Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 14 z 44
0
24 Czerwca 2013r. 8:32
Pandzia
Bardzo ciekawa osobowość, stara się tryskać pozytywizmem - szczerze bardziej jej wychodzi niż mi
Jest nieco zagubiona, ale potrafi rozmawiać - ta zdolność jest bardzo ważna (jeżeli ktokolwiek wie co mam na myśli (wątpię : D))
Ma dużo za sobą i życzę jej aby przetrwała, tym bardziej jeżeli mamy się spotkać na brudstocku
Ciekawa persona, lubię : )
_________________


0
24 Czerwca 2013r. 9:27
Desfaq.
Nie znam. Nigdy z nim nie pisałam i nie miałam z nim styczności.
Na czacie często go widzę. *zerka na profil*
Dostał za coś ostrzeżenie xD.
Ma tam zadanych kilka ciekawych pytań .-.
Nie znam ,więc nie mogę więcej powiedzieć.
_________________
0
24 Czerwca 2013r. 11:39
off- top
To po co piszesz? temat jest o tym co sądzisz o.., skoro kogoś nie znasz, to się nie wypowiadaj, bo to bez sensu.
Chyba, że musisz się dowartościować pisząc bezsensowne rzeczy:) to już inna sprawa.
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
24 Czerwca 2013r. 19:49
Przepraszam Dziable, ale jak inni tak pisali (że nie znają) to pretensji nie miałaś, więc bardzo mi z tego powodu przykro, że się mnie tak czepiasz.
Pandziuch! xD
Ma fajowy avek, smaczną koszulkę (czarną xD) ,miała też moją oblaną sokiem ,ale wreszcie (po mej prośbie) się jej pozbyła xD.
Spamuje wszędzie ,bo wszędzie ją widzę (czy to na spamie ,czy też na profilach).
Kiedyś chyba roztopię waniliowe lody i nimi ją obleję XDDD. Będzie Vanilliowa Panda! ;33
Bardzo ją polubiłam (szczególnie jej koszulkę xDD )
Ostatnio edytowany przez Vanillia 24 Stycznia 2014r. 22:57, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Czerwca 2013r. 23:06
Pandzia. (jejku, ciągle te same osoby ^^")
Jest osobą fajną i wydaje mi się, że szczerą.
Lubi yaoi, yuri i horrory oraz ciężką muzykę, więc myślę, że byśmy się dogadały :3
Poza tym słyszałam, żę była na woodstocku...? (prawda czy też nie?)
Widziałam jej zdjęcia i zauważyłam, że nosi glany, a ja też mam i czasem noszę, chociaż ona kiedyś mówiła, że nosi ciągle, a ja nie robię tego cały czas, ale zawsze jakieś podobieństwo jest. Poza tym jest ładniutka :3
Nic dodać, nic ująć - lubię ją.
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
27 Czerwca 2013r. 23:14
Shado Shadystka

Klarcia :P

Zboczona, inteligentna i bardzo ciekawa dziewczyna. Lubię z nią rozmawiać mimo że rzadko wchodzi na on-a.
Lubi pisać dziwne rzeczy z dziwnymi ludźmi czyli ze wszystkimi :D
Bardzo ją lubię.
_________________
0
28 Czerwca 2013r. 14:55
Migdał - brat.


Jest moim bratem, bardzo mocno go kocham. Jest dla mnie ważną osobą. Doceniam go takiego jakim jest - nic bym w nim nie zmieniała.:) Jest bardzo miły, kochany, pomocny oraz mądry. Ma wiele zainteresowań, którym się oddaje. Ma cieplusie serduszko. :3
_________________
0
28 Czerwca 2013r. 19:43
Pandzia (to chyba los ^^)
Wciąż oczekuję na tą nieszczęsną szatnię.
Ma raz takiego fajnego bisha na avku, niah.
Lubię ją, chociaż zauważyłam, że ostatnio coraz mniej gadamy :<
A szkoda, bo fajnie się z nią rozmawia.
Ostatnio edytowany przez Shado 28 Czerwca 2013r. 19:43, W całości zmieniany: 1
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
28 Czerwca 2013r. 21:58
Klarcia, Klaruś, Shadystka <3
Słodka istota. Pokręcona, zboczona i z fantazją.
Kiedyś jedna z 3jcy powitalnej xd

