Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 19 z 44
0
30 Sierpnia 2015r. 13:24
Bezio... mechanik, alkoholik xD, spamer i ukryty hentai. Mało odzywa się na spamie, najczęściej pisze z Tociastym o samochodach... Spamuje po profilach i forum. Nie odmawia zaproszenia na flaszkę :P. Jest ukrytym hentaiem ale niezwykle ciekawych człowiekiem. Tak jak wiele osób wspomniało jego nick kojarzy się z Gothicem. Staruch :P
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 14:03
Hajm
Dopiero po jakimś czasie uwierzyłem w tytuł Baka Hentai'a, kiedyś był poważniejszy (:D), podobnie jak Plazma jest zbokiem i podrywaczem, ale to każdy wie, nigdy normalnie się nie przywita tylko "Hmmm'uje" na spamie i dopiero przywita się z kimś konkretnym :p
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 15:44
Cezi to moje Rozczarowanie! Uwielbia wszystko co się rusza [i jest w miarę żywe, może lubi jak stworzenie stawia opory xD], a ja lubię obserwować jak to wszystko uwielbia, to urocze na swój sposób xD Ostatnio założył jakąś sektę. Krótko jest na stronie, ale odnalazł się i mam nadzieję, że zostanie na dłużej. Hm, kocha podróżować < zazdrości podróży >.
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 16:12
Mav... niestety wciąż mało wiem o Mav. Wiem, że bardzo lubi wszystko co ma cukier. Uwielbia ptysie. Zdarza jej sie moczyć i rozpuszczać różne łakocie w kawie. Wykazuje skłonności do yaoiców, pewnie też do yuri bo jest w niezwykle bliskich stosunkach z Dziab. Jej profilu strzeże kaczuszka do której zakradam się by ją dokarmiać którą kiedyś pozwoliła mi potrzymać ^^ Słyszałem legendy o jej blond loczkach, ale nie dane mi było ich zobaczyć :(
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 16:31
Wykazuję skłonności? Co to wgl znaczy, jakbym wykazywała skłonności do szaleństwa, ej! To nic złego! xD "Jest w niezwykle bliskich stosunkach z Dziab" brzmi bardzo dobrze... ekhem, wracając do tematu.
Bezio zna się na autach... chyba xD Bardzo lubi oglądać stare animy i nigdy nie wie o jakich animach gadamy na spamie. Obezwładnia moją Kaczuszkę zapychając ją jedzeniem by bezkarnie dobierać się do moich ptysi! W sumie niewiele o nim wiem, bo niewiele mówi o sobie [głównie jak się rozwinie na spamie to o autach, więc raczej nie patrzę, bo nic nie rozumiem xD], ale z tego co wnioskuje jest zajętą człowieczyną.
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 16:42
Maviya, Maff, taki różowy ptyś :D sympatyczna osóbka, nie można powiedzieć, że nie, uwielbia słodycze, co już było wspomniane xD na samym początku mojego istnienia tutaj pisałam z nią na spamie, ale potem się nie udzielałam i mnie już nie pamiętała :c ale się przypomniałam, ha! :D uwielbia SnK i wymyśla najlepsze przezwiska xDD oddałam jej swe serce, które zjemy razem na romantycznej kolacji *-*
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
30 Sierpnia 2015r. 16:54
Sayoko, Sayo, Sarenka, Sara, Sadystka xD
Myślałem że jest starsza a tu nie, jest młodsza :D Wredna, bije ludzi krzesłami, łodziami czy wieżami, a ostatnio zaczeła bić torebką co jest najgorsze, najwyraźniej sprawia jej to przyjemność, mimo że nie może to jest alkoholiczką ;D Zaczepna, lubi tykać ludzi. Ściąga sobie niewolników głównie płci żeńskiej, nie wiedzą co ich czeka ;_; Uwielbia arty z czarownicami/wiedźmami i tym podobnymi ^^ Mimo że jest Geyem to ma super poczucie humor, potrafi być (czasem) miła, bardzo ją lubie ^^ No i mam do niej słabość przez to że nosi okulary >:D
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 17:15
Czarek xD Hmm... no cóż, sympatyczna osoba co bardzo ładnie rysuje. Ponoć ma niesamowite szczęścia do robienia sobie krzywdy (a to złamana noga, a to to i tamto) jednakże nie narzeka z tego powodu i twierdzi, że jest wytrzymały na ból.
Mówi także, że ma mocną głową i nie tak łatwo go upić (to się jeszcze kiedyś okaże ^^).
Ostatnio edytowany przez Olcara 30 Sierpnia 2015r. 17:16, W całości zmieniany: 1
_________________
0
30 Sierpnia 2015r. 19:17
Dino!
Pierwsza osoba z którą nawiązałem bliższy kontakt :D Zabawna, miła, często spamiła ale ostatnio opóściła się w tym i zostały jej tylko komentarze i forum :< Masochistka, lubi jak ma przy swoich komentarzach minusy i sama je sobie daje :D Kompanka do picia Sayo, również alkoholiczka >:D Wie o mnie najwięcej gdyż się jej zwierzałem z mrocznych sekretow mego życia xD
Ostatnio edytowany przez Cezi 30 Sierpnia 2015r. 20:08, W całości zmieniany: 1
_________________
0
31 Sierpnia 2015r. 0:12
Cezi - nowy baka który odnalazł się na tej stronie... Król gimbusów stał się dla nich wzorem do naśladowania... taki trochę ja z początków on-a. Klei się do każdej xD Zabawny facet który lami w lola. Podgląda swoją siostrę i nie chce mi o tym opowiedzieć :( Z tego co wiem nawet ma jakąś kobitę no i młodziak jak to zwykle bywa. Można o dziwo z nim pogadać co rzadko się zdarza w przypadku nowych osób. Hmm... Nawet go lubie :P
_________________
0
31 Sierpnia 2015r. 9:27
Hajmidal, Haj, mój nemezis! Jest silnym ninja, który lubi atakować wyłaniając się z cienia. Nie jest nieśmiały, a raczej jest tego przeciwnością. Większość osób go lubi, młodsze za to, że jest ich "wujkiem" a starsze, cóż... nie mi wypowiadać się na ten temat. Jest ogólnie lubiany i nie pamiętam, żeby kiedyś kogoś tutaj uraził lub zniechęcił do swej osoby. Co prawda czasem wyolbrzymia swe zalety, jednym słowem traci czasami kontakt z rzeczywistością i jego ego przerasta jego klatę. Zawodowy podrywacz, kiedyś drwal. Aspiruje do miana największego baka hentai na tej stronie i myśli, że nim jest, niestety mam mocne wątpliwości do jego tytułu. Spoko koleś, który łatwo nawiązuje znajomości lub pokaż swych sztuk w łóżku xD W stanie spoczynku leń, który chyba nie wie co robić. Mimo tego, iż nie jest najprzystojniejszym mężczyzną to ma powodzenie wśród kobiet, chyba o tym już mówiłem, ale tak, czy siak warto o tym wspomnieć drugi raz. Można określić jego staż na On-anime, jako stały bywalec. Co do umiejętności walk to trenuje chyba, na pewno ma motywację i raczej nie pozwala sobie w kasze dmuchać, ale niezmiernie coś ostatnio się chwali, ze mnie rozniesie w pył szybciej, niźli opadnie płatek kwiatu wiśni.
Bardzo kreatywna osoba, która ma wielką wyobraźnie (co chyba czasami zasłania mu zdrowy rozsądek), a do tego romantyk piszący wiersze. No cóż na coś musi wyrywać, biedny Haj... Na pewno zabawny i inteligentny, stanowi On osobę ciepłą oraz miłą. Prawdziwy chłop i kompan nie tylko do kieliszka(chociaż z nim nie piłem ;/). Lubi miecze. Dojrzały człek, który nie zasmuca Cię swymi nudnymi(ciekawymi) historiami, czy też nie wypłakuje się na ramieniu. Były chłopak Tajgi. Mieszka w Poznaniu. Na pewno mocno kojarzony z stroną, nie tylko z względu na przyjaźnie zawarte. Średnio toleruje kolorowych chłopców.

