Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 22 z 44
0
9 Lutego 2016r. 23:39
Sayo, słoneczko Spamu, która jak błyśnie, to raz a porządnie (okulary przeciwsłoneczne wymagane). Cezi twierdzi, że lubi sobie popić, ale ja tam mu nie wierzę, każdy może się czasami zalkoholizować :> Mała, słodka pultynka, pyzunia, wiecznie wesoła i uśmiechnięta, noo chyba że Cezio ją zaczepia/wywraca/strzela z recepturek. Dziewczyna do tańca i różańca, zawsze dobrze się dogadujemy ^^ Dzisiaj dowiedziałam się, że jest na dodatek super muzycznie utalentowana! :o Wielki szacun za to, bo do muzyki trzeba mieć smykałkę i cierpliwość do trenowania :3 Ma bardzo ładny avek, pochodzi z ery ludziów co mają GG (niewielu nas zostało chlip chlip). Ogólnie jak opisywać, to w samych superlatywach <3
_________________

0
10 Lutego 2016r. 12:06
Mion, jakoś wcześniej nie gadałyśmy razem xD dopiero od jakiegoś czasu^^
Pięknie rysuje<3 ma królika <3 i tez je strasznie uwielbia(?) xD wesoła i uśmiechnięta ^^
Wydaje mi się ze jest wielka gadułą xD ogląda serial"wspaniałe stulecie" xD w sumie na razie tyle mogę napisać xD bardzo mila osoba którą od razu polubilam^^
_________________
Nie poddawaj się, po prostu bądź sobą. Bo życie jest za krótkie, aby być kimś innym.
0
10 Lutego 2016r. 12:33
Mujsza :)
Jedna z najlepszych osób, które poznałam na tej stronie. Alkoholiczka, która rozpija nieletnich. Potrafi śpiewać i tańczyć (wszystko widziałam). Jest bardzo miła i prawdopodobnie z każdym się dogada. A no, wygląda na młodą dziewczynę, ale nie dajcie się zwieść to starucha jakich tu mało xD
_________________
0
10 Lutego 2016r. 12:57
Olca<3 kochany nerwus który ogrywa mnie w tysiąca xD kochana osoba o wielkim sercu z którą od razu się dogadałam xD
Miałyśmy iść razem do mam talent xD hahaha Jest autorką wielkiej księgi spamu która rośnie w oczach niebawem w sklepach xD niektórzy wołają na nia Dino. W sumie dalej nie wiem dlaczego xD alkoholiczka z naszego trio xD wielki spamer który twierdzi ze jest bardzo mloda xD a zegar powoli tyka xD uwielbia czytać kryminały <3 również uwielbia stare zdjęcia <3 z Olca można pogadać, pośmiać i powygłupiać <3 kochany cielak xD
_________________
Nie poddawaj się, po prostu bądź sobą. Bo życie jest za krótkie, aby być kimś innym.
0
10 Lutego 2016r. 13:19
Myszata, uszata, pyskata xD <3 Mymymymymymyszaaa
Kochana Mysza, z którą uwielbiam się turlać, kryncić piruety, tańcować pić żelkowódkę xD i ogólnie czyste szaleństwo xD Nasza znajomość zaczęła się od spamu po profilach xD potrafi ślicznie śpiewać, tańczyć <3 Mysza artystka :3 Można z nią porozmawiać dosłownie o wszystkim ^^ starucha xD ale jest młoda duchem, co roku obchodzi 18! \o/ śmieszka :3 Mieszka całkiem niedaleko :> Kiedyś do niej przyjadę, zjem pizzę i przy okazji wyrzucę ten zegar, który zawsze okropnie tyka na skajpach -.- Gdy jeszcze chodziła do szkoły, była niezłym ziółkiem i zapraszała na wagary całą klasę xD Jest dla mnie trochę jak starsza siostra <3 Cieszę się, że poznałam taką wariatkę :3
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
12 Lutego 2016r. 15:18
Sayo - Podczas pobytu w Hiszpanii Ernest Hemingway o niej właśnie napisał słynne słowa: ,,Chyba tak". Sayo jest istotą młodą, ambitną, leniwą, acz uzdolnioną, wesołą i podobnie jak Mysia jest koneserką wirtualnych trunków. Niemal wszystko zostało tu już o niej powiedziane, aczkolwiek mało kto wie, że kiedy Sayo była małą dziewczynką, chodziła do przedszkola. W następnych latach życia rodzić zaczął się w niej muzyczny talent, postanowiła wówczas, że będzie jednocześnie grać i śpiewać, dlatego poradziła się profesjonalisty, chórzysty lokalnego kościoła, pytając jaki instrument będzie najbardziej pasował do jej wokalnych zdolności, na co nauczyciel bez wahania poradził jej klarnet. Wszyscy lubią Sayo. Lubię i ja! ^^
_________________
0
28 Lutego 2016r. 21:28
Dość długo czekałam, aż ktoś ruszy, żeby nie pisać znowu o tej samej osobie, no ale nikt się nie kwapił.

