Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 4 z 44
  «   123
4
5678910   »
0
23 Kwietnia 2010r. 17:03
róc jest jednym z dziwniejszych użyszkodników, zwariowana, szalona (w pozytywnym tych słów znaczeniu), lubi prowadzić monologi, które są sławne na całym on-ani xD czasem można z nią stworzyć na spamie ciekawe opowiadania xD
_________________
0
23 Kwietnia 2010r. 18:15
Noo to Kufel .. :D

Jeden z najmniej śpiących ludzi na On-Ani, największy kradziej Pocky jakiego znam :< , player w CS′a, towarzysz do rozmow na Skype i ogolem . :) co nie oznacza, ze nie ma wad, a jego największą jest .. narzekanie. ;p Narzekać potrafi na wszystko. Ale jeden z fajniejszych userow na On-Ani . :)
_________________
I'm Mad Scientist.. Hououin Kyouma!
0
23 Kwietnia 2010r. 18:20
luki ... maniak pocky :< jakby mógł chyba zjadłby pocky znajdujące się na całym świecie ...w spotkaniu z krokodylem bardziej boi się o swój przysmak niż o zycie ... a ja właśnie takie osoby lubie :3 dodatkowo często czuje sie niezauważany i chyba dość słusznie ... no cóż ... w dodatku pewien inny user ma strasznie podobny avek przez co widoczność lukiego strasznie spada xD
ale jest naprawdę sympatyczna osobą fajnie sie z nim gada no i chyba tyle mam do powiedzenia :P
Ostatnio edytowany przez roc14 23 Kwietnia 2010r. 18:59, W całości zmieniany: 1
_________________
0
24 Kwietnia 2010r. 14:30
Roc to zdecydowanie najbardziej szalona userka na on-ani!
Jest miła (czasami), jeśli Cie nie zabije, a potem wskrzesi by znów zabić, to znaczy że ma dobry humor ;).
Jedna ze starszych userów on-anime, sprytna, przebiegła, przyczajona niczym kot! :)
_________________
0
27 Kwietnia 2010r. 9:08
Good bro, good game, good music i good fun, to wszystko daje nam postać Liska. Mieszkaniec brutalnej, miejskiej dżungli w Rzeszowie daje sobie radę jak tylko może! Pija Leszka i gra na XBoxie (czego trochę żałuję bo nie mam jak z nim grać). Hmmm ogólnie, to chyba pierwsza osoba (zaraz po Ronie) poznana przeze mnie na on-anime. Z początku był nieliche spięcia na froncie, ale wszystko okazało się być nieporozumieniem i do dziś, to mój best pal ;)
_________________
0
27 Czerwca 2011r. 13:38
Niaaa, z Cónankiem postanowiłyśmy rozruszać ten temat, więc do dzieła!

Jako, że miałam przyjemność poznać drogiego Avrila, który od dłuższego czasu chyba nie wchodzi na naszą stronkę :<
Otóż Maciuś (Avril) jest bardzo miły, dobroduszny i oczywiście pomocny! Kiedyś bez zająknięcia pomógł mi w pracy domowej z polskiego, mimo, że mógł mnie olać i sobie w coś pograć czy wyjść na miasto! Po prostu dobry z niego człowiek ;>
Był również wspaniałym radiowcem, jest audycje były przyjazne dla ucha i często ich słuchałam ^3^

Ahh ile nostalgii wywołuje takie wspominanie, ale to chyba na tyle. Jednym słowem- złoty człowiek z Avrila, dziękuję za to, że mogłam Ciebie poznać!
_________________

0
27 Czerwca 2011r. 13:49
Mionek, Mión, Miónka, Kaśka, tymi słowami nazywamy dziewczę, które jest uosobieniem słowa "kawaii". Oczywiście jej kawaii'stość jest oblana hektolitrami krwi i przyozdobiona powyrywanymi kończynami. Mionek jest zaprawdę miła, no ale jak każdy człek czasem staje się leciutko wredna, nie uważam tego za wadę, gdyż dla mnie takowa nigdy nie była. :P Gadatliwa, gdy konwersujemy obie nawijamy jak najęte. Łączą nas wspólne gusta, bardzo podobne. Kocha kreff, za co ma u mnie plusa :P Jej duszyczka jest zaprawdę delikatna, mimo, że wydaje się być twarda :)
Oczywistą oczywisością jest to, iż nikt bez wad nie jest. Wielkiego minusa złapała u mnie podczas kłótni z Mikazuki. Właściwie obie go złapały.
Mimo tego Mion jest moją fejsbóczkową siostrzyką i ją koffam! :3
No to tyle ode mnie (:
_________________
0
27 Czerwca 2011r. 14:31
Anu, więc zaczne podobnie: Conan, Cónek, Cónanik, Igula---> oto określenia, którymi często zwracam się do powyższej istotki ^^

