Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 23 z 44
0
6 Marca 2016r. 8:10
Pandzia, Wandzia
Długo jej tutaj nie było. Z tego co widziałem na zdjęciu to stała się piękną młodą kobietą. Z tego co pamiętam, to lubiła różne groźne tematyki, groźna dla potencjalnych partnerów seksualnych i zbyt młodych uczestników SpamLive. Lubi (lubiła) piosenki The Billa, a w szczególności Kurczak Zapłodowy. Bardzo ciekawa istota, która w odpowiednim nastroju potrafi zmienić humor każdemu. Osobiście uwielbiałem jej głupawki. Bardzo pozytywna istota. Jeśli nie znasz, żałuj.
_________________
Siła zamknięta jest w Tobie - otwórz swoją głowę.
0
6 Marca 2016r. 15:18
Kasownik.. Kasowniczek.
Był zielony a jest czarny. Czyli skutki słuchania Black Rapu, a szczególnie - Gangsta Rap-Nigga Nigga Nigga. Zapewnie przystojny amant, magnes na laski. Zmienia często zdanie jak kobieta ale nią nie jest. Przyjaciel zwierząt i gimbusów. Kiedyś ambitny i często dostępny a teraz pochłonięty życiem i prawie zapomniany.
Koniec, o tym człowieku już nic więcej nie darady napisać. A teraz proszę kilka słów o mnie! :3
_________________
0
12 Kwietnia 2016r. 12:07
Awwww a co mnie tu się trafiło XD
Karolcia! Człowiek o 100 twarzach i jednym uśmiechu xD Pan "zapuszczę sobie grzywkę" :d pamiętam, że po powrocie na on-anime po chwilowej przerwie, nie za bardzo go kojarzyłam, plus nie wyglądał na zainteresowanego znajomością, to nie zaczepiałam :d
Jeśli dobrze pamiętam, to od jego słit foci i tematu grzyweczki nasza bliższa znajomość się zaczęła xD w trakcie jednej z rozmów okazało się, że znamy się z innej strony o anime, lecz do tej pory nie byliśmy tego świadomi :D jaki ten świat animu malutki. Człowiek wyglądający niepozornie, a okazuje się, że chłop górnikiem jest xD To ta grzyweczka, którą tak dumnie się chwali, myli innych!!
Karolcia jest wesoły, uśmiechnięty, miły i przyjacielski, po prostu psiapsiel do rany przyłóż ^3^
_________________

0
12 Kwietnia 2016r. 20:31
*uważa się za nie wiadomo kogo,
* Wulgaryzmy przesłodzona pinda - tak mówią za jej plecami ^^
*myśli że potrafi świetnie rysować, a w rzeczywistości powinna popracować szczególnie nad ustami i dłońmi, które aż rażą po oczach,
*tworzy jakieś bzdurny front opozycji skierowany przeciwko adminowi i zbiera bzdurne dowody na jej niekompetencję,
*tworzy niepotrzebne tematy w celu zamieszczania jeszcze bardziej niepotrzebnych rysunków/memów i uj wie czego,
*staje w obronie "uciśnionych" żeby to pokazać jak jest dobra, miła i w ogóle,
*lubi wrzucać zdjęcia w temacie żeby wszyscy pisali jej jaka to ona nie jest "śliczna, piękna" itp itd
*myśli że jest inteligentna
*trzyma się z głupimi gimbusami
*ach tak, ma grupę dziwnych lizodupów, którzy dodatkowo jej słodzą ^^
Ostatnio edytowany przez Bastet 12 Kwietnia 2016r. 20:55, W całości zmieniany: 2
_________________
0
12 Kwietnia 2016r. 20:47
Jest miła, kochana, cudowna. Nie wiem jak dokładnie to się stało, kiedy nasza relacja się rozwinęła aż do przyjaźni i mojej platonicznej miłości do Ciebie, ale chyba byłyśmy dla siebie niemiłe.. i tak wyszło. Kocham z Tobą rozmawiać o Wulgaryzmy dupie marynie i potrollować ludzi. Jesteś bardzo życiowa i zabawna. Taki mój kochany mały trollik no-life. Kocham Cię. Kocham.
_________________
0
13 Kwietnia 2016r. 16:14
Lila. Postanowiłem zaryzykować tego posta :)

