Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 44 z 44
  «   37383940414243
44
0
20 Lipca 2019r. 19:13
To samo mogę o niej napisać, hmm...
//zastanawia się
Dawaj, walka, kto więcej spamu zrobi, co ty na to? :> xD
_________________
Anee


0
7 Sierpnia 2019r. 23:07
jest miłą dziewczyną, z którą kiedyś bardzo lubiłam pisać jednak kontakty się urwały, bruh :f
jest całkiem ciekawa i zawsze może kogoś zaciekawić, gdy już nie ma się pomysłu na jaki temat można porozmawiać, przynajmniej moim zdaniem
_________________
0
16 Sierpnia 2019r. 18:41
nie daje się bliżej poznać, ale wydaje się być bardzo zamkniętą i odsuniętą od innych osobą.
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
30 Września 2019r. 18:41
Sympatyczna osóbka, z którą mogłabym pisać częściej
_________________

Do you want to be a hentai girl?
0
30 Września 2019r. 19:36
Słodka i przyjazna dziewczynka - idealna dla loliconów
_________________
0
30 Września 2019r. 22:05
miły głupek z którym lubię pisać grr
_________________
0
2 Października 2019r. 18:38
smutas.
_________________
0
13 Października 2019r. 10:01
smutny człowiek o dziwnym podejściu do życia, ale i tak szanuje i lubię, fajny z niego kolega tylko często wytwarza wokół siebie pole minowe odrzucające mile słowa
ale no fajen fajen
_________________
1
13 Października 2019r. 10:19
Wydaje się radosna i chyba jest szczęśliwa
Fajnie się z nią pisze i jest dobrą przyjaciółką
Ogólnie to polecam~
_________________
0
13 Października 2019r. 11:57
ogólnie jest fajnym kolegą, choć nie wiem, nie mam z nim kontaktu
jest na niego duży hejt czy cos, no fakt jest specyficzny, ale mojej osobie to raczej nigdy nie przeszkadzało
wobec mnie był całkiem fajny, więc sama moge powiedzieć, że jest spoko i go lubię
_________________
0
13 Października 2019r. 20:06
chodząca depresja którą lubię
_________________
0
14 Października 2019r. 19:09
Nieufny, skryty, kryjący się w cieniu, smutny (dobra, czasem napisze to,,xD", ale i tak), odpycha od siebie ludzi, w sumie ciężko go rozgryźć. W skrócie, człowiek zagadka

i weź no, jak ci tu coś nie pasuje, to po prostu to olej, a nie rozpisuj jak na wypracowanie że powtarzałeś to i tamto, wtedy i wtedy dlaczego tak jest, bo: 1.strata czasu, 2.ludzie i tak o tym zapomną 3.jest to bezcelowe ://
_________________
Anee


0
21 Października 2019r. 23:23
Myślę, że szuka teraz w życiu swojej drogi.


_________________
0
22 Października 2019r. 0:12
Dlaczego od razu bez sensu? Temat jest o tym, jaka jest czyjaś obecna opinia na temat kogoś. Jeżeli wam zależy na pisaniu o kimś innym, to ja na przykład nie mam nic przeciwko - piszcie sobie śmiało.

Jeżeli ma się to przy tym przerodzić w jakąś dyskusję, to również chętnie popiszę o tym, jeżeli dobrze się ułoży i nie mam nic przeciwko. Jednak osobiście pozostanę przy pisaniu o osobie, która będzie powyżej (i tak robię to tutaj rzadko), ze względów porządkowych też.

Moja droga też, nie raz i nie dwa została zasypana w różny sposób, nie wiem czy w podobnych sytuacjach, jak osoby powyżej, jednak może w jakimś stopniu to rozumiem co pisze.

Sądzę, że trochę rzeczy mu przysłania takie podejście, ale trochę też robi w życiu dobrze.


_________________
0
22 Października 2019r. 0:16
Nie znam za dobrze ale była bardzo miła i ciekawa
Brakuje jeszcze by wróciła do pisania artykułów ^^
_________________

Strona 44 z 44
  «   37383940414243
44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.