~
0
8 godzin i 14 minut temu
Widzę że większość osób zapomina o tym żeby napisać co by zmienili w produkcji która im się nie podoba.

Overlord - bohaterowie są zbyt potężni co niszczy radość oglądania bo nic ani nikt nie jest w stanie im podskoczyć. Fajnie byłoby jakby bohaterowie mieli jakiekolwiek trudności w pokonaniu wroga a nie zabijali go 1 ciosem.

Co bym zmienił? Wprowadził wroga który byłby silniejszy od nich lub chociaż stanowił jakiekolwiek wyzwanie.
_________________

Strona 2 z 2
  «   1
2
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2019
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.