Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 20 z 44
0
31 Sierpnia 2015r. 23:47
Hajmidal - człowiek o nicku, w moim mniemaniu inspirowany nordyckimi mitami. Jest dobrym kumplem od kielicha, oraz niezdrowym, gardzącym humanistami ścisłowcem, za co w końcu przebiję go włócznią. Ponadto z pewną dozą duszy muzyka, choć jako ścisłowiec zapewne nie wierzy w duszę, zatem pozwolę sobie rzec, że uczy się obsługi instrumentu, lecz niestety nie dostanie w tej dziedzinie tytułu inżyniera. Oprócz tego jeden z weteranów tej strony, co wskazuje na pewne niezdrowe procesy w sferze psychicznej, jako, że funkcjonuje tu w miarę długo. Dodatkowo przedstawiciel charakterystycznego podejścia do kobiet, lover of life, singer of songs, drinker of drinks.
_________________
0
1 Września 2015r. 13:01
Erdesu
Niezbyt dobrze go znam, pewnie dlatego że większość czasu spędziłem na tej stronie akurat gdy go nie było ^^ Moge tylko powiedzieć że ma dystans do siebie i ogółem do wszystkiego, nie bierze wszystkiego do siebie i nie obraża się, tylko "płynie" razem z tym co się do niego mówi, podobno były mąż Sayo >:D Obiło mi się że jest niewiele starszy ode mnie, lubie go za charakter i humor. Wydaje mi się że to humanista, nie spytałem więc nie dostałem odpowiedzi bezpośredniej, ale wszystko na to wskazuje ^^
_________________
0
18 Września 2015r. 20:19
Cezi, Człowiek z bardzo specyficznym humorem. Na pierwszy rzut oka Cezi to stary
obraza
. Na prawdę jest po prostu starszym gościem który strasznie czepia się ortografii. Nie tak dawno założył jakąś sektę ale ponoć już się rozpada. Cezi ma również niezłe zdolności aktorskie ale jakimś artystą nie jest. Jest on dość irytujący ale czasem potrafi być nawet miły.
Ostatnio edytowany przez Ksu-Kub 18 Września 2015r. 20:20, W całości zmieniany: 2
_________________
0
19 Września 2015r. 1:04
Ksu

Dzieciak z miotłom w tyłku, ale czasem wrzuci na luz i jest całkiem spoko ^^ Zbyt poważny jak na swój wiek, bardziej taki emowaty, Olcara go zaczepia a ten nie reaguje na jej zaczepki :D
_________________
0
19 Września 2015r. 17:54
Cezi
W mojej opinii to wariat, który nie bałby się przejechać rowerem całą Polskę, aby dotrzeć nad morze i tam szukać bunkrów xD
Męczydupa i zmora uploaderów. Zawzięty jest w zadawaniu pytań typu: "kiedy będzie kolejny odcinek XXX" Mimo tego facet jest w porządku i można z nim pogadać.
_________________
Raz podjęta decyzja nie podlega zmianie


[center]
0
20 Września 2015r. 12:16
Raziz to miły człowiek, który zawsze poczęstuje pyszną kawą z rana kawoholik xD ^^ jest jednym z dinozaurów na on-a :D pracuje ciężko jako uploader i co chwila ktoś mu zawraca głowę o nowe odcinki xD można z nim fajnie pogadać i robi świetne zdjęcia ^^ piękne norweskie krajobrazy *-*
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
20 Września 2015r. 13:38
Sayoko - mała dziewczynka o ciekawym głosie :P Uczy sie jak to jest być baką i całkiem nieźle jej to wychodzi. Alkoholiczka często pije wraz z Olcą. Uczy sie w Koszalinie czyli całkiem niedaleko mnie, wiem ze gra na klarnecie. Utalentowana i zboczona. hmm była? żona Era. Bardzo fajnie z nią się rozmawia, pomimo różnicy wieku. Co chwile kogoś tyka albo ją tykają :P Ogólnie bardzo ją lubię :P
_________________
0
20 Września 2015r. 20:26
Wujek Hajmidal, jak można się domyślić, jest moim wujkiem. Jedna z osób, które znam od początku mojej przygody z tą stroną, czyli dość długo xd
Jest leniwym baką i dawno się ze mną nie bawił (to przez to, że wchodzę raz na ruski rok, żeby zmienić av, ale csiiii) przez co jest mi bardzo smutno ://
O ile dobrze pamiętam, to kiedyś miał niebieskiego irokeza XDD Milion razy już o nim pisałam w tym temacie :')))
Trochę mi się już pozapominało, wiele mnie tu ominęło, ale to nie zmienia faktu, że wciąż go lubię ^^
_________________
0
21 Września 2015r. 19:39
Uuuu, Vanish![Mam prawa autorskie do tej ksywy.] Ma teraz bardzo ładny avatar, ekhem... W sumie niewiele mogę napisać. Kiedyś była wkurzająca, teraz wygląda na to, że zmądrzała [albo ja zgłupiałam, kto wie xD] i wydaje się być dobrą osóbką. Wpada rzadko, bywała istnym spamerem na forum. Haj jest jej wujaszkiem, Wnadzia jest... nawet nie wiem kim, ale na pewno coś robią razem... ekhem xD Zawsze jak na nią patrzę [już po zmianie nicku] to mi się przypomina, że gdy zakładałam konto, to chciałam sobie taki nick machnąć ^ ^
_________________
0
22 Września 2015r. 11:10
Mafffffffff, moja boska Muffinka i słodki Ptyś :3
Jest szalona i często kiśnie xd Ma przecudowne kapcie i suszy bułki na kaloryferach.