Jednym słowem. On jest dobry, może Ciebie poderwać jeśli jesteś kobietą lub dziewczynką. Dojrzały kawaler, jednym słowem dobra partia. Jeśli go nie znasz to musisz poznać, nie znanie jego jest, jak nie znanie On-anime. Złego słowa o nim powiedzieć nie mogę w najgorszym stopniu mogę go określić, jako baka i staruch, to na tyle...

PS: Wiele rzeczy pominąłem, im mniej wie wróg, iż ja wiem, że wiem tym lepiej.

PPS: Zapomniałbym! Zazdrośnik i to wielki, ostatnimi latami, troszku może mniejszy, ale i tak. W środku nigdy nie da się zmienić, chyba.
Ostatnio edytowany przez Plazma 31 Sierpnia 2015r. 9:31, W całości zmieniany: 2
_________________
0
31 Sierpnia 2015r. 11:30
Pan P. zleceniodawca (mało płaci)

Płeć:Mężczyzna

Waga:Brak Informacji

Wzrost:Brak Informacji

Kolor oczu/włosów: Brak Informacji/Brak Informacji

Imię/Nazwisko:Ściśle tajne/Ściśle Tajne

Charakter:Brak Informacji

Pasja/Hobby: Brak Informacji

Ocena ogólna: Za mało informacji aby ocenić i powiedzieć coś o nim.
Ostatnio edytowany przez Chicko 31 Sierpnia 2015r. 11:32, W całości zmieniany: 2
_________________
[url][/url]... i zesłał mnie Pan na ziemię, bym siał zamęt i zniszczenie...
0
31 Sierpnia 2015r. 13:46
Chicko
Maniak militarny, zna się na broniach i uwielbia role snajpera, członek mojej sekty xD, ma fetysz krwi, całkiem ciekawy i zabawny gość ale potrafi irytować jak się nakręci i zacznie gadać o wojsku czy broniach :D
_________________
0
31 Sierpnia 2015r. 19:06
Cezi
Stary zbok z wybujałą fantazją, śmieszny i niekiedy wkurzający żywo rodnych. Podsumowując stary wyjadacz.
_________________
[url][/url]... i zesłał mnie Pan na ziemię, bym siał zamęt i zniszczenie...
0
31 Sierpnia 2015r. 20:43
Chicko
Jakiś człek z nowego pokolenia gimbów. Mało co o nim wiem ale jest dość irytujący. Kiedyś sprawdzę jego wiedzę na temat broni.
_________________

Strona 19 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.