Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 37 z 44
0
29 Grudnia 2018r. 22:30
nie znam za bardzo tej osoby, jednak wydaje się miła i z dystansem
ma całkiem ładne avatarki, takie różowe, słodkie.. jednak trochę mnie to przeraża
gdybym miała możliwość, to nawet byłabym chętna się poznać
_________________
0
4 Stycznia 2019r. 19:20
Coruś jest ładną dziewczynką która zachowywała się okropnie ale to się zmieniło dlatego zachęcam do pisania z nią i zaprzyjaźnienia się~ ogólnie to zabawna i słodka osoba więc nie ma się czego bać:3
_________________
0
4 Stycznia 2019r. 19:37
Ricky Martin to owiany legendą przedstawiciel wymierającego już gatunku uploaderów. Jedne pogłoski oskarżają go o bycie panem polującym na nieletnie dziewczynki, inne znów głoszą, że jest niewychowanym dzieckiem. Ja tego ocenić nie potrafię, choć co prawda brał udział w wielu dramach na stronie to nigdy mnie nie dotyczyły :D Myślę, że w tej chwili jest arcymistrzem spamowania na tej stronie - już dawno temu udało mu się przebić mnie w ilości postów, nie wspominając o expie, przez co odebrał mi tytuł największego spamera cóż... chyba pora, żebym przeszedł na emeryturę :D
_________________
0
4 Stycznia 2019r. 19:44
Bezii~ Uważam go za staruszka (nw czemu) ale wydaje się czasami taki psywnie-agresywny -,,- to jednak lubię go bo widziałem kilka jego rozmów, więc mogę stwierdzić że jest miłym "staruszkiem" ale już chyba samotny z powodu upadającej strony
Były mistrz spamerstwa z którego brałem lekcje (czy coś) teraz uczeń przerósł mistrza, więc Bezi może iść na emeryturkę, a co pogłosek to zostawię bezika z jego własną opinią na mój temat~
_________________
2
15 Stycznia 2019r. 10:27
hm.. Rick...
Często zachowuje się dziecinnie i na dłuższą metę jest denerwujący. Od czasu, gdy założył tu konto kilka razy DRASTYCZNIE zmienił swoją osobowość - na początku był miły, potem emo, teraz jest po prostu wkurzający i niemiły, do tego niezdecydowany. Ma albo miał fajne loczki i zmęczone oczy dziecka, które marnuje życie w internecie. Nie mam pojęcia, co mam napisać, bo po takim czasie nie umiem popatrzeć na niego subiektywnie i po prostu nie mam o nim w 100% własnego zdania :D
Ostatnio edytowany przez Mai_Chan 15 Stycznia 2019r. 10:30, W całości zmieniany: 1
_________________
0
15 Stycznia 2019r. 16:21
Hmmm Mai_Chan nie znam zabardzo:'( ale ostatnio opisałam, nudna osóbka która jest nie szczęśliwa ale ma najważniejsze- ma Siebie i jej to wystarcza ! ;3
_________________
Ana :)
0
15 Stycznia 2019r. 22:58
eh, sperare
słabo znam, lecz mimo uważam że jeste szczerą osóbką z którą fajnie się pisze, chociaz te rozmowy czasami nie mają sensu (':
_________________
0
16 Stycznia 2019r. 5:15
Sayuri Chan ;3
Rozwniez nie znam zbytnio tyle co z czatu niestetyy, ale mam wrażenie że jest dosc lubianą osobą o specyficznym charakterze co lubi ehhh'ać :')
_________________
Ana :)
1
22 Stycznia 2019r. 23:22
nie znam tej osoby, ale wydaje się miła, jednak lekko cyniczna i mogę ją zapewne zaliczyć do grupy "edgy dziewczyny z typowymi zdjęciami z tumblr'a"
no i zauważyłam, że całkiem często używa ":')"
_________________
0
23 Stycznia 2019r. 12:55
nie jestem typową laską która dodaję zdjęcia z Tumblr'a XDD

Również nie znam, ale myślę że jesteś dość szczerą osobą o własnym stylu bytu...yyyy nic więcej nie mogę napisać ale w tym co napisałam mogę się bardzo mylić ;-;
_________________
Ana :)
0
2 Lutego 2019r. 18:21
nie znam więc się nie wypowiem :)
_________________
0
2 Lutego 2019r. 19:02
Nie znam jej za bardzo.. Wydaje się fajną dziewczyną i byłoby miło kiedyś ją poznać
_________________
I'm asleep and all I dream of
Is waking to you

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
0
2 Lutego 2019r. 21:40
Angel hmm
Pisałam chyba z nią 2 razy ale wydaje sie całkiem spoko
_________________
0
3 Lutego 2019r. 2:05
Tyna - Pisałam z nią parę razy i wydaje się fajna ^^
_________________
0
3 Lutego 2019r. 12:34
Lunitkaa - osoba mająca najpewniej problemy z sobą. Bardzo mi się nie podoba te kłamstwo pisane w sygnaturze("Ludzie nie stają się gejami, lesbijkami czy biseksualistami. Ludzie po prostu zakochują się w ludziach."), sami wiecie co można sądzić o ludziach, którzy podpisują się kłamstwem. Dosyć nowa osóbka, ale też za rzadko zaglądam, by w tej kwestii się wypowiadać. Lubi zwierzęta i stara się być miła oraz słodka, co najmniej takie wrażenie sprawia. Według profilu 13 lat, więc ciekawe, jak dla mnie. Młoda, więc nauczyć się może wiele i mam nadzieję, że pierwsza linijka o tym co sądzie p Lunisi się jeszcze kiedyś zmieni. Trudno odmieniający się nick. Czuje pewną pustkę egzystencjalną i chętnie by miała przy boku kogoś do kochania, by mógł i ją ukochać.
Przeciętna osoba na On-anime.
Lubi Mirai Nikki i Elfen Lied, to mi się podoba.
Szkoda, że mało rozgadana.
Grała w Doki Doki Literature club, wydaje mi się, że gust nie ma zły, ale jeszcze mocno niewyrobiony, jak to mówią do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Mam nadzieję, że kiedyś zasmakuje w wytrawnym winie.
Szczupła okularnica, która mam nadzieję, rośnie na piękną kobietę. Ma na instagramie obrazek z napisem "kiedy chcesz się zabić, ale najpierw herbata" szanuję.
Ciekawe gdzie mieszka... może w Poznaniu?
Werka pisze dla niej wierszę, więc nie może być, aż taką złą osóbką.
Ostatnio edytowany przez Plazma 3 Lutego 2019r. 12:35, W całości zmieniany: 1
_________________

Strona 37 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.