Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 24 z 44
0
14 Czerwca 2016r. 18:56
_________________
0
15 Czerwca 2016r. 17:23
Gimbus, który nie wiedział co napisać, to napisał "nic". :|
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
16 Czerwca 2016r. 12:42
Nie wiem, czy Sayoko miałem, ale chyba nie.

Sayoko, kobitka co kojarzy mi się z tą najmniejszą naprawdę nie wiem czemu. Lubi chyba wiedźmy/czarodzejki itd. Kumpluje się z Myszką i innymi. Urządza jakieś balangi (libacje) na spamie. Piękne obrazki ma oraz gif w podpisie, który ciągle mnie urzeka, jest bardzo kawaii!
Raczej osoba w porządku, z miłym dla mnie charakterem i z dobrym poczuciem gustu, dosyć mądra. Nie szuka atencji, nie wciska się nigdzie na siłę, a jest zapraszana. Dobrze znana na tym forum i lubiana. Ja osobiście, jakoś mało z nią słów zamieniłem, cóż szkoda... Aż dziw mnie bierze, że taka młoda. Dobra koleżanka Ceziego (chyba, w sumie nie spotkałem osoby, która ją by nie lubiła). Coś mi klepka śpiewa, że z muzyką nie jest na ty od wczoraj.
_________________
0
19 Czerwca 2016r. 23:12
Plazma... pierwsze co nasuwa się na myśl to

Wydaje się być typem filozofa, bardzo wygadanym, po części nieco zazdroszczę mu elokwencji, bo potrafi z byle czego pociągnąć interesującą rozmowę, choć nie raz jego sposoby zagadywania były parodiowane przez weteranów tej strony. Ewidentnie należy do strażników poprawnej polszczyzny, w czym zdarza się mu być trochę nadgorliwym. Miłośnik dobrej herbatki... gdyby jakaś dziewczyna lub podstępny gejaszek chciała go uwieść to najlepszym sposobem byłaby właśnie herbatka xDD
_________________
0
5 Sierpnia 2016r. 14:50
Bezia już opisywałam, nawet całkiem niedawno, ale opiszę jeszcze raz. Bo czemu by nie? xD
Każdy wie, że zna się na motoryzacji i według mnie jest to świetna zajawka! :3 Chociaż ja tam się na tym nie znam i wolę nie dotykać, bo zepsuję... T.T Bimbrownik on-a >:3 dlatego chętnie do niego wpadam po nowe dostawy... xDD Można z nim spamować o wszystkim! Dosłownie xD Ciągle mnie porywa ugu >-< Ogólnie Bezi to bardzo sympatyczny człowieczek, z którym załapałam kontakt poprzez "muzyczne skojarzenia" i od razu bardzo polubiłam! :3 Ma fajne afro! \o/
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
17 Października 2016r. 14:22
Chyba opisywałam już Sayu, ale zrobię to jeszcze raz, a co!
Sayu, Sara, pyza - jedna z większych alkoholiczek na stronie. Miła i kochana osóbka. Do tego potrafiąca śpiewać (słyszałam - potwierdzam) i grać na przeróżnych instrumentach (czyli na pewno na klarnecie i gitarze). Wszędzie jej pełno (na spamie, w komentarzach, czy też na forum). Eto. Ogólnie to nie da się jej nie lubić \o/
_________________
0
28 Maja 2017r. 20:12
Olca to najprawdopodobniej najbardziej leniwe stworzenie na całym on-a. Wieść niesie, że swoją pozycję w bakaranku zawdzięcza głównie podstępnym sztuczkom i szemranym interesom z Senpai. Ogólnie przedwcześnie przeszła na emeryturę, niczym agent Tomek. Niegdyś tworzyła Spamerskie trio z dwiema innymi spoko użyszkodniczkami, dziś nie wiadomo czy solidarnie razem przeszły na emeryturę czy też Alkotrio zwyczajnie sie rozpadło. Jak mnie pamięć nie myli była pierwszą spamerką z którą miałem okazję spamować ^^
Spoiler
_________________
0
12 Marca 2018r. 20:56
~off top~
//tylko odkurza temat
Może ktoś napisze o Beziu, bo nie ma sensu, żebym robiła to już 3 raz xD
Ostatnio edytowany przez Sayoko 12 Marca 2018r. 20:57, W całości zmieniany: 1
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
12 Marca 2018r. 21:44
Może ja napiszę odrobinę.