Więc, od początku. Przeglądając jeszcze raz owy temat, swoim spostrzegawczym okiem wyłapałam, kiedy ktoś pisał coś na odwal, a kiedy ktoś opisywał powyższą osobę prosto z serca. A jako, że Cónkowi blisko do mojego serduszka, postaram się rozpisać.

Od czego tu zacząć? <słucha piosenek na osu> Kurcze tyle tego, że nie wiem od czego zacząć c:
Otóż, Cónan, jak już wielu zdążyło zauważyć, jak na swój wiek jest bardzo dojrzała, chociaż są i momenty, w których można z nią się wyszaleć. Śmiało mogłabym stwierdzić, że intelektualnie jest na moim poziomie, mimo że niektóre jej przemyślenia np. na temat homoseksualizmu czy odmienności w religii są nazbyt konserwatywne, gdy ja pelną duszą staram się tolerować inność. Lecz każdy może przecież miec swoje zdanie, prawda? c;
Po drugie, jak już Cónanek wspomniał, połączyło nas zamiłowanie do krwi. Obie uwielbiamy większość tych samych anime, a co więcej słuchamy nawet podobnej muzyki! Fakt, są jakieś robieżności, ale ma wielkiego plusa za We are the ocean, gdzie jest pierwszą osobą, którą zna i słyszała o tym zespole x3
Poza tym, Cónek jest osobą na pewno wrażliwszą ode mnie. Ja się zaklinam od płaczu, mimo, że wczoraj mi się przydażyło (ale nie żałuję), a ona śmiało potrafi przyznać, że coś ją wzruszyło, po prostu ma wielkie serduszko, ta nasza Iga c:
No i jeszcze mogłabym wspomnieć, że jest moją wierną kompanką, gdy mam jakiś problem lub tajemnicę to nie wiedzieć czemu, zawsze najpierw kieruję się do niej, ot co!
A i za jej szczerość, +1000 pkt <3 Za to, że nie wstydzi się napisać, co myśli i za to, że tak zaciekle broni znajomych w walce z pokemonami i pudernicami!

Jedyne co czasem nie podoba mi się w rozmowie z nią, to nadużywanie emotki ":P"! >,< Po prostu nienawidzę tej emotki. Ja sama czasem używam ją, gdy chcę komuś wypominać, że coś mi się nie podoba, dla mnie po prostu takie wytykanie języka nie jest fajne :<
I co ja jeszcze mogę napisać, chyba nic więcej nie wykrzeszę z siebie.

Dziękuję za uwagę, dziękuję Cónek! :D
_________________

0
27 Czerwca 2011r. 15:43
Oh, nie obrazicie się dziewczyny, gdy omówię was obie na raz? Takie dwa diabełki jak wy zasługują na taką notkę, postaram się pisać prosto z serca :)

A więc zaczynajmy:

Conanek i Mionka, dwa miłe i przyjacielskie stworzonka, które jak wiadomo nie od dziś, zuą częścią siebie z umiłowaniem oddają się swojej pasji jaką jest znęcanie się nade mną oglądanie krwawych anime, i szerzeniu brutalności :). Tak naprawdę to jednak dobre stworzonka, często gramy lamimy w osu i rozmawiamy na różne tematy, a ja często zapominam, że Conan-chan jest taka mała, i co chwilę, gdy to sobie przypominam jestem zaskoczony. Mimo to Conanek pragnie zostać dzieckiem na zawsze :x. Obie mają piękne długie włosy i są kawaii (tylko mi się o to nie kłócić Conanku, nie zmienię zdania >.<), potrafią być zależnie od okazji i władcze wydając mi (nieczęsto brutalnie) rozkazy (nie powiem, że częściej z ust Mionki :3 ), i miłe podając ciasteczka (tutaj częściej z łapek Conanka *^.^*). Nie znaczy to oczywiście, że uważam Mion za zimną i okrutną, jest po prostu odrobinkę dojrzalsza i odrobinkę bardziej stanowcza :).

