Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Twoje pierwsze anime...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Twoje pierwsze anime...

Strona 9 z 17
0
30 Stycznia 2015r. 22:41
Shaman king oraz Naruto ^^
_________________
0
31 Stycznia 2015r. 12:11
Shaman king,ahh...pamiętam jak oglądałem odcinki na jetix...
_________________
0
31 Stycznia 2015r. 13:45
Kuroshitsuji.. w dzieciństwie nie miałam okazji oglądać Jetix ani nic podobnego więc kuroshitsuji było moim pierwszym anime... i nie żałuję tego bo było wspaniałe :)
_________________
0
1 Lutego 2015r. 18:48
Kiedy byłem mały, oglądałem dość sporo anime, ale wtedy myślałem, że to zwykłe bajki - więc się nie liczy.
Pierwszą serią którą obejrzałem, wiedząc, że to Anime, było Shingeki no Kyojin: Attack on Titan, i tak mi się spodobało, że stałem się fanem anime^^
_________________
0
2 Lutego 2015r. 17:52
Ja zaczynałem od Pokemonów, ale to za dziecka. Nie ogarniałem ;)

W gimnazjum zafascynowało mnie Naruto. W szkole średniej kolega polecił Death Note, tak więc można powiedzieć, że od Naruto i Death Note`a się wszystko zaczęło :)
_________________
0
5 Lutego 2015r. 9:32
Shufflet! Mało ciekawe anime. :p
_________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nie mów nic, nie rób nic, bądź nikim"
0
14 Lutego 2015r. 21:54
Corpse Party. Było moim zdaniem najlepszym horrorem anime jakie oglądałem, ale pewnie znajdą się lepsze :D
_________________

0
14 Lutego 2015r. 22:39
Fairy Tail :u
_________________
0
15 Lutego 2015r. 1:12
Takie 'nieświadome', że nie wiedziałam jeszcze że to się nazywa anime i to z Japonii, to Shaman King, Naruto albo Pokemony. A świadome to chyba Ouran High School Host Club.
_________________
0
6 Marca 2015r. 6:37
Jak u większości osób to będą takie tytuły jak: "Naruto","Shaman King","Pokemon/Digimon" i "Dragon Ball". A po uświadomieniu sobie że to w ogóle jest anime, to obejrzałem "Green Green" i tyle chyba styknie.
Ostatnio edytowany przez Waruto 6 Marca 2015r. 6:39, W całości zmieniany: 1
_________________
0
6 Marca 2015r. 13:52
^Oh, chciałem kiedyś obejrzeć Dragon Ball ale nie potrafiłem się przekonać... ;c

Moje pierwsze to były Pokemony! A drugie było karciane "Duel Masters", które w niepamiętnych czasach pokazywali na Cartoon Network o późnej godzinie. Aż się łezka w oku kręci, trochę tęsknię... ^____^
A jeśli "Legendę Aanga" też można zaliczyć do anime to jest u mnie trzeci!
_________________
0
13 Czerwca 2015r. 10:02
Pierwszym było ,,Shaman King" (oglądałem kilkanaście razy...), a później mniej znane ,,Beyblade: Metal Masters" oraz ,,Beyblade: Latające dyski". Mimo wszystko takim pierwszym Anime które obejrzałem już tak świadomie było Naruto. I przyznam, że nadal je oglądam, bo miałem dłuższą przerwę jeżeli chodzi o to ostatnie Anime.
_________________
0
14 Czerwca 2015r. 18:14
W dzieciństwie Jetix, oczywiście ulubiony kanał TV. Potem anime zostało przeze mnie zapomniane. Wróciłam do tego dopiero niedawno, i chyba mogę śmiało powiedzieć, że to tak naprawdę był początek mojej przygody z japońską animacją. Ponownie zakochałam się w Niej przez serial Sword Art Online <3. Potem Naruto i Naruto Shppuuden. I co? Nadal w tym siedzę ^.-
Ostatnio edytowany przez MasamiKunoichi 14 Czerwca 2015r. 18:17, W całości zmieniany: 2
_________________
0
15 Czerwca 2015r. 12:14
W moim przypadku nie do końca pamiętam co było pierwsze albo Sailor Moon na polsacie albo Gigi Koszykarz na VHS. Później wiadomo, Pokemon, Dragon Ball, Beyblade, Yu-Gi-Oh, następnie kilka kinówek, a pierwszym, jak to się przyjęło, świadomym anime był chyba Kaiji, potem Clannad, Death Note i tak już poszło.
_________________
0
15 Czerwca 2015r. 15:17
Pierwsze Fairy Tail drugie to Naruto i to najbardziej mi sie podoba:v
_________________
Szukam znajomych chętni pisac do mnie :D

Strona 9 z 17
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.