Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Skąd dowidzieliście się...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Skąd dowidzieliście się...

Strona 1 z 4
1
234   »
0
12 Lutego 2010r. 17:15
...że istnieje takie coś jak anime i manga?Ktoś wam o tym powiedział, z internetu itd. ,jak? :D

Ja dowiedziałam się od takiej dziewczyny którą poznałam przez internet[założyłam na takiej stronce konto mojego kota :D],potem gadałyśmy przez gg i nagle padło pytanie[ode mnie]
-Co robisz?
-oglądam Elfen Lied :D
-A co to jest?
-Anime :D
-a co to jest to Anime,fajne?
-Zaaarąbiste :D
-[poszła szukać w wikipedii,zaczęła oglądać]

^^.
Ostatnio edytowany przez Dango 13 Lutego 2010r. 16:46, W całości zmieniany: 1
_________________
0
12 Lutego 2010r. 18:02
Z tego co pamiętam, to pierwszy raz z określeniem Anime spotkałem się na kanale Hyper. Gdzie jak zawsze o 21.00 były wyświetlane... wcześniej były to dla mnie kreskówki... przykład Dragon Ball′a jak go oglądałem to uważałem to za kreskówkę a nie za Anime. Dopiero kilka lat póAoniej, dowiedziałem się, że Dragon Ball to Anime...
_________________
0
12 Lutego 2010r. 18:02
zaczelem ogladac jakies 12 lat temu (jak tem czas leci xD) akurat wtedy ogladalemw TV Slayers i Daimos. To bylo pierwsze spotkanie z anime ale wtedy nie wiedzialem ze to tak sie nazywa :P potem gdy juz wiedzialem to obejzalem Chobits - pierwsze swiadome anime :D potem to juz z gorki lawinowo xD
_________________
0
12 Lutego 2010r. 20:03
hmm....ja dowiedziałam sie z blogów o Shaman King..swego czasu maniakalnie je czytałam ;]
_________________
0
12 Lutego 2010r. 22:50
O anime wiedziałem już od dawna, ale zainteresowałem się nim po obejrzeniu AMV z You Tube, chciałem się przekonać czy to taka fajna sprawa i mnie wciągnęło :P
_________________
0
12 Lutego 2010r. 23:27
Jedno słowo: Hentai ^^
_________________
0
13 Lutego 2010r. 12:34
hmm .. oglądałam kiedyś Shaman Kinga i szukałam o nim informacji w sieci. A tam pisało, że to anime :) I tyle xd
_________________
0
14 Lutego 2010r. 15:27
Gdy miałem ok. 4 lat Avril pokazał mi pokemony.Bardzo mi się spodobały i dopiero w 10 roku życia dowiedziałem się,że to jest anime.A dowiedziałem się tego też od Avrila.
_________________
0
14 Lutego 2010r. 16:18
ja dowiedziałam się oglądając naruto na jetixie ..a wlaściwie do dzisiaj moja ulubioną scenę z zabuzą... potem zaczęłam oglądać na YT i dowiedzialam się jak bardzo cenzurują to anime ... więc oglądalam na axn
potem znów na yt z ang napisami ... potem zaczął się bleach, witchblade i powolutku zaczełam dowiadywać się coraz więcej o anime,,,,
_________________
0
14 Lutego 2010r. 21:52
Pamiętam jak kumpel zachwycał się Naruto. Stwierdziłam, że nie zaszkodzi sprawdzić co to jest i tak zaczęłam coraz bardziej wdrążać się w świat anime. A samo słowo ″anime″ wiele razy obiło mi się wcześniej o uszy, ale jakoś głębszej uwagi na nie nie zwracałam.
_________________
0
18 Lutego 2010r. 9:58
hmmm... to było chyba na koloniach do koleżanki (wtedy zaczęłam oglądać naruto na jetix), która oglądała już anime do dłuższego czasu. PóAoniej pozarażałyśmy chyba z 30 osób manią oglądania :P
_________________
0
22 Lutego 2010r. 20:54
Odziedziczyłem po bracie (któremu mania na anime się dawno skończyła) jego kolekcję płyt i pod zachętami obejrzałem bodajże pierwsze odcinki Bebopa... i załapało.
_________________
0
2 Marca 2010r. 12:22
To było chyba, gdy kiedyś w CDA, 10 lat temu, zobaczyłem reklamę Kawaii. Dokładniej mi o tym powiedział kolega w gimnazjum. Pamiętam jak nie chciałem uwierzyć, że Muminki i Pszczółka maja to były anime :P.
_________________
0
2 Marca 2010r. 18:05
Ja dowiedziałem się o anime jak Naruto zaczął na Jetixie lecieć. Potem mój kumpel podał mi stronkę na której mogę Naruto oglądać. I sie zaczęło ;3. Pierwszymi anime były wszystkie anime z ręki KyoAni tzn. Clannad, Kanon, Air.
_________________

[color=SlateGray]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/color]
0
3 Marca 2010r. 16:00
ja się dowiedziałem o Anime od siostry jak pamiętam miałem 8 lat siostra pierwsza oglądała Dragon Ball póAoniej razem z nią zaczołem oglądać nawet nie wiedziałem że to co oglądam nie było zwykłą kreskówką ale właśnie Anime, dopiero kumpel uświadomił mi że to właśnie Anime, potem pokemony i nastały cztery lata bez oglądania dopiero dwa lata temu tak naprawdę rozpoczełem swoją przygodę z Anime od obejrzenia Elfen Lied....
_________________

Strona 1 z 4
1
234   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.