Nawigacja

Muzyka

O Japońskiej muzyce

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Muzyka » Trochę klasyki, jednak po japońsku w wykonaniu S.E.N.S.
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Trochę klasyki, jednak po japońsku w wykonaniu S.E.N.S.
0
24 Grudnia 2009r. 15:42
Polecam szczególnie na spokojne wieczory, czasem do snu, czasem do przemyśleń, czasem do relaksu, czasem do ....

http://vnltue.blogspot.com/2009/03/albumcd-natural-very-best-of-sens-2-cd.html

Jedynie nie polecałbym pesymistom, których wolna muzyka z instrumentami dętymi potrafi zasmucić.
_________________
0
26 Grudnia 2009r. 0:49
Ja jestem pesymistą... ale taka muzyka mnie nie dołuje... więc chętnie posłucham, jak skończę podziele się moim zdaniem na jej temat ^^

Edit: 8 utworów za mną... dość melancholijne utwory... ale całkiem fajne, 7 z fortepianem w roli głównej i jeden z gitarą który był naprawdę dobry ( Remembering Me ) więc chętnie posłucham reszty...
Ostatnio edytowany przez sebainter 26 Grudnia 2009r. 2:33, W całości zmieniany: 2
_________________
0
26 Lutego 2010r. 18:58
Kocham klasykę... ^^ jest piękna..i zgadzam się z hikoo.. :)
_________________
0
3 Maja 2010r. 18:54
też się zgadzam z hiko ;)
_________________
0
3 Maja 2010r. 18:56
Zgadzam się...xD!!!
_________________
0
28 Grudnia 2011r. 20:51
Ja również się zgadzam i dzięki, że dodałeś ten link. Uwielbiam taką muzykę. Jest idealna. Natsraja, wprowadza w latarg, dodaje pomysłów, pozwala się wyciszyć i spokojnie pomyśleć.
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
0
5 Października 2015r. 22:23
Zgadzam sie
_________________
0
23 Października 2016r. 19:15
>Również zgadzam się.
_________________

Sapere aude!
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.