Myślę, że ma swoja samochodową pasję, za co między innymi szanuję. Uważam, że jest inteligentną osobą poszukującą momentami w życiu swojego miejsca. Dobrze się z nim rozmawiało kilka razy na spamie, bywało że pisał więcej niż teraz na forum też. :>
_________________
0
13 Marca 2018r. 23:17
Choć nie znam jej zbyt dobrze, czuje do niej sympatię. Uważam że jest bardzo miłą osobą, którą chętnie chciałoby się bliżej poznać.
Moja ulubiona kreatywna towarzyszka zabaw na Off-topic.
Chętnie czytam jej każdy artykuł i czekam na następmy. Uważam że odwala świetną robotę ^^



Ostatnio edytowany przez CrazyQueenKier 13 Marca 2018r. 23:18, W całości zmieniany: 1
_________________


0
15 Marca 2018r. 22:41
Osóbka, którą kojarzę tylko ze spamkomentarzy pod profilami. Nigdy z nią zbyt długo nie rozmawiałam, ale wydaje się dość w porządku i na pewno jest miła ^^ Często spami z Bezim, ale nie tylko :P
Słyszałam, że mówią na nią kukułka, uroczo! :>
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
1
15 Marca 2018r. 23:03
Hmmm... Sayoko napisała już o Kier, to napiszę coś o Sayoko :D

Więc... myślę, że jest to ambitna i idealistyczna osoba i że wnosi pozytywny nastrój na stronę. Uważam, że jeżeli już się za jakąś czynność weźmie, to potrafi z siebie naprawdę dużo dać.
_________________
0
15 Marca 2018r. 23:52
Hmm... w takim razie ja spróbuję napisać coś o Astral. Podejrzewam, że to najbardziej tajemnicza użytkowniczka na stronie. Zagląda tu od wieków, choć parę razy zdarzyło jej się porzucić stronę na dłużej. Dość enigmatycznie odpowiada na pytania, właściwie to nawet nie wiem jak ma na imię, ale udało mi się ustalić, że jest w moim wieku ^^ Pisze w dość jakby to określić... oficjalny sposób, przez co kilka razy zastanawiałem się jakby rozmawiało się z nią wprost. Autorka największej ilości artykułów na stronie, jako jedyna nie licząc administracji rzecz jasna nie wypaliła się w ich pisaniu ^^ Łączą ją bardzo tajemnicze więzi z Senpai. Wieść niesie, że ma różnobarwne tęczówki ^^
_________________
0
16 Marca 2018r. 18:36
Bezimienny, hmmm... nie wiem o nim zbyt wiele, ani nie miałam okazji często z nim rozmawiać, ale wydaje się być człowiekiem dość przyjaznym i pozytywnym ^^. Zapewne interesuje się motoryzacją. Miałam raz na spamie okazję wymienić z nim kilka zdań na temat herbaty i zapamiętałam albo i nie xD, że jego ulubioną jest mocna, czarna. Jedyne co jeszcze mogę dodać i przychodzi mi na myśl, to to, że jest on osobą wartą uwagi i sam charakter zachęca do bliższego poznania :D
Ostatnio edytowany przez Werkaa 17 Marca 2018r. 16:54, W całości zmieniany: 1
_________________
"Cóż to majaczy przede mną? To sztylet?
Sam niemal wkłada się w dłoń... uchwycę...-
Nie da się złapać- a przecież widoczny!"

~William Szekspir "Magbet"



0
18 Marca 2018r. 18:36
Werkaa
Hmmmm
//wyciąga grubą teczkę i z tej teczki wyjmuje kolejną mniejszą
//otwiera małą teczkę i wyjmuje małą kartkę
//zakłada okulary i czyta tekst pisany drobnym drukiem
Weronika - Bardzo sympatyczna, miła, uśmiechnięta i zabawna chociaż często mówi że jest inaczej. Wczuwa się w każdą książkę, film, anime i mange. Lubi kotki, kocha nosić zakolanówki.
Lubi mówić o tym co by okropnego zrobiła niektórym osobom
Narzeka że jest brzydka a wcale nie jest
aż tak bardzo :P
_________________
"AU SERVICE
DE LA PAIX
ET DE IA
LIBERTE"

Strona 24 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.