Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Meri-kurisumasu !
0
24 Grudnia 2009r. 15:37
Czyli po japońsku wesołych świąt Bożego Narodzenia.

A»yczę wszystkim przede wszystkim zdrowia!
i jeszcze raz zdrowia!
spełnienia marzeń !
dużo wciągających anime i mang !
wytrwałości w codziennym życiu !
trochę dystansu do wszystkiego co się dzieje, również na on-anime spamboxie

dobrej gorzały (dla pełnoletnich :) )

meri-kurisumasu !
_________________
0
24 Grudnia 2009r. 15:50
oczywiście dzięki hikoo :)
ja zarzucę obrazek który równo o godzinie 0:00 wylądował na spamie :)

piękny nie jest..ale xD
Wesołych świąt :D
_________________
0
26 Grudnia 2009r. 1:02
W sumie napisałem je w newsie ale co tam... Chciałbym wam życzyć wesołych, szczęśliwych i oczywiście otakowych świąt. A»eby przebiegały w miłej atmosferze, bez kłótni z bilskimi, i bez zbędnych smutków. Pamiętajmy że jest to święto rodzinne, więc wypadałoby je spędzić w naszym rodzinnym gronie bez sporów, które jak wiadomo bardzo często się zdarzają w tym czasie. Masa prezentów pod choinką jest oczywiście normą, dlatego życzę też masy wspaniałych Anime i spełnienia waszych przyszłych Marzeń. Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak napisać Merry Christmas!!!

Ps. Dzięki za życzenia świąteczne z gorzałą w roli głównej... choć za dużo jej nie popiłem, a przynajmniej nie tyle ile bym chciał... bo wiesz kultura w święta musi być. A przynajmniej kobiety tak uważają :<
Ostatnio edytowany przez sebainter 26 Grudnia 2009r. 1:04, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Grudnia 2009r. 11:24
A»yczę wszystkim słodkich i udanych świąt i szampańskiego Sylwestra!

_________________
0
28 Grudnia 2009r. 14:10
hmmm pijanego sylwka zdrowia szczęścia pomarańczy ^^ niech wam chłopak/dziewczyna.....yyyy tańczy xD co prawda nie mogś wszystkim userom życzyć pijanego więc... ogólnie udanej zabawy... ^^ i żebyście nie czuli że zmarnowaliście swój czas ^^
Ostatnio edytowany przez roc14 28 Grudnia 2009r. 14:12, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Grudnia 2009r. 16:53
offtop: ah ta Kagami :)
_________________
1
24 Grudnia 2017r. 20:03
Wykorzystam okazję by jako niegdysiejszy zdobywca złotego szpadla znów odkopać najstarszy temat na forum :D
Tak więc Wesołych Świąt! ^^ Poza szablonowym życzeniem ciekawych serii i czasu na ich oglądanie życzę jeszcze, co byście nie popadli w rutynę i zrobili w te Święta coś ciekawego, coś co na długo utkwi wam w pamięci i będzie można o tym opowiadać, albo z uśmiechem na twarzy wspominać ;)
_________________
0
26 Grudnia 2017r. 0:07
szpameeeeer!
_________________
0
26 Grudnia 2017r. 16:28
Wreszcie ktoś zauważył :D
_________________
0
1 Stycznia 2018r. 14:34
Ten to zawsze był szpamerem. Wesołego jajka tam wszystkim.
_________________
0
23 Grudnia 2018r. 21:42
Korzystając z okazji odkopuję temat i podobnie jak w zeszłym roku życzę Wesołych Świąt! ^^
Smacznego jedzonka, jak najmniej kłótni i nie schlejcie się za mocno ^^


Świąteczny bicik
_________________
0
23 Grudnia 2018r. 22:00
więc ja życzę wszystkim, żebyście siedząc przy wigilijnym stole ciągle się uśmiechali, aby było jak najmniej kłótni i jak najwięcej dobrego jedzonka
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.