Chciałaby mieć Leviego pod łóżkiem i na łóżku i w ogóle. ROZMAWIA Z RONEM. I w dodatku to lubi.
I mnie lubi, podsumowując, ma trochę nierówno pod sufitem :D
Lubi SOWY, koteły i pewnego STAREGO elfa. Jest boskim towarzyszem do ge... wkrętów :D
Uroczy zboczeniec i moja sex niewolnica od stawiania świątyń!
Nie będę produkować kolejnego wall of text, dlatego już skończę:C
Ale aj lowju Maffciu <3


Ostatnio edytowany przez Dziabeł 22 Września 2015r. 12:15, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Września 2015r. 15:21
Dziabłowa

Nie taka zła jak się dłużej przycupnie na on-a, chodź jej "bat" boli ^^ Poprztykałem się z nią na początku mojej "kariery" ale jest całkiem miła i fajna. Potrafi wypomnieć każdemu słownictwo gdyż bardzo zagłębia się w archiwum. Nie lubiana chyba tylko przez osoby które mają z nią doczynienia pierwszy raz. Rządzi żelazną ręką i nie ma z nią dyskusji, wyznawczyni zasady admin ma zawsze racje a jak uważasz że jest inaczej dostajesz muta ^^
_________________
0
22 Września 2015r. 19:52
*choć
*nielubiana
Muhahahah, musiałam XD

Irytujący gimbus, który zaczyna się wyrabiać :D W dodatku pisze jakieś pomówienia na mój temat:c Ja, miła? No weź xD
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 22 Września 2015r. 19:53, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Września 2015r. 20:27
Dziabąszcz. Mój osobisty szat... szalony stwór.
Muszę ją zaspokajać, a to ciężki kawałek chleba, ew czerstwej bułki. Wyjawia moje krypto-tajne tajemnice!! D:
Lubimy razem pobawić się xD Zrobiła dla mnie sówki, które są gejszami mojego mynsza, czasem moimi. Dzisiaj z jedną spałam, trochę się pogniotła :3
Lubi malować po ścianach, ale czasem robi to przyzwoicie na kartce papieru... o, powinna mi coś narysować x3 Lubi gotować, to cenię w ludziach, haha. Właściwie jest moim bóstwem mądrości, gdy nie wiem co mam zrobić.
Ogólnie taka wiedźma, lepiej uważać jak jej się nie spodobasz xD Czy warto z nią gadać? Pff, lepiej uciekać zanim zauważy xDD
Aj luff ju maj diabollo, o hella bella~! <#
_________________
0
22 Września 2015r. 20:31
Maffu Toffu Loffu :P

Mały słodki ptyś który potrafi mnie rozbawić jak nikt inny, słucha dobrej muzyk. Fanka Johna Snowa. Jej poczucie humoru jest dziwne i nigdy nie umiem go wyłapać. Co dziwnie mamy ze sobą wiele wspólnego. Pokonałem ją w gifowej walce. Po 2 latach w końcu dostałem jej fotę ale warto było czekać. Lubie ją macać a jest co macać <3 :D Nie wiem co tam z Aś robią ale kiedyś sie dowiem :D
_________________
0
22 Września 2015r. 20:48
*choć
*nielubiana
Muhahahah, musiałam XD

Choć jest prawidłowe http://sjp.pl/cho%C4%87 >:C
A spacje zjadłem, racja :|
_________________

Strona 20 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.