Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 1 z 44
1
234567   »
0
26 Lutego 2010r. 23:11
Przez ten dzisiejszy spam przypomniała mi się jedna z zabaw forumowych, opisujesz osobę która napisała ostatniego posta.

Dwie zasady:
-piszemy tylko swoje opinie, żadnych komentarzy
-proszę o zachowanie kultury i nie objeżdżanie ludzi za to, że odważyli się być szczerzy

Ja zacznę .. jako że nikt nie pisał przede mną, to opiszę .. [color=red]Ron[/color]a!

Drogi Administratorze. Jesteś zbyt pobłażliwy, nad wyraz uprzejmy. Choć jako twarz strony to może i lepiej.. niech moderzy dostają za okrutne egzekwowanie regulaminu ;] Ale nie ma dobrze! Po wielokroć zalegałeś (i nadal zalegasz :P) z poprawianiem strony, a Twoje zmiany skryptów co 2 miesiące to już lekkie przegięcie ^^â€2
Kofamy adminka :* ii daj znać jak nie będzie Ci się chciało tłumaczyć całego zniknięcia Haruhi lub będziesz miał zagadkę z którąś linijką, ja zawsze mam nadmiar wolnego czasu :)

Neext!
Ostatnio edytowany przez Terax 26 Lutego 2010r. 23:12, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Lutego 2010r. 2:50
Więc teraz ja... A swoją drogą, to bardzo fajny pomysł...

Teraxiu, jesteś równie złym, nieczułym i bucowatym redaktorem co ja. Ale przynajmniej potrafisz szczerze mi przygadać i za to cię szanuję. Choć do tej pory, nie zrobiłem Re-upa tych 13 odcinków Railguna ^^â€2 Zboczeńcem jesteś zdecydowanie większym niż ja i do tego jesteś Neko-Fetyszystą! Miło wiedzieć że są jeszcze na tym świecie ludzie podobni do mnie... choć z tym podobieństwem nie chcę przesadzić, bo wątpię, aby ktoś chciał być porównywany do mnie. No chyba że jest masochistą...
Ostatnio edytowany przez sebainter 27 Lutego 2010r. 3:22, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Lutego 2010r. 10:46
Seba.. ogółem bardzo fajny gość, nekofetyszysta =^I‰^= zboczuch pewno taki jak ja.. żałuję że nie udzielasz się na spamie, bo już się nie ma kto ze mną ślinić w stronę Kasieka :< byłeś jedną z niewielu osób z którymi IMHO da się normalnie porozmawiać (już pomijając ′wspólne tematy′), a teraz wraz z napływam nowych średnia IQ na spamie spadła jeszcze bardziej. Jedyne co mi w Tobie przeszkadza to wieczne użalanie się nad sobą i to czcionką o rozmiarze 72. :< Czasem odnoszę wrażenie że w internecie szukasz kogoś kto Ci będzie mówił jaki to jesteś kochany i w ogóle :f na szczęście to tylko czasem ^^′

Ja nadal czekam na galerię z bliAoniaczkami!! A tak A  propos, co to za jakąś kartę klubu masz w galerii? :< Jak zwykle dowiaduje się ostatni! Baaka Seba!
_________________
0
27 Lutego 2010r. 16:12
Terax osoba intrygująca, kochająca dzieci w ″szczególny″ sposób... Bywa zazwyczaj przewidywalny bowiem jego zainteresowania skupiają się na lolitkach i lolitkach, próbuje w bardzo wyrazisty sposób ukazać wszystkim jak bardzo jest hentay wszelkiego rodzaju avatarami czy plikami w galeri.

Mimo jego skrzywień psychicznych bywa prawdziwym mężczyzną i potrafi powiedzieć co myśli wprost i bez ogródek, za co należy mu się szacunek.

Miejmy nadzieję że nigdy go nie zamkną za jego kolekcje lolihentayi na dysku i płytach :D
_________________
0
27 Lutego 2010r. 17:03
hikoo ... jak dla mnie owija go przerażająca aura, chciałby wszystko wiedzieć :<
lubi bawić się w jakieś podchody...lubisz drażnić innych, jednak wierzę że to zwykłą zabawa
tyle o wadach...
jesteś bardzo spostrzegawczy , a przynajmniej sprawiasz takie wrażenie umiesz też ładnie rysować :P i jak na zombie jesteś dość opanowany ^^
Ostatnio edytowany przez roc14 27 Lutego 2010r. 17:04, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Lutego 2010r. 17:22
Ewusia-sama aka tenshi pseudonim roc14 znana w środowisku przestępczym jako Cień, jest najbardziej tajemniczą osobą na stronie, zawsze próbuje wszystko ukryć, potrafi rozmawiać tylko na wyuzdane tematy, kiedy przychodzi czas na normalną rozmowę natychmiast chowie się w szafie... Ciągle zapracowana niewyspana z podkrążonymi oczami, z wybujałą wyobraAonią skierowaną szyderczym uśmiechem w kierunku przemocy, krwi i wszelkiego rodzaju ostrych narzędzi, nie bez powodu wybrała gastronomię gdyż w kuchni znajduje się wiele ostrych metalicznych przyrządów które powodują u niej wzmożone reakcje neuroniczne...