Ciepła, otwarta istotka o nieco wybuchowym temperamencie.
Mam wrażenie, że czerpie z życia garściami. Wszystko albo nic. Huragan Lila.
Milutka, pomocna, jak trzeba, to nawet okna umyje.
Dobrze gotuje! Chętnie zjadłbym wreszcie te pierogi :P
Ma świetne włosy i słabość do Patrycji, zupełnie nie wiem dlaczego... he he.

Ostatnio edytowany przez Ragnar 13 Kwietnia 2016r. 16:15, W całości zmieniany: 1
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
0
15 Kwietnia 2016r. 22:49
Okej, jegomościa średnio kojarzę, bo nie jest nałogowym lub starym jak piernik użytkownikiem On-animes, poza tym nie ma cycków, ani 12 lat, więc po co mi taka znajomość?

Do rzeczy:
Ragnar, osoba raczej dobra do zaznajomienia, na pewno nie irytuje poważanych ludzi. Czyta książki między innymi Ćwieka, więc na pewno ma jaki taki gust. Wydaje się, że lubi bawić się myślą, co cenię sobie w innych ludziach. Jest osobą logiczną i uporządkowaną, chociaż wielu patrząc na niego może za pewnie powiedzieć, że panuje chaos u niego lub w jego głowie. Myślę, że jego muzykę mógłbym słuchać, jednym słowem, że jest dobra. Ma humor i dystans do siebie. Leń z jednak charakterem, nie jest to tuzinkowa osoba. Niestety nie mogę nic więcej powiedzieć, czy wywnioskować. Może oprócz tego, że masz trafny gust do wyboru awatarów i dostrzegasz sztukę. Miły osobowość, jak dla mnie, którą bym chętnie zaprosił na piwo i zakolegował się, nie mniej posiada swe wady, jak każdy. Dobry człek i tyle.

(Tak, opisywałeś już mnie raz tępa dzido!~Do Ceziego
jeden opis
)
Ostatnio edytowany przez Plazma 16 Kwietnia 2016r. 0:45, W całości zmieniany: 2
_________________
0
15 Kwietnia 2016r. 23:51
Plazma, nie jestem pewien czy nie opisywałem ale nie chce mi się szukać..

Po prostu jest OK. Maniak loli, zboczeniec, diament(:v) w lolu, lubi grać Rammusem :v. Oczytany, grammarnazi, zaraża ludzi kropkami i poprawną polszczyzną. Kiedyś pisał powieść fantasy w której były osoby z on-a, lecz nie słyszałem żeby ją dokończył pomimo mojego biadolenia o to :|. Coraz rzadziej wchodzi na on-a, wygląda jak Dżizas, co by tu jeszcze napisać.. Leń z wyrafinowanym językiem :v

Ostatnio edytowany przez Cezi 16 Kwietnia 2016r. 0:26, W całości zmieniany: 1
_________________
0
3 Maja 2016r. 13:47
Cezi. Jedyna osoba ze świeżej fali animków (w sensie nowi od mojego zaprzestania wchodzenia na stronkę), którą jakoś kojarzę xD. Podczas jednej z moich krótkich wizyt na spamie porysowalismy sobie w sketchtoyu (w sumie mnie bardziej wciągnęło, nagła inspiracja po długiej przerwie w rysowaniu) i trochę dopieścił moje ego komplementami. Przez innych animków w proponowanych znajomych na fb wyskoczył mi właśnie on xD. Ogólnie przez moje rzadkie wypady na on-a niewiele mogę powiedzieć, ale z tego, co zdążyłam zaobserwować z ukrycia (feel like a ninja), łatwo przyciąga do siebie ludzi, co wg mnie, jest jak najbardziej cechą pozytywną. Ogólnie człowiek ciekawy, nie powiem, że nie :D
_________________
0
3 Maja 2016r. 22:10
Vanillia, dawniej BlueVanillia przez wredne on-animowe Małpy zwana Vaniszemlub, przez jeszcze gorsze stworzenia, Tirem.
Nie znam, nie mogę się wypowiedzieć :P
A tak bardziej poważnie (jak na mędrca z brodą przystało) bardzo pozytywna osoba, z dużym dystansem do siebie, znany i lubiany członek on-animowej społeczności :)
Tworzy ładne bazgroły, pstryka ładne zdjęcia, używa niezrozumiałych skrótów.
Jej głównym zmartwieniem jest średnia zaniżona przez 4 z religii.
Podobno chodzi w obcisłym wdzianku, a jej ulubiony sposób ułożenia włosów to "kucyk". :p
Ogólnie: spoko gimbus :p


