Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 26 z 44
0
12 Sierpnia 2018r. 16:56
Xing to złodziej ludzkiego ciała i wczepiacz króliczkowego! Zawsze wydawał się być taki... mroczny, ale często mnie bawi to, co pisze na spamlive ^^ Wydaje się być osobą inteligentną, ale co ja tam wiem -u-
_________________
0
14 Sierpnia 2018r. 16:16
Wsumie to nie wiem praktycznie nic
Ale wydajesz się słodka *O*
_________________
0
16 Sierpnia 2018r. 17:16
Chyba jesteś dość rozmowna. No i wrzucasz ludziom żelki przez okno
_________________
0
18 Sierpnia 2018r. 15:32
Cóż... właściwie to nie wiem nic o tej Pani, a z jej opisu wywnioskować można jedynie, że mieszka w jakiejś małej miejscowości. Przeglądając listę obejrzanych anime można nabrać podejrzeń, że lubi yaoice, a jej nick kojarzy mi się z wiatrem i jeśli taka była jej intencja obstawiam, że lubi statki lub żaglówki
_________________
0
18 Sierpnia 2018r. 20:57
O tym jegomościu myślę, że wiem dużo i wiem też, że zawsze może mnie zaskoczyć, dlatego powiem, to, czego myślę, że jestem pewna. ^^
Jest to bardzo miła osóbka, idealna do rozmowy na luzie. Zna wiele ciekawych historii, które umie pięknie opowiadać, aż chce się słuchać bez końca, zawsze ma wiele do powiedzenia o wszystkim, więc łatwo można znaleźć wspólny temat. Miła rozmowa owocująca w miłą znajomość.
Ostatnio edytowany przez KilluaYuki 18 Sierpnia 2018r. 20:58, W całości zmieniany: 1
_________________

"Najgłośniej przemawia czasem milczenie, ale nie każdy potrafi je usłyszeć..."
Yuki
0
18 Sierpnia 2018r. 22:48
Z Yuki już trochę czasu się przyjaźnię, ale niestety nie wiem o niej zbyt dużo. Jest na pewno bardzo kreatywną oraz ciekawą osóbką. Ślicznie rysuje i jest wspaniałą poetką. Można z nią porozmawiać na wiele tematów i dowiedzieć się wiele ciekawych i mniej ciekawych rzeczy.
Ostatnio edytowany przez Laleczka 18 Sierpnia 2018r. 22:52, W całości zmieniany: 1
_________________
0
18 Sierpnia 2018r. 23:19
No cóż... Bardzo lubię Lajl, chociaż ostatnio prawie wcale nie piszemy. Wiem, że lubi pająki. Ogólnie miła i przyjazna osóbka.
_________________
bonk
0
20 Sierpnia 2018r. 14:30
Kolejny nudny animkowy cosiek
_________________
"//My mind is very weird place ... Soo Fk off and go die another fake Motherf**** ^^ "



0
20 Sierpnia 2018r. 14:41
Nu nic nie wiem xD
_________________
0
20 Sierpnia 2018r. 14:45
Tynka... hm.
Miła, przyjazna osóbka, która chyba nie pała miłość do pająków, ale mogę się mylić, chociaż wątpię xD.
Lubi wrzucać ludziom żelki przez okno i ma całkiem spoko gust muzyczny.
Ogólnie to nie wiem o niej za wiele, ale sądzę, że to koleżeńska osóbka, z którą można czasem spokojnie porozmawiać, jeśli jest okazja ^^
_________________
"Cóż to majaczy przede mną? To sztylet?
Sam niemal wkłada się w dłoń... uchwycę...-
Nie da się złapać- a przecież widoczny!"

~William Szekspir "Magbet"



0
20 Sierpnia 2018r. 16:16
Wercia! <3
Bardzo miła, opiekuńcza osóbka, z którą można się śmiać bez końca :3
_________________
bonk
0
20 Sierpnia 2018r. 17:44
Mimiś! ♡
No to tak, jedna z cudowniejszych istotek, dobry towarzysz rozmów jak i żartów (Cypek nadal nie dostanie lizaczka za karę!), kwiatuszek if U know what I mean xD i z tego co wiem lubi grać w gry (nie pamiętam do końca jakie, ale ĆŚŚŚŚ) ^^
Na ogół pozytywna dziewczyna (a przynajmniej tak sądzę i wnioskuję), która dodatkowo chyba bardzo lubi Rina xD :3
_________________
"Cóż to majaczy przede mną? To sztylet?
Sam niemal wkłada się w dłoń... uchwycę...-
Nie da się złapać- a przecież widoczny!"

~William Szekspir "Magbet"



0
14 Października 2018r. 20:57
Werka, miła i pomocna osóbka z która dzielę Merry'ego <3 Ma swój własny spoiler u mnie na profilku, ale w sumie to rzadko ze sobą piszemy :<
_________________

Do you want to be a hentai girl?
0
14 Października 2018r. 21:00
Julcia - kochane dziewczę, które uwielbia się kłócić z Wojtkiem i oglądać ze mną... takie jedno anime ^^, uwielbia motory, miła i pomocna, dobra pocieszycielka~ Chcę się z nią spotkać *-*
I poczytać razem KS
_________________
I'm asleep and all I dream of
Is waking to you

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1
14 Października 2018r. 21:03
Angel - Mała menda, która niszczy me marzenia, ale też przytulaśna dziefczyna i taka loli-tsundere
_________________

Strona 26 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.