mimo wszystko wydaje się sympatyczną osobą, szkoda że nie odkryje się bardziej na forum publicznym ;p
Ostatnio edytowany przez hikoo 27 Lutego 2010r. 18:21, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Lutego 2010r. 18:11
Nie wie co traci, że nie chce obejrzeć One Piece. O co mu chodzi z ta rangą filozofa? Czyżby poszukiwał mądrości? Shi jest za. Poza tym kreuje się na pana psychologa i w wyobraAoni Shi istnieje jako pan doktor w białej pelerynce, z prostokątnymi okularami i notesikiem w którym coś tam zawsze skrobie badając ″reakcje″.
Jednak w gruncie rzeczy jest jedną z osób, które lubię. No i fajnie rysujesz. Ale gothic lolita to ci chyba nigdy nie wyjdzie.
_________________
0
27 Lutego 2010r. 18:19
Shion... jesteś eee jesteś xD.... a tak poważnie zacznę od wad, mam wrażenie że unikasz ludzi, zresztą to tylko moje odczucie... mogłabyś się od czasu do czasu uśmiechnąć jednak w gruncie rzeczy jesteś fajną osobą której jak coś nie pasuje zawsze mówi to wprost, hah i uwielbiam twoją aurę ^^ nieważne jak to zabrzmi ale kocham ją :D więcej nie powiem... :<
_________________
0
27 Lutego 2010r. 18:35
Ech... o Ewusi mógłbym pisać cały dzień... bo wywołuje u mnie skrajne uczucia. Ale zacznę od tego, że Potrafisz mnie zdenerwować i to bardzo, zwłaszcza jak mnie olewasz... póAoniej zawsze przesadzasz z przeprosinami, nie dociera do ciebie, że jestem złym człowiekiem, czytasz tylko to co chcesz przeczytać... A twój żarcik z "kolegą w Białej Koszuli" załamał mnie, nie byłem sobie w stanie wyobrazić, jak mogłaś się pomylić! I do tego jesteś dla mnie za dobra, i to zdecydowanie... Ale to może być powodem, tego że mnie aż ciągnie do ciebie. Masz w sobie jakiś magnez, który każe mi z tobą rozmawiać. Co ciekawe, nigdy nie męczyła mnie rozmowa z tobą, zawsze to była dla mnie przyjemność. Ale na koniec ci powiem, że za dużo się mną przejmujesz... Aż czasem mam wyrzuty sumienia z tego powodu...

A no i uwielbiam twoje monologi! Muszę chyba zacząć je zapisywać, bo coś ostatnio mało ich piszesz :<
Ostatnio edytowany przez sebainter 27 Lutego 2010r. 18:55, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Lutego 2010r. 13:14
Więc tak...
sebainter [z greckiego wielka maruda]], jak już wspomniałam, jest ogromnym zrzędą lubiącym żalić się nad sobą. do niedawna jego minka ":<", która wg mnie była jego znakiem rozpoznawczym, irytowała mnie tak bardzo, że aż nie bardzo xD po za swoim żaleniem się, jest dobrym człowiekiem (na swój sposób xDDDDD) jest wzorowym i ostrym modem i dlatego się go boją :< ostatnio widać już u niego poprawę, bo nie poluje już tak na początkujących xD [mają szczęście]. gdyby nie jego upload ze stroną byłoby cienko o,o
poprzedni opisujący sebę napisali o nim już dostatecznie tyle, że ja nie muszę się zmuszać na większe wysilanie, bo zostało to już wspomniane ;D
[color=red]THE END[/color]
Ostatnio edytowany przez Mion 28 Lutego 2010r. 13:16, W całości zmieniany: 1
_________________