Teraz szaleje z Adaśkiem i zbiera haki na mojego ulubionego jeńca.
Wypiła całe piwo Karasia :(

I tak jak ja uwielbia Tomoe <33
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 28 Czerwca 2013r. 22:00, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
28 Czerwca 2013r. 22:05
Heh Musta, krótka piłka, czyste zuo, zboczeniec i fajne cycki. Dziękuje.
_________________
0
28 Czerwca 2013r. 23:00
Homerrr
Mój sensei od cycków xDD
Gość, który zna wszystkie hentaie i te lepsze anime xDD
Napisałabym, że lubi gotować, ale przyznaje się tylko do pierogów ^^
Ma boską dziewczynę, która wytrzymała z nim już tak długo, że normalnie order jej się należy :D

Proponował mi bycie Jego sekretarką xD Jakoś tak od razu lepiej mi się robi jak się pojawia na spamie.

_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
28 Czerwca 2013r. 23:23
Dziabełko, Dziabąszcz, Dziabąszczek!!! A przede wszystkim moje Ptysiowe Bóstwo <3
Trzyma zawsze dla mnie najlepsze ptysie tego świata xD Ona ma ode mnie świątynie ze słodkości, a ja mam klucz [mój skarb!!!] do magazynu z ptysiami *-*
Wszyscy mówią, że to zuo, ale ja po tych wszystkich wyjaśnieniach nadaj nie pojmuje czemu xD
Jest osobą szczerą i miłą jeśli nie jesteś jakimś d... baką do kwadratu xD Nie owija w bawełnę i to mi się podoba. Poza tym to mądra osóbka.
Gra w jakąś podejrzaną gierę z Karasu xD
Lubię z nią podkraść piffko Karasu lub trochę Jego pomęczyć razem xD
_________________
0
28 Czerwca 2013r. 23:37
Maviya, cóż mówią, że z niej zboczeniec, dziś się okazało, że to prawda... Dziewczę sympatyczne i da się pogadać. Dziękuje.
_________________
0
28 Czerwca 2013r. 23:38
Homerr mi się wepchnął no xD
Jako że Ciebie Homerku już zlinczowałam, to opisze Mav, a kolejna os może wybrać :)

Mav, Mój Ptysio :3
Najsłodsza, najtosiańsza istota on-a :3
Jest moją wyznawczynią i dostaje co-dzień deszcz ptysi :D
Zrobiła mi świątynię i dla niej porzuciłam statek :D
Kruszy ze mną w łóżku Karasu co prawda ja to muszę potem zamiatać ale co tam
Jest bystrą kobitą i wbrew temu co twierdzi Tomasz nie jest Przebrzydłą Babą xDD
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 28 Czerwca 2013r. 23:40, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
29 Czerwca 2013r. 14:25
Dobra nudzi mi się :D

Pandzia, czyli osóbka, której się na co dzień nie spotyka przechodząc przez ulicę. Bardzo otwarta, prawdomówna z tego co wiem i widzi dużo więcej niźli przecięty człowiek, przez co niektóre aspekty widzi takimi jakimi są. Chorowita troszeczkę, lubiąca zwierzęta. Można spędzić bardzo dużo czasu na poznawanie jej, badanie i nad myśleniem o niej w tym o świecie. Według mnie udaje szczęśliwą i umie oszukać niemądre osoby tym. Ma wiele problemów i zwątpiła w przyszłość. Jej zachowanie często staje się irytujące, jednak często ma fajne tematy. Nie lubię jej, ale szanuje. Nie chce mi powiedzieć jakimi słowami/czynami ją zezłościłem. Grozi mi ;c

PS: BlueVanillia to jest denerwujące i irytujące, że głównie udzielasz się w tym temacie, pisząc ciągle o tych samych osobach lub, że tej osoby nie znasz, bo często nic ta osoba o sobie się nie dowiaduję, ale za to znów ktoś musi Cię opisać i sam jest w kropce. Jeśli Cię nie obchodzi, co inni myślą o tobie to po co tutaj piszesz? Dziabeł i ja zwracamy uwagę na to, by tak właśnie nie było i akurat trafiło się raz tobie.
_________________

Strona 14 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.