Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 41 z 41
  «   34353637383940
41
0
7 Lutego 2019r. 11:48
Wiem że chcesz mi pomóc i wszystko co pisałeś miało na celu wsparcie mnie za co dziękuję. Piszecie że was skreśliłem ale i tak większość z was nawet gdybym był milutki zrobiłaby dokładnie to samo (pisanie o wszystkich byłoby krzywdzące) Tak to wygląda. Jak nie wiek jest przeszkodą to nieśmiałość i małomówność. To smutne że większość z was ocenia "książkę po okładce" nie mając żadnych przesłanek czy dowodów ku temu że jestem jakimś złym człowiekiem nie wartym poświęcania na niego czasu. Brak tolerancji względem drugiej osoby jest straszny. To jest po prostu przykre i tyle. Jednak poczyniłem pewne kroki ku temu by to wszystko zmienić i szukam teraz osób.....takich samych jak ja i podobnych do mnie bo mi się wydaje że to dla mnie już ostatnia deska ratunku.
7 Lutego 2019r. 12:06
Ja tam cię nie znam za długo ale wygląda to jakby ktoś z tąd zrobił ci krzywdę

0
7 Lutego 2019r. 13:03
Masz rację. Zrobił. I było tych osób całkiem sporo. Każde zachowanie ma swoją przyczynę - jedno z moich ulubionych powiedzonek ^^ Naiwny głuptas ze mnie który zrozumiał pewne rzeczy zbyt późno. I to chyba tyle w tym temacie.
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 7 Lutego 2019r. 15:56, W całości zmieniany: 4
7 Lutego 2019r. 20:16
//wzdycha
Piszesz że cię tu nie chcą i nie akceptują czy to ,,ze względu na wiek, nieśmiałość, brak tematu do rozmowy'', ja już naprawdę nie wiem jak mam ci tłumaczyć. Nwm, może źle rozumiem twoje położenie, no bo przecież nie wiem co cię spotyka w życiu, ale nie umiem wyobrazić sobie sytuacji po której nie można się podnieść chociaż po części. Mówisz że cię tu nikt nie akceptuje, a tak ogólnie to powiedz, o co konkretnie ci chodzi? Mówił ci ktoś kiedyś prosto z mostu ,,Idź sobie nudziarzu'' itp. itd.

Nie licząc Ricka, bo jakby nie do końca mi chodziło o to co on mówi -_o

Przez taki stan człowieka depresja jest już wyczuwalna, ale jak tak dalej będzie to można sfiksować. Jak to się dalej tak będzie toczyć to prędzej czy później ci się to odbije na zdrowiu. No ale w każdym bądź razie, powiedz, gdyby ludzie się tobą nie przejmowali (chociaż w jakimś tam stopniu) to czy próbowali by ci cokolwiek doradzać? Czy mieliby to w Wulgaryzmy dupie i olewali? Bo po co by mieli tracić czas na odpisywanie ci? Weź to na logikę :/

Dobra, koniec tego.

Julka-saan, to urocza osóbka która...dawno mnie nie odwiedzała :<
Ostatnio edytowany przez Animotka999 7 Lutego 2019r. 20:19, W całości zmieniany: 1

0
7 Lutego 2019r. 20:44
Znienawidzony - jeśli ci ta strona nie odpowiada, to po prostu Wulgaryzmy spierdalaj, jeju, to nie jest wielka filozofia. zacznij szukać osób w swoim wieku, bo zagadując do gimnazjalistów/licealistów jestem prawie pewna, że nie znajdziesz przyjaciela na zawsze, bo ta różnica wieku jest po prostu za wielka. rozmawiałam z tobą dużo, próbowałam ci pomóc, jestem jedną z tych osób, które przyczyniły się do tego, żebyś poszedł do psychologa, ale ty pamiętasz tylko to, dlaczego postanowiłeś się ode mnie odciąć - nie zrozumiałeś mojej ironii i wziąłeś wszystko do siebie. i takie rozmowy po prostu przenieście na priv, dziękuję, do widzenia.
Animotka - dawno z nią nie rozmawiałam, ale wydaje się być bardzo ciekawą i kreatywną osobą. z tego co udało mi się zauważyć i zapamiętać to to, że nigdy nie idzie na łatwiznę jeśli chodzi o rozmowy i potrafi urozmaicić konwersacje.
TERAZ CZEKANIE NA OSOBĘ, KTÓRA MNIE ZNA~
7 Lutego 2019r. 20:46
Yuumiś- rzadko z nią rozmawiam co w sumie chciałabym zmienić :3, ale jest to bardzo fajna osóbka, którą szczerze polecam~~
7 Lutego 2019r. 20:48
Julcia polecam super miła i super słodka :>
Ostatnio edytowany przez Volt 7 Lutego 2019r. 20:48, W całości zmieniany: 1
LIBERTE"
0
7 Lutego 2019r. 21:20
znam tę osobę jedynie z widzenia, ale mogę napisać, że zawsze jego zachowanie mnie ciekawiło i wydawał mi się tajemniczy, a to pewnie przez jego avatary
wydaje się być miły ii to chyba tyle
Ostatnio edytowany przez Coramon 7 Lutego 2019r. 21:20, W całości zmieniany: 1

to początek końca
-1
7 Lutego 2019r. 21:28
Coramon - ma ładny języczek i w realu to kompletnie inna osoba ale dalej słodka dlatego polecam brać (że brać na przyjaciółkę oczywiście)

1
7 Lutego 2019r. 22:19
Rick to baka aka hentai i twój senpai

0
10 Lutego 2019r. 17:42
Nie piszę często z osobą powyżej, ale wydaje się być to miła i fajna osóbka, z którą chętnie więcej porozmawiam :3
11 Lutego 2019r. 23:14
jest fajna, miła i wesoła
wydaje mi się, że jest dość rozpoznawalna na stronce
kiedyś miałam z nią lepszy kontakt, jednak zepsuł się
ale po wcześniejszych rozmowach mogę stwierdzić, że jest dobrym materiałem na koleżankę czy nawet przyjaciółkę
whatever

to początek końca

Strona 41 z 41
  «   34353637383940
41
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2019
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.