Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 21 z 26
0
22 Września 2015r. 22:01
offtop~ tam powinno być choć, a jest chodź
chodź w sensie chodzenia, a choć jej bat ^^

Mnie tu nie ma, opisywać Adasia xD

– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
23 Września 2015r. 17:35
No Hajffu, No Laiffu!!
Hajm największy Baka Hentai tej strony i mój najlepszy Baka-sensei ^^ umysł ścisły, gardzi humanistami :P hmmuje, albo tyka, żeby pokazać swoją obecność na spamie :D zamierza jechać do Japonii a ja zamierzam wślizgnąć się do jego walizki xD mieszka niedaleko mnie, naprawdę świetnie się z nim pisze i czekam, aż w końcu odzyska swój kolorek ^^ podrywacz, wiadomo, no i ma dzisiaj urodzinki, więc sto lat, sto lat! ucz mnie jak najdłużej Bako xD

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
23 Września 2015r. 20:19
Sayoko! A raczej Sardyna ^^ Chodzi do szkoły muzycznej, gra na klarnecie. Mieszka w internacie, a jej współlokatorki ciągle grają w "The Forest". Ma ładny głos i mimo że chcę z nią pośpiewać, to wciąż się wykręca. Była żona Era, często tyka się z Cezim. Ogólnie śmieszna i ciekawa osóbka, lubię ją :D
23 Września 2015r. 20:21
Allsee, Herbacianka, Patrycja, Jelonek

Daje orać pole tylko wybrańcom i się o to wypomina, obsesja na punkcie herbaty, zabawna, miła, da się pogadać na poważnie jak i dla jaj, mały szpieg który widzi i słyszy wszystko podsłuchuje na skajpajach a odzywa się tylko przy garstce osób :v Nie umie robić bawarki choć ją lubi, ma całkiem ciekawy profil i fajne avki ^^
23 Września 2015r. 20:56
Cezi, Czaruś, dość ciekawy człowiek, który na początku mnie irytował, ale z czasem go polubiłam. Uwielbia podróżować, a mimo to nie był na najpiękniejszym w Polsce Dolnym Śląsku. Zboczeniec, lubi wszystko co się rusza i ma co najmniej dwie nogi. Zakładał jakąś sektę, ale w sumie nieliczni wiedzieli o co tak na prawdę z tym chodziło. Jako pierwszy orał mi pole i na jednym razie nie skończył, z tego co wiem to gra w LoL'a. Miał nauczyć mnie robić bawarkę, ale jakoś się tego nie doczekałam :c Częściej żartowniś i jajcarz, ale poważny też potrafi być. Mój senpai, czepia się, że mało mówię na skejpajach, mimo że potrafię przez dłuższą chwilę się z nim droczyć :D
24 Września 2015r. 15:28
Co mogę powiedzieć o Herbacianej damie... na pewno uwielbia herbatkę i wszelkiej maści słodycze, czasem nawet sama je wypieka ^^ Źle kojarzy się jej blok czekoladowy, bo miała okazję się skaleczyć przy jego krojeniu, mimo to nadal ma na niego ochotę ^^ Oprócz łakoci interesuje ją cosplay i jak się nie dawno dowiedziałem coś ciągnie ją do mechaniki, ciekaw jestem bardzo co z tego wyjdzie :D
3 Lutego 2016r. 15:27
Beziuuu :3
Niby Bezimienny, a jednak znam jego imię >:D
Główny dostawca bimbru na on-a, spamer spamer i jeszcze raz spamer xD zafascynowany motoryzacją jak mało kto :D włazi do wody przy minusowej temperaturze brr D: Chyba lubi przebywać na moim profilu xD Jedna z pierwszych osób, z którymi załapałam jakiś kontakt na on-a ^^ bardzo fajna osóbka :3 można z nim porozmawiać na naprawdę wiele tematów :>