Mionka, naprawdę ciekawa osóbka, mam wrażenie, że jest bardziej poważniejsza od Conan (co jakiś czas widać różnicę wieku, ale zazwyczaj ciężko byłoby powiedzieć, która jest młodsza), ładnie rysuje, zazwyczaj miła dla mnie, ale potrafi też przypiec (aka. "Baka smerf ;q"). Mimo, że to "twarda babka" - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - silna psychicznie, pokazała, że także potrafi się mocno wzruszyć i wielka chwała jej za to! Co jakiś czas przeraża mnie jej zachowanie, jednak zwykle dobrze się to dla mnie kończy ^.^

Conanek, zwany przeze mnie Małym Diabełkiem nie bez znaczenia, jak wspomniałem to ciepła i miła osóbka, intelektualnie dużo do przodu, nigdy nie miałbym prawa nazwać ją głupią, bo kim wtedy ja bym był? Tak samo jak Mionka, i Diabełek-neechan prezentują wysoki poziom w tej kwesti, rozmowy z nimi są interesujące, lub gdy taki mamy humorek głupiutkie i to mi się bardzo w nich podoba. Obie potrafią pokazywać i wesołą, i tę smutną stronę, a jak się wkurzą to nie ma co zbierać :). Ale pseudonim Diabełek nadany pod wpływem chwili - to niby taka mała słodka istotka, która dopiero co ukończyła podstawówkę, jednak potrafi się zmienić w małego tygryska z ostrymi pazurkami, a wtedy wydaje się być naprawdę kimś w moim wieku :).

Obie często mnie pilnują i potrafią uderzyć po łapkach (jeśli kogokolwiek naprawdę słucham na tej stronie to na pewno są to te dwie istotki), i za to im dziękuję bo staje się milszy i dla innych. Wspólna gra w Osu! z nimi dostarcza mi radości, obie to osóbki, z którymi kocham rozmawiać bo potrafią być i czułe, i sadystyczne w zależności od sytuacji (lub humoru... często od humoru ;o). Czuję, że obie są wobec mnie szczere i nie skrywają żadnych uraz, od razu wszystko mi mówią co im się nie podoba, i cenię je za to ogromnie (dlaczego ja tak nie potrafię? :x).

Podsumowując: Conanek i Mionek to świetne, miłe, przyjacielskie, ukochane stworzonka ze skłonnościami do mniej lub bardziej sadystycznych rzeczy, cieszę się jednak, że swojej sadystycznej strony nie kierują aż tak często na mnie (a nawet jeśli to cóż znaczy kilka wyrwanych kończyn wśród dobrych znajomych, na dodatek, gdy moja ofiara może jeszcze sprawiać komuś radość? :) )

Ostatnio edytowany przez L 27 Czerwca 2011r. 15:44, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Czerwca 2011r. 19:16
Rón, Lon, Ronek, Roniak, L, KamiL. Nasz administrator.

Osoba zdecydowanie warta poznania. Posiada mnóstwo zalet, co prawda posiada też mankamenty, ale to raczej ludzkie.

Przede wszystkim jest doskonałym partnerem do konwersacji na każdy możliwy temat. Dosłownie możemy pogadać o wszystkim. Jest bardzo tolerancyjny w stosunku do moich głupich czynów (np. podania hasła na spamie). Świetny Onii-chan. Wysłucha, zrozumie. Miszcz lamienia w osu!, gra się z nim jak mało z kim. Słucha ze mną muzyki, dzięki czemu poznajemy swoje gusta muzyczne. Już nie mogę się doczekać spotkania z nim! :3

A więc wady.. jest zbyt miły.. no i przede wszystkim nieszczery, a ja szczerość cenię.

