Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 45 z 45
  «   38394041424344
45
0
13 Października 2019r. 20:15
(chyba tłumaczenie wszystkiego po raz 30000 nie ma sensu. Nie da się lubić kogoś kogo się nie zna. Pisałem do niej całe 2 razy z nudów bo pisanie samemu ze sobą czasem się nudzi. Piszę tak bo w internetach wszyscy mnie uwielbiają a jak przychodzi co do czego to...no...wiadomo co... Mnie tak bardzo wszyscy lubią że przypłacam to zdrowiem a nawet życiem xD W najtrudniejszych chwilach nigdy nikogo przy mnie nie było. Moja zmiana charakteru mówi wszystko. Mnie się nie da lubić po prostu

Nie mam żadnego dowodu że to co piszą te osoby,które mnie niby "lubią" jest prawdą. Tyle w temacie.

Smutny ludzik prawdopodobnie skrzywdzony przez ludzi jednak w przeciwieństwie do mnie ma w sobie trochę radości i optymizmu
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 13 Października 2019r. 22:55, W całości zmieniany: 18
14 Października 2019r. 19:09
Nieufny, skryty, kryjący się w cieniu, smutny (dobra, czasem napisze to,,xD", ale i tak), odpycha od siebie ludzi, w sumie ciężko go rozgryźć. W skrócie, człowiek zagadka

i weź no, jak ci tu coś nie pasuje, to po prostu to olej, a nie rozpisuj jak na wypracowanie że powtarzałeś to i tamto, wtedy i wtedy dlaczego tak jest, bo: 1.strata czasu, 2.ludzie i tak o tym zapomną 3.jest to bezcelowe ://

0
14 Października 2019r. 19:54
I tak mam wśród większości wyrobioną opinię i nie mam nic do stracenia + nikt jeszcze tego konta nie zbanował (co mnie dziwi i to bardzo) więc mogę sobie pisać. Wiem o tym wszystkim ale jest szansa że ktoś to przeczyta. Może ktoś się czegoś nauczy by nie ufać zbyt szybko ludziom by się "nie przejechali" tak jak ja mając kogoś za przyjaciela lub kogoś bardziej cennego i się rozczarować.

Co mogę napisać o osobie powyżej? Normalny ludzik jak większość osób z którym po prostu nie mogłem "znaleźć wspólnego języka" ponieważ moje zdanie bardzo się różni od opinii większości osób.

A tak na marginesie chyba nic nie będzie stało na przeszkodzie aby ludziki pisały o osobach o których same chcą pisać - jest to wygodniejsza opcja i pozwala uniknąć sytuacji w których musimy napisać coś na temat kogoś kogo nie znamy lub kogo nikt nie lubi np.mnie
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 20 Października 2019r. 13:47, W całości zmieniany: 13
21 Października 2019r. 23:23
Myślę, że szuka teraz w życiu swojej drogi.

21 Października 2019r. 23:37
Właśnie by uniknąć takich odpowiedzi bez żadnego sensu mój pomysł jest warty rozważenia,czyli takich w stylu: "Nie wiem co napisać więc napiszę byle co...bo tak..." Możliwe że źle zrozumiałem intencje tego tematu ale jak widzę "lanie wody" to jakoś cicho nie umiem siedzieć. To tylko temat na forum na którym prawie nikogo już nie ma ^^

Nie szukam żadnej drogi...przestałem jej szukać bardzo dawno temu,bo szukanie jej sprowadza na mnie tylko ból i nic poza tym. Została ona brutalnie zasypana stertą głazów i kamieni

Zamiast pisać niestworzone historie to napiszę sobie po prostu tyle że kompletnie nie znam osoby osoby piszącej powyższy post i tyle - lepsze to niż pisanie nie wiadomo czego
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 22 Października 2019r. 0:02, W całości zmieniany: 8
22 Października 2019r. 0:12
Dlaczego od razu bez sensu? Temat jest o tym, jaka jest czyjaś obecna opinia na temat kogoś. Jeżeli wam zależy na pisaniu o kimś innym, to ja na przykład nie mam nic przeciwko - piszcie sobie śmiało.

Jeżeli ma się to przy tym przerodzić w jakąś dyskusję, to również chętnie popiszę o tym, jeżeli dobrze się ułoży i nie mam nic przeciwko. Jednak osobiście pozostanę przy pisaniu o osobie, która będzie powyżej (i tak robię to tutaj rzadko), ze względów porządkowych też.

Moja droga też, nie raz i nie dwa została zasypana w różny sposób, nie wiem czy w podobnych sytuacjach, jak osoby powyżej, jednak może w jakimś stopniu to rozumiem co pisze.

Sądzę, że trochę rzeczy mu przysłania takie podejście, ale trochę też robi w życiu dobrze.

22 Października 2019r. 0:16
Nie znam za dobrze ale była bardzo miła i ciekawa
Brakuje jeszcze by wróciła do pisania artykułów ^^

Strona 45 z 45
  «   38394041424344
45
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2019
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.