0
3 Lutego 2016r. 21:02
Sayooo :D ^^
Młoda, rozgadana zawsze wesoła osoba ^^ śpiewa i gra w szkole muzycznej :D uwielbia śpiewać i grać na skajpajach <3
spamerka z naszego trio^^ w sumie nawet nie wiem kiedy zaczęłyśmy gadać, spamować i pić na profilach :D ^^'
jednak od razu się polubiłyśmy ^^ uwielbia się turlać po spamie zawinięta w kocyk xD
można z nią pogadać o wielu sprawach ^^ ale najwięcej o się pośmiać xD
w sumie po prostu PYZA :D
Ostatnio edytowany przez MyszaK715 3 Lutego 2016r. 21:03, W całości zmieniany: 1
4 Lutego 2016r. 19:43
Mysia - najbardziej przyjazne stworzenie na on-a; zawsze wesoła, sympatyczna, acz wrażliwa i prywatnie dźwigająca słodki ciężar macierzyństwa. Wypija ogromne ilości wirtualnego alkoholu w postaci tych najmocniejszych i często drogich, co motywuje tym, iż wirtualne są w pełni darmowe, a rodzaj kaca po tychże trunkach należy do tych najprzyjemniejszych, czyli nieistniejących. Mysia umie także szpagaty i inne brawurowe wygibasy, które dobrze wyglądają, prawdopodobnie nauczyła się ich na szkoleniach przygotowujących do roli naczelnego ninja bojówek Arki Gdynia. Mysia jest fajna. Lubię Mysię.
8 Lutego 2016r. 20:10
Kto jest tu dłużej i mnie kojarzy, to wie, że mam dziwną słabość do tego tematu. Skoro rzadko tu wpadam, to nie gancie mnie za to, że mało tu napiszę:'D

Erdesu, nie miałam okazji z nim porozmawiać (przynajmniej sobie nie przypominam),ale jest jedną z tych osób, które mimowolnie kojarzę, choć nie do końca jestem pewna, dlaczego. Z tego, co pamiętam, to był w redakcji (o ile dalej nie jest) w tym czasie, kiedy ja byłam, wiec to mogło mieć wpływ na moją pamięć :D Ogólnie kojarzył mi się zawsze z kimś zamkniętym i tajemniczym, ale to pewnie przez to, że z nim nie pogadalam xd Chyba również udzielał się sporo na forum (kiedy ja je przejmowałam, żeby nabić trochę expa xD). Nic więcej powiedzieć nie mogę, ale wydaje się być dość ogarniętą i sympatyczną osobą (ale pozory mogą mylić, bez obrazy :v)
Ostatnio edytowany przez Vanillia 8 Lutego 2016r. 20:12, W całości zmieniany: 1
9 Lutego 2016r. 0:25
Vanillia

Nigdy z nią nie pisałam. Możliwe, że dlatego, że rzadko tu wpada. Ma przyjemny dla oka avatar. Obejrzała dużo anime w porównaniu do mnie. Wydaje się mieć dobre poczucie humoru patrząc po powyższej wypowiedzi i małym druczku przez, który męczyłam się z przeczytaniem jednego zdania. xd Wydaje się też być pełna energii i ma ciekawy gust. No cóż więcej można powiedzieć o osobie, której się nie zna i, z którą się słowa nie zamieniło (z tego co pamiętam). xd
9 Lutego 2016r. 20:47
Szopel.. Hmm.. Tajemnicza osób, ale ciekawa osoba... Avatar fajny (y) Długo nie jestem na tym forum także krótko i na temat :V
9 Lutego 2016r. 21:56
Random. Niby dorosły, a czytać ze zrozumieniem nie potrafi.
9 Lutego 2016r. 22:22
Nie znam, pierwszy raz człeka na oczy widzę, ale zauważyłem, że ludzi osądzać bardzo szybko.. Hmm, hmm.. Nie dobrze.
9 Lutego 2016r. 22:51
Irytujący człowiek nieprzestrzegający zasad gry. W tym temacie zawsze staram się napisać dużo, ale w tym przypadku naprawdę nie przychodzi mi nic innego do głowy jak tylko irytujący. .-.

Strona 21 z 26
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2018
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.