W dwóch słowach: admin na medal!
_________________
0
28 Czerwca 2011r. 21:21
Conan to bardzo miłe zwierzątko.Przeprowadzając z nią konwersację,doszłam do wniosku, iż jest porządna,przyzwoita.. czasami porąbana jak drewienko do piecyka :3.Na spamie są momenty, kiedy zachowuje się poważnie[choć rzadko się to zdarza(przynajmniej w mojej obecności)].Nie lubi toniku[do picia] - jestem tym oburzona!.Jest 'zuem wcielonym' - dostała bana[jak mogłaś!?].Uwielbia Renę,ma Reno kolekcję, zachowuje się Renowato^^'Wnioskując z tego..ma dużo obsesji[tylko nie wiem jakich dokładnie, i wolę chyba nie wiedzieć ;p].Gra w Osu! :3 [masz u mnie +].Miała kilkaaaa nicków,chyba z 5[baka!-ja mam dopiero 2 ;p].Co chwilę zmienia avatary[ja już teraz rzadziej ;p].Ma fajną bluzę z potworkami :3.

Jednym słowem..
Kliku klik!
Ostatnio edytowany przez Ugu 28 Czerwca 2011r. 21:25, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Czerwca 2011r. 21:41
Ugu, którą ciągnie do Jezusa (xd), to strasznie towarzyska osóbka. Jej się po prostu nie da nie darzyć sympatią! :3

Mimo tego, że wielbi gorzki tonik jej dusza jest jak najbardziej słodka. Gdy tylko widzę ją na spamie (możecie mi wierzyć lub nie) robi mi się jakoś fajnie. Uwielbiam jej styl pisania, ogółem jest świetną osobą.

Miałam zaszczyt pograć z nią parę razy w osu! i mam nadzieję, że to się będzie jeszcze powtarzać, gdyż grało mi się z nią świetnie. A krótkie rozmowy między mapkami również był bardzo przyjemne.

Jest najsmaczniejszą Dango jaką znam! :3 Brawo dla tej Panny~
_________________
0
28 Czerwca 2011r. 21:55
Cónan - moja Sensei. :3
A więc Hamu jest przewspaniałą dziewczyną, zaiste kawaiistą. Bardzo lubię z nią spędzać czas. Podoba mi się, że zawsze otwarcie i szczerze umie powiedzieć to, co myśli. Do tego jest miła, sympatyczna i można na niej polegać - co bardzo sobie cenię u ludzi. Często służy mi dobrą radą.
Shim-chan często zmienia nicki i avki (avatary ma cudowne). ^.^ Jest w redakcji On-A... :3 Często gra też w Osu!, muszę w końcu też zacząć w to grać. :S No i jest jeszcze wiele jej obsesji, o których aż strach wspominać. xd
Hamu jest naprawdę osobą cudowną, nie ma co się rozpisywać, bo wszyscy to wiedzą... xd Już nie mogę się doczekać na nasze spotkanie w lipcu. :D
_________________
"Nigdy nie ufaj kaczkom."
0
29 Czerwca 2011r. 20:45
Mikan-chan, to ta osóbka która zawsze mnie przyklei do biurka jak tego mi akurat trzeba, czasami nawet się uśmiechnie (co raz nawet wywołało gniew Avena : <)
Baaardzo miła, tolerancyjna, kulturalna, niesamowicie zaskakująca, szybka ^^, opanowana, radosna, nie złośliwa, komunikatywna, czasami wybuchowa lub zabójczo poważna, rozmowna, potrafiąca przyznać się do winy, sumienna, genialna, pomysłowa, niedościgniona, wielka, wspaniała... czyli osoba której po prostu nie da się nie lubić : 3
_________________
0
13 Lipca 2011r. 0:24
Otóż, żeby nie było zastoju, napiszę o Lokanie, mimo że nie za bardzo się znamy ^^
Więc, myślę, że ten pan jest bardzo pogodną i wesołą osóbką, przynajmniej takiego widuję go zazwyczaj :D
Fakt, czasem gdy rozkręci się jakiś temat i ktoś nie odpowiada na jego pytanie, fochuje się jak taka słodka dziewczynka, ale to nic złego ^.^ (chyba xD)
No i cóż mogę więcej rzec. Myślę, że Lokan to dobry kolega do pośmiania się i do popisania. Wybacz, że nie wydusiłam z siebie więcej, ale nie wiedziałam co już napisać ^.^
_________________


Strona 4 z 44
  «   123
4
5678910   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.