Erdesu, człowiek o profilowym, które kiedyś miałam przyjemność rysować pod wpływem nudy (w sensie, wzorowałam się na tym obrazku xd). Z tego, co widzę na profilu, to powinien być studentem, ale kto wie... Jego krótki opis na profilu bardzo mi się podoba i widzę w tym też trochę z siebie :) Najwidoczniej jest osobą pomocną, a w tych czasach się to ceni. Lubi tworzyć i pisać, co potwierdza fakt, że był (albo nadal jest, nie chce mi się sprawdzać) tu w redakcji. Jak czytałam, jak pisał w tym temacie, to mam wrażenie, że widzi w ludziach głównie dobre strony, ale to już moje własne przemyślenia. Osobiście uwielbiam ludzi z artystyczną duszą i dozą marzycielstwa, także mimo, że z nim nie rozmawiałam, jest u mnie raczej na plus ^^
_________________
0
29 Lutego 2016r. 10:18
Vanilia... dawno jej tutaj nie widziałem. Bardzo pozytywnie nastawiona dziewczyna, która zgubiła swoją Pandzię :D. Dość często ma (miała) ciekawe fazy i głupawki, wystarczyła odrobina osób o podobnym poczuciu humoru i od razu ruszała w bój. Zawsze kończyło się minimum jedną ofiarą wirtualnej śmierci i przynajmniej jedną sytuacją łóżkową. Mały zboczuszek :P. Nie da się jej nie lubić, a w każdym razie ja tak uważam.
_________________
Siła zamknięta jest w Tobie - otwórz swoją głowę.
0
3 Marca 2016r. 23:44
Mam ochote tutaj napisać, ale nie wiem co, gosh.

Ten oto użytkownik wydaje się spokojnym człowiekiem, raczej bezproblemowym, ale jedno ostrzeżenie może oznaczać wszystko!
Chyba niezauważalny dla mnie, nie w złym sensie, po prostu jakoś średnio go widzę, o to chyba to.
Ciaciam!

I nikt nikogo nie zgubił. XD
_________________
Meh

0
3 Marca 2016r. 23:48
PANDZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Stara się być miłom osobom.
Potrafi zajść za skurę jeśli na prawde kogoś nie lubi i ta osoba jest wyjontkowo hamska.
Jest Pandom lecz rużnie na niom mówiom.. Przyjaciele mówiom do niej zazwyczaj Neko, ale zdaża im sie Krasnalu, Lilipucie lub Mała Pandzioszko z powodu jej niskiego wzrostu.
Ma wszelkiego rodzaju bluzy z ószami zwierzontek(od Pand, pikaczuu i Koty.)
Do tego boji sie wielu rzeczy
_________________
0
4 Marca 2016r. 0:09
Oni to jest Lenon. Kochałby pokojowo wszystkie kobiety! Ew te, które wyglądają na kobiety, nie znam szczegółów. Lubi się mrozić przy zimnych kobietach, pracuje nad swoim kominkiem by ogrzać niektóre.
Kiedyś był... taki spoko, teraz chyba trochę się zepsuł, ale da się jeszcze go uratować xD

Wnadzion, Wnaszion, Wanda, się wtryniła D:
Moja żona <# Czasem dziwnie rozwijamy się na spamie, że inni aż milkną... nie wiem czy wychodzą, mdleją, może jedzą popcorn albo nim się krztuszą xD Zabawna, zna się na kejach popach, muszę wyciągnąć od niej info na ten temat. Dobra dziołcha do tańca i... xD
Ostatnio edytowany przez Maviya 4 Marca 2016r. 0:12, W całości zmieniany: 1
_________________
0
4 Marca 2016r. 0:13
Maff, to moj przystojny, męski mąż.
Ma 2 dzieci, ze mną, bliźniaki, chłopcy cud miód.
Przystojnie mu w boa ruszoffym, tak męsko wygląda.
Oh, ah, zachwycam się
Jest cudowna, świetnie się z nią pisze, wgl to jak zawsze na spamie w późnych godzinach nocnych pieszemy, o gosh.
Cudowna, najcudowniejsza.
Najlepszy zasysacz na świecie, no mówie wam.
Ostatnio edytowany przez Pandziaaa 4 Marca 2016r. 0:14, W całości zmieniany: 1
_________________
Meh

0
4 Marca 2016r. 0:19
-Jest człowiekiem i to w dodatku dziewczyną(bez kitu ona naprawdę nie jest pandą, chociaż gdyby nią była to panda z grilla to nie głupi pomysł)
-pozytywnie zakręcona (szczególności gdy piszę na spamie)
-gdy nie ma rozmowy na spamie stara się ją rozkręcić (swoją drogą pewnie najpierw piszę a później czyta co napisała)
-ma setki bluz w motywach zwierząt (stwierdzono również że ma bluzę krowy ponieważ się ich boi i nosząc ją chce przezwyciężyć swój strach- tak trzymać jesteśmy z tobą)
-ma pełno cytatów z anime na profilu które starannie dobrane mają być jak najbardziej tru i deep (po polsku już są dlatego gdyż bała się że po angielsku mogło to znaczyć w ogóle coś innego więc wrzuciła je już po przetłumaczeniu w google )
-uwielbia macać łydki...nie chyba coś pomieszałem, nieważne.
-zna się na muzyce bo przesłuchała kiedyś kawałki z mojego profilu
-uwielbia Yuri
-sama w sobie Pandzia jest miłym i otwartym ludziem który z każdym znajdzie temat, można odnieść wrażenie że emanuję empatią
_________________
0
4 Marca 2016r. 12:45
Onizuka.. hmm
Wariat, raczej zawsze uśmiechnięty i pełen optymizmu.
Czasem udaje mu się wrzucać dobre piosenki na spamie:>
Lowelas:> takie odnoszę wrażenie ^^
W sumie to tyle^^'
Ostatnio edytowany przez MyszaK715 4 Marca 2016r. 12:46, W całości zmieniany: 1
_________________
Nie poddawaj się, po prostu bądź sobą. Bo życie jest za krótkie, aby być kimś innym.
0
5 Marca 2016r. 14:35
Myszak to wesoła osoba, dużo spamuje, słucha muzyki trap(za co plus ma xd)
Dużo odwiedza jej profil, soo, chyba spoko.
_________________
Meh


Strona 22 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.