Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Nowy król szamanów na Netflixie
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nowy król szamanów na Netflixie
0
12 Lipca 2022r. 12:29
Hej, czy są tu osoby, które oglądały Króla Szamanów jeszcze na Jetixie? :D Czy oglądaliście nową wersję na Netflixie, podobno jest nieco rozszerzona. Co uważacie? Mi się bardzo podoba, fajnie jest wrócić do tego po tylu latach.
_________________
0
14 Lipca 2022r. 19:21
Ja widziałem tylko nową wersję. Chciałem się dowiedzieć czy rzeczywiście ten tytuł jest taki fajny jak twierdzi większość fandomu. Nowa wersja jest podobno w całości oparta na mandze - bez zbędnych zapychaczy. Na samym początku fabuła pędziła jak pociąg ekspresowy przez co nie mogłem się przywiązać do bohaterów i wczuć w fabułę. Później fabuła troszkę zwalnia ale mimo wszystko i tak to nie pomogło. Kompletnie nie obchodziło mnie to co się dzieje na ekranie ani co się stanie z bohaterami. Animacja w tym tytule to nieśmieszny żart. Nie jestem fanem "pokazu slajdów". Absurdy i głupoty które działy się pod koniec sprawiły że zacząłem się zastanawiać jaki towar twórcy brali. Wynudziłem się przy tym jak mops. Niestety nie jestem fanem tego tytułu i kontynuacji nie mam zamiaru oglądać.
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.