Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 38 z 44
0
3 Lutego 2019r. 13:49
Plazma... nie znam za bardzo, jedynie kilka razy pisaliśmy na spamie. jak dla mnie jest po prostu zwykłym użytkownikiem on-a, za to ma fajny nick <3
_________________
0
4 Lutego 2019r. 6:46
Hmm Sayuri
Na samym początku strasznie nienawidziam cie ale potem ostatecznie ustaliłam
Jest pomocną, kochaną i miłą osóbką
_________________
0
4 Lutego 2019r. 18:09
Tyna- tylko parę razy z nią pisałam ale wydaję się być fajną i miłą osóbką
_________________
0
4 Lutego 2019r. 20:31
Luni - przemiła i przeurocza osóbka ^^ fajnie się z nią pisze~
z tego co zauważyłam jest tu dość lubianą osóbką :3
_________________
0
4 Lutego 2019r. 21:51
nie znam, ale na pewno jest kolejną e-girl (emo/edgy girl ; ]), łatwo to zauważyć po jej avatarach (które nie zaprzeczam, są ładne) i po stylu jakim robi profile (które również mi się podobają) w tej chwili chyba wyszłam na stalkera

ogólnie to wydaje się miłą osobą ; p
_________________
0
6 Lutego 2019r. 10:37
Coramon- Pisałam tylko raz ale wydaje się fajną osóbką ^^
_________________
0
6 Lutego 2019r. 15:28
Powinien się przestać odgradzać od ludzi ^

Ostatnio edytowany przez Animotka999 6 Lutego 2019r. 15:28, W całości zmieniany: 1
_________________
Anee


-1
6 Lutego 2019r. 18:49
Znienawidzony... jest osobą, która bardzo narzeka na swoje życie i niestety nie próbuje nic zmienić. Z góry zakłada że nie ma szans na szczęście i normalne życie. Narzeka że nikogo nie obchodzi i nic nie znaczy, a potem sam urywa z wszystkimi kontakt. Twierdzi że jest nudny, ale jeśliby mu się zechciało coś zmienić w sobie, na pewno by znalazł jakieś tematy do rozmowy, których mu "brakuje". Uważam, że powinien nauczyć się nie przejmować ludźmi, a także powinien pogodzić się z tym że świat jest okrutny i umieć sobie z tym radzić. Wiem, że to nie jest łatwe, ale jest pełno osób, które chcą mu pomóc.

Mam szczerą nadzieję, że zrozumie że życie DLA NIKOGO NIE JEST IDEALNE i że musi sobie jakoś tu radzić. Chcę, aby wreszcie też byl szczęśliwy i zmienił coś w swoim życiu, chociaż niestety pewnie i tak będzie dalej uparty i dalej będzie taki sam.

Rozumiem, że nie miał łatwo, ale uważam to głównie jego wina że jest taki "beznadziejny" jak twierdzi. Ma jednak nadal szansę być "lepszym" a jej nie wykorzystuje. Po prostu marnuje swoje życie narzekając, że jest nie tak i nie ma dla niego szans zamiast pogodzić się z przeszłością i żyć dalej; założyć rodzinę, znaleźć pracę, wyprowadzić się w miejsce, w którym chciałby mieszkać.
Ostatnio edytowany przez Sayuri Chan 6 Lutego 2019r. 18:55, W całości zmieniany: 1
_________________
-1
6 Lutego 2019r. 19:27
Sayuri chan jest baka dziewczynką
i po co się rozpisywać?
_________________
0
6 Lutego 2019r. 19:28
Rick - Jest miły i fajny (kRoPkA)kreatywnie jest? Jest
Ostatnio edytowany przez Lunitkaa 6 Lutego 2019r. 19:36, W całości zmieniany: 3
_________________
0
6 Lutego 2019r. 19:36
mam nudne życie więc się rozpisuje
Lunitka to osoba która niestety dba o swoje kotki :(
_________________
0
6 Lutego 2019r. 19:38
Sayuri - *będzie kreatywnie alert* Jest cuuuudowną osobą i miłą (według mnie)
_________________
0
6 Lutego 2019r. 19:51
Luni- nie pisałam z nią zbyt często, ale wydaje się być fajną osóbką, która ma słodziutkie avki <3
_________________

Do you want to be a hentai girl?
0
7 Lutego 2019r. 7:54
nie twierdzę że to będzie łatwe, tylko że jest to możliwe.
jak widzę dalej jesteś uparty, no cóż.
zresztą jakby ci nie zależało na ludziach, których się boisz to po co ci konto na tej stronie? XD
_________________
0
7 Lutego 2019r. 11:22
Przebywanie na tej stronie to największy błąd, dlatego najlepiej jak pójdziesz na inne forum gdzie znajdziesz osoby w twoim wieku godne zaufania - tutaj nikomu nie można ufać
_________________

Strona 38 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.