Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Epicka historia

Strona 11 z 11
  «   45678910
11
0
22 Listopada 2015r. 21:47
... Marcysiowi udało się wstać. Ryknął potężnie i skierował się w stronę naszej ekipy.
- zaraz was złapię wy nicponie jedne - huknął a jego głos było chyba słychać na całym świecie
- Spokojnie Marcysiu - powiedział szybko Henio - Sami pójdziemy do Ali, a Ty idź sobie do domu. - Marcyś stanął w miejscu, podrapał sie po głowie i powiedział swym łagodnym głosem:
- Ale obiecujecie, bo inaczej mama będzie na mnie zła i dostanę karę
- Obiecujemy - szybko odpowiedzieli a Marcyś uśmiechnięty udał sie do domu.
Jednak po chwili...
_________________
0
25 Listopada 2015r. 18:40
... gdy zniknął za wzgórzem, oni puścili się dzikim pędem w las.
Uciekali przed siebie niemal gubiąc majtki.
Niestety na nic się to zdało, bo na patrolu był akurat piąty krasnoludek Marysi, straszny skurwysyn.
Siedział okrakiem na tęczowej jaszczurce i patrzył jak zmykają leśną ścieżką.
A potem znudziło mu się patrzenie i uruchomił swoje pułapki.
Ledwo zipiąca banda uciekinierów...
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
25 Grudnia 2015r. 23:19
Ledwo zipiąca banda uciekinierów wpadła do zamaskowanej dziury, która zapewne była jedną z pułapek. Całe szczęście w ziemi był wydrążony korytarz którym natychmiast podążyli. Henio szedł na końcu. Miał trochę problemów ze względu na swoje gabaryty i burzył cały "korytarz" za sobą.
W końcu natrafili na jakąś jamę w której zobaczyli kreta z kilofem w łapie i lampą górniczą na głowie.
-A co wy tu kufa robicie?-
Zapytał świszczącym głosem i zajrzał w zrujnowany korytarz
-No nie no, całą szychtę mi spierdoliły fajfusy!-
Kiedy się do nich odwrócił...
_________________
"- Jesteś... aniołem?
- Pewnie - zakpił nieznajomy - tylko skrzydła zostawiłem w przedpokoju, by nie nabłocić."

Strona 11 z 11
  «   45678910
11
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.