Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Twoje pierwsze anime...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Twoje pierwsze anime...

Strona 6 z 17
  «   12345
6
789101112   »
0
9 Grudnia 2012r. 15:34
haha Yattaman jak Fijołek XD
Potem Wojowniczki z krainy marzeń, Czarodziejka z księżyca, rycerze zodiaku,Digimony, Pokemony i inne starocie.. Potem kilka lat przerwy i własciwie powrót do anime za sprawą Bakemono <3
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 9 Grudnia 2012r. 15:38, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
15 Grudnia 2012r. 1:25
Najpierw było Naruto ale to tak nawet nie wiedząc ze to anime, a tak już z pełną świadomością to Death Note a potem to już poszło pełną parą :)
_________________
0
2 Stycznia 2013r. 19:02
Moje pierwsze anime tak?...jeśli dobrze pamiętam...nie to na pewno było Bleach
_________________
ArisaAkimoto
0
3 Stycznia 2013r. 17:27
Jeśli chodzi o 'nieświadome' anime, to jak tutaj większość, PoKeMoN albo Shaman King. Anime, które obejrzałem w pełni świadomie był Death Note :)
_________________
"Jeśli tu jacyś kosmici, podróżnicy w czasie albo esperzy - zapraszam! To wszystko."
~Suzumiya Haruhi
0
4 Stycznia 2013r. 11:26
Hmm.. Moje pierwsze anime tak... Myślę o Pszczółce Maji, Muminkach, Yattamanie, Kapitan Tsubasa, Sailor Moon i innych, których nazw nie pamiętam :D. Potem jeszcze były Pokemony, a jeszcze później zacząłem oglądać na poważnie zaczynając od Naruto i Haibane Renmei. Dalej już poleciało, małe przerwy i takie tam, że już nie jestem w stanie za bardzo skojarzyć co oglądałem :) Teraz zacząłem nadrabiać zaległości :D
_________________
0
4 Stycznia 2013r. 15:38
Wpierw pokemony i tego typu jak na polsacie lecialy jak bylam takim kurduplem :D a potem to nie pamietam potem mialam 3 lata przerwy no i zaczelo sie od Sankarea
_________________
Nake
0
15 Lutego 2013r. 19:17
Na początku pokemony itd. ale potem takie moje pierwsze prawdziwe anime które we mnie do dziś wzbudza emocje to Naruto.
_________________
0
22 Lutego 2013r. 20:20
Moje pierwsze anime... to, o ile dobrze pamiętam był InuYasha. Ostatecznie obejrzałam wszystko chyba, co związane z InuYashą. XD
Potem bodajże był Naruto. Gdzieś jeszcze jako jedno z pierwszych Ruroni Kenshin, do którego mam ogromny sentyment, chyba największy z nich wszystkich. I tyle pamiętam z moich pierwszych anime, ale kochani ja zaczynałam oglądać jakieś 8 lat temu, więc... Rozumiecie, już nie ta pamięć. ^^""
Ostatnio edytowany przez Yumi_Honey 22 Lutego 2013r. 20:21, W całości zmieniany: 1
_________________
0
26 Lutego 2013r. 22:55
Wolf's Rain, pamiętam że jak je obejrzałam to bałam się sięgać po inne tytuły i szukałam podobnych, ale z czasem się przekonałam że inne serie też są całkiem ciekawe. :D
_________________
0
20 Marca 2013r. 3:50
"Onegai Teacher" Nadal mam mimo wszystko sentyment ^^
_________________
Meh

0
20 Maja 2013r. 19:00
Pierwsze anime ? Chyba kaichou wa maid-sama. xD
_________________
Taki dzień nigdy nie wróci… Więc, pozwól mi zachować tę chwilę…

0
27 Maja 2013r. 19:00
Naruto, nie planowałam xD
A tak z wyboru to Zero no Tsukaima.
Potem Onegai Teacher i Onegai Twins <3
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
29 Czerwca 2013r. 20:34
Kuroshitsuji xd
_________________
0
29 Czerwca 2013r. 22:55
Pokemony, Naruto, Shaman King
_________________
0
30 Czerwca 2013r. 12:16
Z pełną świadomością, że to co oglądam to anime, to Darker than Black. ~(^o^)~
_________________

Strona 6 z 17
  «   12345
6
789101112   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.