Nawigacja

Ogłoszenia i informacje

Wszelkie ważne informacje i wydarzenia

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Regulamin ogólny
27
7 Września 2009r. 15:58
Informacje:

Łamanie regulaminu kończy się ostrzeżeniem ze strony administracji lub uciszeniem mającym charakter pouczenia, trwa ono 5 minut, jeśli to nie przyniesie skutku zostaje nałożona kara 60 minut. Nagminne łamanie regulaminu lub w wyjątkowych przypadkach otrzymuje się ostrzeżenie (maksymalnie 4, potem konto zostaje zbanowane)

Jakiekolwiek problemy do decyzji administracji skutkują natychmiastowym ostrzeżeniem, wyśmiewanie i nieodpowiednie podchodzenie do sprawy po otrzymaniu ostrzeżenia wiąże się z natychmiastowym banem.

Regulamin:

1. Kultura
Zachowaj pewien poziom rozmowy. Obraźliwe słowa skierowane do innych użytkowników są niedozwolone, wszelkie wulgaryzmy i przekleństwa należy chować między tagi [w] przekleństwo [/w], używanie gwiazdek do cenzury jest niedozwolone. Staraj się pisać poprawnie po polsku, nadmierne łamanie zasad gramatycznych i ortograficznych zostanie ukarane

2. Grafiki dla dorosłych (i mniej dorosłych) tylko z odpowiednim ostrzeżeniem1, zakaz takich w avatarach czy innych miejscach profilu.

3. Wypowiedzi na temat ważnych momentów fabuły chowaj w spoiler1 z ostrzeżeniem. Ostrzeżenie rozumie się poprzez określenie czego treść spoileru dotyczy (np. Star Wars: Przebudzenie mocy).

4. Spamowanie - rozumie się to poprzez nadmierne wysyłanie wiadomości na SpamLive, pisanie komentarza lub postu pod swoim postem (tzw. double post - istnieje opcja edytuj do dopisania czegoś) jest niedozwolone.

5. Działanie na szkodę - czyli edycja zasobów strony, takich jak anime, artykuły czy pliki w downloadzie poprzez dział "twoje edycje" w sposób nieprzemyślany (czyli np. dodawanie nieistniejących anime, dodawanie fałszywych plików lub odcinków do anime online). To samo tyczy się zakładania kilku kont na jedną osobę - jeśli dzielisz z kimś łącze proszę o tym poinformować administrację przez prywatną wiadomość. TU lub TU

Administrator i/lub moderator może Cię oczywiście ukarać za inne złe uczynki nieujęte w regulaminie, celowe i szkodliwe dla strony lub innych użytkowników działania oraz tłumaczenia "tego nie było w regulaminie" nie są dla nas wytłumaczeniem. Za pouczanie administratora za wykonywanie swoich obowiązków kara także obowiązuje.

Pamiętaj: Korzystanie z On-Anime jest przywilejem - nie prawem. Administracja On-Anime zastrzega Sobie prawo do cofnięcia dostępu i usuwania zawartości bez ostrzeżenia.


1 - Spoiler to ukrycie treści i pokazanie jej na żądanie użytkownika. Stosuje się go poprzez zamknięcie wypowiedzi między tagami: [spoiler]treść ukrytej wiadomości[/spoiler]

Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do jego łamania, a jedynie zwiększa wymiar ewentualnej kary
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 18 Grudnia 2016r. 23:14, W całości zmieniany: 22
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2022
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.