0
28 Lutego 2010r. 13:25
Mion :) Nazywana przeze mnie również "Mionuś".
Osoba, która budzi we mnie pozytywne odczucia. Gdy wchodzę na stronę i widzę jej różowy nick, od razu mam ochotę zostać i zagadać. Przesympatyczna osóbka, z którą lubię pożartować. Poza tym znalazła mi fajnego avatara!
Jak na razie, same pozytywy :)
Ostatnio edytowany przez Shara 28 Lutego 2010r. 13:28, W całości zmieniany: 3
_________________
koumouhekigan.
0
1 Marca 2010r. 19:39
Hmm... Shara...hmmm... Nie znam cię! O_o
Za dużo z Tobą nie gadam, ale myślę że jesteś ok :>,
nie mówisz brzydkich słów :>,
i masz ładne imię :>
Ostatnio edytowany przez Dango 1 Marca 2010r. 19:43, W całości zmieniany: 1
_________________
0
1 Marca 2010r. 21:36
dango .... nie jedz zupek chińskich < roc ty hipokrytko> nie ubieraj się w strój kąpielowy borata ^^ co do twojego nicku ... wywołujesz ślinotok hmmm nie często z tobą piszę więc raczej więcej nic nie wymyśle ... jednak widzę że jesteś sympatyczną osobą z poczuciem humoru z którą fajnie się rozmawia :P mam nadzieję że kiedyś dopiszę tu nieco więcej :P
Ostatnio edytowany przez roc14 1 Marca 2010r. 21:47, W całości zmieniany: 1
_________________
0
1 Marca 2010r. 21:41
A oto godzinne wypociny na temat roc xD
jedyna osoba, którą mogłam opisac w tylu zdaniach tak szybko :D


roc..najwazniejsza osoba na OnAni dla mnie :D
mozemy gadać godzinami na GG[oficjalnie prawie 6h wytrzymałysmmy ze sobą bez przerwy xDD] xD
cenie ją sobie za to, ze...ze mną wytrzymuje..że moge jej o wszystkim powiedzieć i nie boi sie mnie nawet jak nie wszystko ze mną OK.
Co do wad...
Musi wiedzieć o mnie KONIECZNIE wszystko...przesadnie mnie męczy o informacje czasami...
I niestety czasami musze jej dośc długo tlumaczyć, ze ′o nic nie chodziło′, że tylko dla zabawy ją zaczepiałam..ale..ostatnimi czasy coraz krócej to trwa:D
Wkurza mnie również, jak nie chce mi czegoś powiedzieć..bo w końcu ode mnie wymaga mówienia wszystkiego...
Czasami ma za niską samoocenę i zbytnio nie wierzy w siebię..powinna to zmienić^^
Póki co chyba jest ze mnie zadowolona...ale irytowało mnie jak ′prześladowała′ mnie tym, co powiedziałam, ze mnie wkurza..niby to ′dla mojego dobra′ ale próbowanie przyzwyczajenia mnie do czegoś całkowicie wbrew mojej woli jest nieco wkurzające..mam nadzieje, ze wiecej nie bede musiała tego przezywać TT.TT
No i na sam koniec..Niektóre rzeczy zbytnio bierze do siebie..Niestety ja jestem osobą impulsywną..i najczesciej moje akcje/reakcje są wyolbrzymione i trzeba wziąc na to sporą poprawkę^^

_________________
0
1 Marca 2010r. 22:44
Ech... po wielu trudach, może uda mi się wreszcie napisać...

A więc Kasiu... zaczniemy od twoich minusów... Jak łatwo zauważyć, wszyscy mówią, że to ja jestem marudą, lecz ty także nią jesteś! Do tego łatwo się denerwujesz, i wpadasz w depresję. Nie łatwo cię zrozumieć, a czasami w swojej depresji mówisz rzeczy, które doprowadzają mnie do złości. Do tego, wydaje mi się, że próbujesz utrzymywać innych ludzi na dystans, jakbyś bała się zaufać innym, choć to może i lepiej, bo jak wiadomo ludzie potrafią być gorsi niż zwierzęta... Ale przynajmniej jesteś szczera w tym co mówisz, a ja uwielbiam szczerych ludzi... Do tego masz świetny charakter, czy też może ″charakterek″ bo nie ustępujesz moim ironicznym docinkom, co więcej, potrafisz idealnie na nie odpowiedzieć! Czasami mogłabyś też powiedzieć mi coś miłego, dowartościowałbym się ^^ No ale wiem, że nie przepadasz za tym, zresztą tak też jest dobrze. Na koniec, będąc szczerym, powiem że Ty z Roc jesteście dla mnie ważniejsze, niż inni użytkownicy, z całą sympatią do nich. Może przez to, że najdłużej i najwięcej z wami rozmawiałem, a może z innych powodów... nie wiem. Wiem jedno, że udało wam się ″zapierniczyć″ moją sympatię, którą podzieliłyście między siebie po równo. Pewno ktoś powie, że przesadnie wam teraz ″słodzę″ no ale mam to gdzieś, bo taka jest prawda, nie moja wina, że tak je lubię! Więc wisi mi, że ktoś może się z tego śmiać i przygadywać mi, wymyślając czego ja im tu nie wyznałem... Ta tak ″Mała Mi...″ ale doszukuj się czego tam chcesz, nie moja sprawa :P Ja po prostu czerpię przyjemność z każdej rozmowy z nimi, a czy one myślą dobrze o mnie czy Aole, nie robi mi tu różnicy.
_________________

Strona 1 z 44
1
234567   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.