Ostatnio edytowany przez Karasu 3 Maja 2016r. 22:11, W całości zmieniany: 2
_________________

0
4 Maja 2016r. 21:23
Tomasz, Tomek, Tomeczek, Tomunio
No cóż, poza tym że wygląda jak kuc, nie mówie że brzydal tylko jak typowy Korwinista, jest interesującą osóbką, miłą, dobroduszną, uczynną..
Nie no, jest momentami też skurczybykiem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, o ile tak można :v Ma fajny kolorek, bardzo cenie u niego dystans do samego siebie, jak zresztą u każdej osoby która takowy posiada.
Cichy strażnik spamu \o/
_________________
0
4 Maja 2016r. 21:49
Cezuuś Cezolek Krejzolek
kucharz który już dla mnie nie pracuje :o
nawet nie przeprasza że mogę paść z głodu.. :(


Zwariowany, czasem pyskaty :D :v
Czasem potrafi zirytować ^^' \o/
ale tak to w porządku facet \o/
Można się z nim powygłupiać ^^
lubi kawę z maca, warkę i jeździć na rowerze z czego duży plus \o/
Dobrze rysuje :D ja czekam xD
Uwielbia samoloty :>
Ostatnio edytowany przez MyszaK715 4 Maja 2016r. 21:50, W całości zmieniany: 1
_________________
Nie poddawaj się, po prostu bądź sobą. Bo życie jest za krótkie, aby być kimś innym.
0
29 Maja 2016r. 23:01
Cóż, nie piszę tutaj, ale zaryzykuję i coś napiszę. ^^'

MyszaK715 - Dość sporo pisze na spamie i myślę, że ma pewne poczucie humoru, co uważam za pozytywną rzecz i że jest osobą trochę sentymentalną.
_________________
0
30 Maja 2016r. 17:32
Astral
Najbardziej tajemnicza kobieta na on-a. Kiedyś wiedziałem nawet jak ma na imię, ale zapominałem, a tak niewiele o niej wiem (co jest bardzo dziwne). Dobrze się z nią rozmawia i pisze spoko artykuły. Znika i pojawia sie co jakiś czas :P
_________________
0
7 Czerwca 2016r. 22:57
Wujek Haj, Adaś, Migdał, teraz jeszcze zastępca xD
Towarzysz do zabaw z nożami, zboczuch jakich mało. Napastuje wszystkie przedstawicielki płci pięknej na stronie, ale jako mój wujek ode mnie trzyma się z daleka (nie licząc pewnych komentarzy pod zdjęciem na fb, wstydziłbyś się :/ ). Ogólnie śmieszny i pozytywny człowiek. Kiedyś był drwalem z niebieskim irokezem. Jedna z tych osób, za którymi podświadomie przepadam. Dla niego zawsze będę dzieckiem (w sumie ma to swoje plusy, wieczna młodość i takie tam).
Ostatnio zachciało mu się jakiegoś wypasionego itemka i mało przez niego nie umarnęliśmy na śmierć. tak naprawdę, to nie
Ostatnio edytowany przez Vanillia 7 Czerwca 2016r. 23:16, W całości zmieniany: 1
_________________

Strona 23 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.